 |
|
nigdy nie wyobrażałam sobie, jak bardzo boli utrata kogoś bliskiego. nie byłam w stanie wyobrazić sobie każdej kolejnej łzy. myśl o cierpieniu, jakie temu towarzyszy strącała mnie z równowagi. wszystkie wspomnienia zaburzały spokój. myślałam, że można normalnie żyć, że po jakimś czasie wszystko się normuje. tak bardzo się myliłam. tuż po utracie bliskiego człowieka, w sercu pojawia się pustka, której nigdy nie damy rady uzupełnić i której nikt nie zastąpi sobą. pustka z jaką trzeba się zmagać i utrwalać w sobie, by istnieć. [ yezoo ]
|
|
 |
|
Jedyne czego tak naprawdę potrzebujesz w życiu to osoba, która potrzebuje Cię w swoim.
|
|
 |
|
Człowiek może i uczy się na błędach, ale jeśli kocha, to wciąż popełnia jeden i ten sam: ufa, choć już tyle razy się zawiódł.
|
|
 |
|
dziś żałuję. mogłam walczyć i uparcie postawić na swoim, a ja tak po prostu nie doceniłam siebie. [ yezoo ]
|
|
 |
|
Zaakceptuj chamstwo, zło, gniew, oburzenie, mękę, wariację, zaakceptuj mnie.
|
|
 |
|
I na tę parę chwil zapominasz o całym świecie..
|
|
 |
|
Robię krok w tył, by zrobić dwa do przodu. Mam odwagę, by przyznać się do błędu.
|
|
 |
|
Wiesz jakie mam czasem wrażenie? Że cały świat się kręci na ściemie, że nie istnieje miłość wcale, są tylko potrzeby i przywiązanie. W takim stanie nic nie ma sensu bo ziemia się kręci, a Ty stoisz w miejscu.. Mam wrażenie, że moje serce bije innym od reszty tempem, że nikt mnie nie rozumie.Tak naprawdę jestem sam.
|
|
 |
|
Wspomnienia-uśmiech w proszku.
|
|
 |
|
Słowa znaczą tyle, ile znaczy osoba, która je wypowiada.
|
|
 |
|
spójrz mi w oczy i powiedz, że nie kochasz. że wszystko już minęło. że nie wspominasz i nigdy nie zatęskniłeś. że wyrzuciłeś mnie z serca na zawsze. że pogodziłeś się z utratą tego piękna. przyjdź i powiedz, że nie żałujesz. że było minęło, a życie toczy się dalej. przyjdź, bo jeśli tak jest naprawdę, to nigdy nie byłeś wart tej miłości. [ yezoo ]
|
|
|
|