głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika flamee

Nienawidziłam swojej bezradności. Nienawidziłam pragnienia  aby mój ból ukoił mężczyzna  który go zadał.

otrzepsiezkurzu dodano: 20 sierpnia 2013

Nienawidziłam swojej bezradności. Nienawidziłam pragnienia, aby mój ból ukoił mężczyzna, który go zadał.

Mam nadzieję  że nikt z czytających tę książkę nie czuł się nigdy tak nieszczęśliwy jak Zuzanna i Łucja tej nocy  ale jeżeli ktoś z was przeżył kiedyś coś podobnego   jeśli płakał całą noc  aż zabrakło mu łez   to wie  że w końcu przychodzi pewien szczególny rodzaj spokoju. Człowiek czuje się tak  jakby już nic nigdy nie miało się zdarzyć.   C. S. Lewis  Lew  Czarownica i Stara Szafa

otrzepsiezkurzu dodano: 20 sierpnia 2013

Mam nadzieję, że nikt z czytających tę książkę nie czuł się nigdy tak nieszczęśliwy jak Zuzanna i Łucja tej nocy; ale jeżeli ktoś z was przeżył kiedyś coś podobnego - jeśli płakał całą noc, aż zabrakło mu łez - to wie, że w końcu przychodzi pewien szczególny rodzaj spokoju. Człowiek czuje się tak, jakby już nic nigdy nie miało się zdarzyć. / C. S. Lewis; Lew, Czarownica i Stara Szafa

To wielka sztuka uśmiechać się  a w środku być rozdartym na miliony kawałków.

otrzepsiezkurzu dodano: 20 sierpnia 2013

To wielka sztuka uśmiechać się, a w środku być rozdartym na miliony kawałków.

w gronie najbliższych płacz przynosi ulgę

otrzepsiezkurzu dodano: 20 sierpnia 2013

w gronie najbliższych płacz przynosi ulgę

chciałabym kiedyś obudzić się ładna. tak ładna  żeby Ci się podobać. żebyś świata poza mną nie widział.

otrzepsiezkurzu dodano: 20 sierpnia 2013

chciałabym kiedyś obudzić się ładna. tak ładna, żeby Ci się podobać. żebyś świata poza mną nie widział.

Dopiero po wódce człowiek wylewa z siebie wszystko  jest szczery do bólu nie panuje nad tym co mówi  po prostu jest prawdziwy.

otrzepsiezkurzu dodano: 20 sierpnia 2013

Dopiero po wódce człowiek wylewa z siebie wszystko, jest szczery do bólu,nie panuje nad tym co mówi, po prostu jest prawdziwy.

Prawdą jest  że to ciosy od życia i bolesne doświadczenia pomagają nam dorosnąć

otrzepsiezkurzu dodano: 20 sierpnia 2013

Prawdą jest, że to ciosy od życia i bolesne doświadczenia pomagają nam dorosnąć

Odbieraj mnie jak chcesz to jest Twoja rzecz  bez prawdy obiektywnej moje tak jest Twoim nie.

kredkinabaterie dodano: 19 sierpnia 2013

Odbieraj mnie jak chcesz to jest Twoja rzecz, bez prawdy obiektywnej moje tak jest Twoim nie.

“ Kiedy mnie ktoś próbuje skrzywdzić  ja skrzywdzę dwa razy mocniej. Nieraz dostałem po głowie i dałem po głowie. Tego się nauczyłem już na podwórku: jeśli ktoś mnie popchnie  to żeby uniknąć bójki  muszę go popchnąć dwa razy mocniej. To kwestia odwagi  a przecież im jesteśmy starsi  tym mniej jest jej w nas. Za bardzo się zastanawiamy  analizujemy. A trzeba mieć w sobie też diabła. Pierwiastek skurwysyna. ”  — Czesław Mozil

onna dodano: 19 sierpnia 2013

“ Kiedy mnie ktoś próbuje skrzywdzić, ja skrzywdzę dwa razy mocniej. Nieraz dostałem po głowie i dałem po głowie. Tego się nauczyłem już na podwórku: jeśli ktoś mnie popchnie, to żeby uniknąć bójki, muszę go popchnąć dwa razy mocniej. To kwestia odwagi, a przecież im jesteśmy starsi, tym mniej jest jej w nas. Za bardzo się zastanawiamy, analizujemy. A trzeba mieć w sobie też diabła. Pierwiastek skurwysyna. ” — Czesław Mozil

Przebywać z tobą to tak naprawdę najlepsza frajda w życiu. Ktoś powinien chcieć za to pobierać abonament.   Żulczyk   moim bogiem.

onna dodano: 19 sierpnia 2013

Przebywać z tobą to tak naprawdę najlepsza frajda w życiu. Ktoś powinien chcieć za to pobierać abonament. / Żulczyk - moim bogiem.

Uwielbiam dni spędzane z Tobą   zwykłe dni  z niezwykłą osobą.

kredkinabaterie dodano: 18 sierpnia 2013

Uwielbiam dni spędzane z Tobą - zwykłe dni, z niezwykłą osobą.

Bardziej niż swojego ciała nienawidzę swojej psychiki. Jest tak zniszczona  że sama się jej boję

otrzepsiezkurzu dodano: 18 sierpnia 2013

Bardziej niż swojego ciała nienawidzę swojej psychiki. Jest tak zniszczona, że sama się jej boję

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć