głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika feereve

chcę Cię o 350 kilometrów bliżej .

smaajl.e dodano: 6 lipca 2012

chcę Cię o 350 kilometrów bliżej .

był niczym woda przepływająca przez palce    niemożliwy do uchwycenia . niedający się kontrolować .

loca1 dodano: 6 lipca 2012

był niczym woda przepływająca przez palce - niemożliwy do uchwycenia . niedający się kontrolować .

Patrzę na Ciebie i zatapiam się w twych nieziemskich oczach...

loca1 dodano: 6 lipca 2012

Patrzę na Ciebie i zatapiam się w twych nieziemskich oczach...

Nie zapomina się o ludziach  z którymi spędziło się tyle pięknych chwil. Nie traktuje się ich jak zbędne do życia powietrze.

loca1 dodano: 6 lipca 2012

Nie zapomina się o ludziach, z którymi spędziło się tyle pięknych chwil. Nie traktuje się ich jak zbędne do życia powietrze.

dzień dobry panu. muszę przyznać  jest pan niesamowity. żeby tak zawrócić tej pani w głowie? to prawdziwa sztuka. bo wie pan  ta pani nigdy w swoim życiu tak mocno nie kochała. to wspaniałe  nie sądzi pan? ale proszę pana  niech pan tego nigdy nie zrujnuje. złamałby pan tej pani serce. nie chciałby pan tego  prawda? niech pan powie  że tak. niech chociaż pan stanowi wyjątek wśród pozostałych nieczułych panów  bardzo pana proszę.

nothing_left_to_lose dodano: 6 lipca 2012

dzień dobry panu. muszę przyznać, jest pan niesamowity. żeby tak zawrócić tej pani w głowie? to prawdziwa sztuka. bo wie pan, ta pani nigdy w swoim życiu tak mocno nie kochała. to wspaniałe, nie sądzi pan? ale proszę pana, niech pan tego nigdy nie zrujnuje. złamałby pan tej pani serce. nie chciałby pan tego, prawda? niech pan powie, że tak. niech chociaż pan stanowi wyjątek wśród pozostałych nieczułych panów, bardzo pana proszę.

miałam go tylko polubić  a zakochałam się do granic możliwości.

nothing_left_to_lose dodano: 6 lipca 2012

miałam go tylko polubić, a zakochałam się do granic możliwości.

ja po prostu udaję silniejszą  niż jestem. a w głębi serca umieram z miłości do ciebie.

nothing_left_to_lose dodano: 6 lipca 2012

ja po prostu udaję silniejszą, niż jestem. a w głębi serca umieram z miłości do ciebie.

Czasem jak słucham   naszych   piosenek przypominają mi się chwilę spędzone razem .. we dwoje byliśmy wtedy tylko my nie liczyło się nic więcej i wiesz co ? Teraz oddałabym naprawdę wiele zeby to wróciło   żeby wróciło to co nas łączyło . Miłość ...  dzyndzelek .

dzyndzelek dodano: 6 lipca 2012

Czasem jak słucham " naszych " piosenek przypominają mi się chwilę spędzone razem .. we dwoje byliśmy wtedy tylko my nie liczyło się nic więcej i wiesz co ? Teraz oddałabym naprawdę wiele zeby to wróciło , żeby wróciło to co nas łączyło . Miłość ...| dzyndzelek .

Wiesz .. Może i mam chłopaka i kocham go   ale zapamiętaj że to Ty byłes moją pierwszą i najprawdziwszą miłością do której zawsze będę miała sentyment cokolwiek sie wydarzy .   dzyndzel .

dzyndzelek dodano: 6 lipca 2012

Wiesz .. Może i mam chłopaka i kocham go , ale zapamiętaj że to Ty byłes moją pierwszą i najprawdziwszą miłością do której zawsze będę miała sentyment cokolwiek sie wydarzy . | dzyndzel .

kiedy podniosła oczy  zauważyła   że się w nią wpatruje . gdy ich wzrok się spotkał wszystko jakby ucichło . podobało jej się to spojrzenie   delikatne   ale badawcze   jak gdyby chciał poznać ją lepiej   studiując jej twarz .   dzyndzelek .

dzyndzelek dodano: 5 lipca 2012

kiedy podniosła oczy, zauważyła , że się w nią wpatruje . gdy ich wzrok się spotkał wszystko jakby ucichło . podobało jej się to spojrzenie - delikatne , ale badawcze , jak gdyby chciał poznać ją lepiej , studiując jej twarz . | dzyndzelek .

'  Dlaczego  ludzie  którzy się kochają nie mogą być razem?   Ponieważ  tak na prawdę nie wiedzą  ile dla siebie znaczą.'

loca1 dodano: 5 lipca 2012

'- Dlaczego, ludzie, którzy się kochają nie mogą być razem? - Ponieważ, tak na prawdę nie wiedzą, ile dla siebie znaczą.'

: Pamiętasz jeszcze  jak obiecywałeś  że nie odejdziesz?

loca1 dodano: 5 lipca 2012

: Pamiętasz jeszcze, jak obiecywałeś, że nie odejdziesz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć