 |
|
Zastanawiam się, co Bóg chciał mi udowodnić stawiając Ciebie na mojej drodze?
|
|
 |
|
Prócz kaszlu, kataru, bólu głowy, bólu gardła, duszności to ja zdrowa jestem :)
|
|
 |
|
Nałogowo molestuję dwukropek i gwiazdkę na mojej klawiaturze.
|
|
 |
|
Uduszę cie... Albo nie zabije...
|
|
 |
|
Najprostszym rozwiązaniem byłoby zapomnieć , wmówić sobię , że jest dobrze . Nie trzeba się wtedy niczym martwić .
|
|
 |
|
- Wiesz, ze zanim się pojawiłaś myślałem o Tobie? - To telepatia. - Niee, to nasze serca biją w tym samym rytmie, wyczuwają się na odległość, bez względu na to gdzie jesteśmy biją dla siebie.
|
|
 |
|
Czasem kiedy mówię: " u mnie w porządku " chciałabym, żeby ktoś spojrzał mi w oczy uściskał mnie mocno i powiedział " wiem, że wcale tak nie jest "
|
|
 |
|
"(...)Nie da wrócić się do czegoś co było, pogięta kartka zawsze będzie miała jakieś skazy. Nawet gdy z całych sił będzie próbować ja naprawić, wyprostować, stworzyć ja na nowo. Zawsze zostanie kilka niepotrzebnych zagięci które psuja prawie wszystko…"/fluorescentdye
|
|
 |
|
...a za Nią unosił się dym zepsutych i zniszczonych marzeń.
|
|
 |
|
Możesz wszystko, jeśli masz przy sobie odpowiednich ludzi, którzy ciągle powtarzają: nie podpuszczam Cię ale tego nie zrobisz.
|
|
|
|