głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika falbala

Gdybyś mógł zadać Bogu jedno pytanie  o co byś zapytał ?

zozolandia dodano: 14 stycznia 2011

Gdybyś mógł zadać Bogu jedno pytanie, o co byś zapytał ?

to też jest moje     teksty zozolandia dodał komentarz: to też jest moje -,- do wpisu 14 stycznia 2011
a przed snem zawsze o nim długo myślała  tak żeby 'przypadkowo' jej się przyśnił .

zozolandia dodano: 14 stycznia 2011

a przed snem zawsze o nim długo myślała, tak żeby 'przypadkowo' jej się przyśnił .

moje. teksty zozolandia dodał komentarz: moje. do wpisu 14 stycznia 2011
a z takim poziomem inteligencji  to spełnisz się zawodowo jako konserwator powierzchni płaskich.

zozolandia dodano: 14 stycznia 2011

a z takim poziomem inteligencji to spełnisz się zawodowo jako konserwator powierzchni płaskich.

spod przymkniętych powiek  wypływają bolesne wspomnienia.

zozolandia dodano: 14 stycznia 2011

spod przymkniętych powiek wypływają bolesne wspomnienia.

moje. teksty zozolandia dodał komentarz: moje. do wpisu 14 stycznia 2011
Mówisz  że masz dość? To spójrz na tego pijaka pod sklepem  który ma tylko butelkę  która ma na etykiecie ma jakieś procenty i tylko w tym widzi sens. Spójrz na te wszystkie samotne  opuszczone dzieci  umierające z głodu. Spójrz na otaczający Cię świat  a dopiero później mów  że nie masz siły by żyć.

neellyy dodano: 14 stycznia 2011

Mówisz, że masz dość? To spójrz na tego pijaka pod sklepem, który ma tylko butelkę, która ma na etykiecie ma jakieś procenty i tylko w tym widzi sens. Spójrz na te wszystkie samotne, opuszczone dzieci, umierające z głodu. Spójrz na otaczający Cię świat, a dopiero później mów, że nie masz siły by żyć.

Drogi Fineaszu i Ferbie.Jeśli nie wiecie co macie dziś budować to zbudujcie maszynę  która rozmroziła by jego serce. albo od razu zmiażdżyła.

zozolandia dodano: 13 stycznia 2011

Drogi Fineaszu i Ferbie.Jeśli nie wiecie co macie dziś budować to zbudujcie maszynę, która rozmroziła by jego serce. albo od razu zmiażdżyła.

Czasami się zastanawiałam jak to będzie gdy umrę . Chciałabym zobaczyć wasze twarze gdy się dowiadujecie że nie żyje   zobaczyć pogrzeb   i tą całą resztę .

mala92 dodano: 13 stycznia 2011

Czasami się zastanawiałam jak to będzie gdy umrę . Chciałabym zobaczyć wasze twarze gdy się dowiadujecie że nie żyje , zobaczyć pogrzeb , i tą całą resztę .

Posłuchaj  jak on wymawia moje imię.

zozolandia dodano: 13 stycznia 2011

Posłuchaj, jak on wymawia moje imię.

co byś zrobiła by być szczęśliwą ?

zozolandia dodano: 13 stycznia 2011

co byś zrobiła by być szczęśliwą ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć