 |
|
A pewnego dnia, podejdę do ciebie na ulicy i zapytam czy mnie pamiętasz ..♥ . / misiaczek33394
|
|
 |
|
Chciałabym mieć takie miejsce, w którym mogłabym spokojnie o Tobie myśleć, rozkminiać życie, by móc się cieszysz z głupot, płakać ze szczęścia, krzyczeć ze złości tak by nikt nie widział, nie komentował, nie wpierdalał się w moje skomplikowane życie./ 59sekund
|
|
 |
|
ta świadomość, że dawno temu wypuściłam Cię z rąk, a Ty możesz do nich nadal wrócić./ 59sekund
|
|
 |
|
najgorszy z momentów nadchodzi wtedy , gdy wszyscy zauważają u ciebie zmiany na gorsze , nawet ty sama . schudłaś , zbladłaś , cera ci zszarzała , nie jesteś tak bardzo aktywna , nie latasz jak głupia , nic ci się nie chce , przysypiasz na lekcjach , nie wychodzisz z pokoju , zbyt dużo śpisz , niechętnie spotykasz się ze znajomymi , na wszystko narzekasz , nic nie robisz i masz wszystko w dupie . pieprzona bezradność rozkłada ci ręce , bo sama nie umiesz wytłumaczyć co ci dolega a za wszelką cenę chciałabyś znaleźć na to lek .
|
|
 |
|
I coś kiedyś przyciągnęło te dwa całkiem różne sobie światy. Coś sprawiało, że uzupełniały się nawzajem. Nie potrafiły bez siebie żyć. Ta miłość wiele zmieniła w ich życiu. Bezpowrotnie
|
|
 |
|
i pozwól mi, że będę Cię po cichu kochać
|
|
 |
|
dziękuję Ci za ten uśmiech, który wywołujesz na mojej twarzy
|
|
 |
|
wciąż nie potrafię zrozumieć, dlaczego aż tak ważny jesteś.
|
|
 |
|
wiesz kiedy przypomnisz sobie o mojej osobie ? kiedy będzie Ci w życiu cholernie źle , kiedy kolejny raz ktoś kopnie Cie w dupę , kiedy wszyscy będą przeciw Tobie i znów staniesz się ofiarą własnych marzeń prowadzących do nikąd . wtedy napiszesz mi na gg jak dawniej , prosząc o mój numer telefonu , ponieważ nagle uświadomisz sobie , że go nie masz . a wszystko po to , ponieważ będziesz potrzebował rozmowy , mojego głosu , który dawniej był dla Ciebie tak ważny . będziesz potrzebował bym znowu powiedziała " przecież jesteś świetny ! naprawdę nie wiem czemu los traktuje Cię tak parszywie " . będziesz potrzebował bym z Tobą rozmawiała , a ja ? potraktuję Ciebie tak jak Ty mnie . przez te dwa dni , w których nieustannie płakałam i nawet znajomi sobie ze mną nie radzili . nie będę się odzywać dzień , po czym napiszę " kim jesteś ? " jeśli odpowiesz , ja wstukam na klawiaturze tylko " ty nie byłeś przyjacielem dla mnie , dlaczego ja mam być przyjaciółką dla Ciebie ? " .
|
|
 |
|
Bo widzisz, jak sie kogoś kochało naprawdę, wraz z jego wszystkimi przeklętymi wadami i okropnym chrakterem, mimo ciągłych awantur i przepychanek emocjonalnych - nigdy się o nim nie zapomni. możesz mieć nowe życie, możesz wyjechać z miasta, nowe problemy, nowi przyjaciele, nowa praca, nowy związek, tak po pewnym czasie możesz mieć nowy związek, ludzie nie są stworzeni do samotności przecież. ale każdego dnia, gdzieś z tyłu głowy masz obraz Twojej prawdziwej miłości, myślisz o niej, ten obraz nie zniknie, bo jest jak tatuaż w Twojej pamięci. masz wyryte jej oczy i moment, w którym były tylko Twoje. nie mówisz o tym nikomu, tylko Ty to wiesz, nie myślisz o tym obsesyjnie, te myśli są jakby podświadome, ale towarzyszą Ci bardzo często. tak mówię tu o miłości prawdziwej, nie, Ty nie wiesz o czym mowa.
|
|
|
|