głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika extazy

Gdybyśmy się nie spotkali myślę że moje życie nie byłoby kompletne. Przemierzałbym świat w poszukiwaniu ciebie nawet gdybym nie wiedział kogo tak naprawdę szukam.

wciazczekam dodano: 19 lipca 2015

Gdybyśmy się nie spotkali, myślę, że moje życie nie byłoby kompletne. Przemierzałbym świat w poszukiwaniu ciebie, nawet gdybym nie wiedział, kogo tak naprawdę szukam.

był czas kiedy myślałam o samobójstwie. Nie chodzi o to że naprawdę próbowałam się zabić ale o to że chodziło mi to po głowie. Myśl której się uczepiłam żeby poczuć się lepiej. Budziłam się i nic mnie nie obchodziło nie mogłam jeść i wtedy myślałam sobie że jest tylko jeden sposób żeby to wszystko zakończyć. Już wtedy wiedziałam że to szaleństwo i tak jak mówiłam nie wierzyłam że mogłabym to zrobić. Ale świadomość że jest taka możliwość sprawiała że czułam się jakbym nadal panowała nad własnym życiem. A był taki czas że niczego bardziej nie pragnęłam. Chciałam tylko wierzyć że mam nad wszystkim kontrolę. Krok po kroku wzięłam się w garść.

wciazczekam dodano: 19 lipca 2015

był czas kiedy myślałam o samobójstwie. Nie chodzi o to, że naprawdę próbowałam się zabić, ale o to, że chodziło mi to po głowie. Myśl, której się uczepiłam, żeby poczuć się lepiej. Budziłam się i nic mnie nie obchodziło; nie mogłam jeść i wtedy myślałam sobie, że jest tylko jeden sposób, żeby to wszystko zakończyć. Już wtedy wiedziałam, że to szaleństwo, i, tak jak mówiłam, nie wierzyłam, że mogłabym to zrobić. Ale świadomość, że jest taka możliwość, sprawiała, że czułam się, jakbym nadal panowała nad własnym życiem. A był taki czas, że niczego bardziej nie pragnęłam. Chciałam tylko wierzyć, że mam nad wszystkim kontrolę. Krok po kroku wzięłam się w garść.

A kiedy spotkały się ich usta poczuł się jak odkrywca docierający wreszcie do odległych brzegów które do tej pory tylko sobie wyobrażał albo znał ze słyszenia.

wciazczekam dodano: 19 lipca 2015

A kiedy spotkały się ich usta, poczuł się jak odkrywca docierający wreszcie do odległych brzegów, które do tej pory tylko sobie wyobrażał albo znał ze słyszenia.

Wszystko po to bym zrozumiał jak bardzo byłaś wyjątkowa i abym w smutku odnalazł prawdziwe znaczenie miłości. Teraz już wiem że nasza rozłąka była tymczasowa. Kiedy zaglądam w najodleglejsze zakamarki wszechświata wiem że nadchodzi czas gdy znów będę mógł wziąć Cię w ramiona. Skoro bowiem istnieje niebo odnajdziemy się bo bez Ciebie nie ma nieba.

wciazczekam dodano: 19 lipca 2015

Wszystko po to, bym zrozumiał,jak bardzo byłaś wyjątkowa, i abym w smutku odnalazł prawdziwe znaczenie miłości. Teraz już wiem, że nasza rozłąka była tymczasowa. Kiedy zaglądam w najodleglejsze zakamarki wszechświata, wiem, że nadchodzi czas, gdy znów będę mógł wziąć Cię w ramiona. Skoro bowiem istnieje niebo, odnajdziemy się, bo bez Ciebie nie ma nieba.

Zerwanie Z Tobą było takie trudne po raz drugi byłoby to niemożliwe. Kochałam Cię za bardzo żeby ponownie zostawić. Ciągle zastanawiam się co mogłoby się wydarzyć ale czuję głęboką wdzięczność dla losu że znalazłeś się w moim życiu chociaż na tak krótko.

wciazczekam dodano: 19 lipca 2015

Zerwanie Z Tobą było takie trudne, po raz drugi byłoby to niemożliwe. Kochałam Cię za bardzo, żeby ponownie zostawić. Ciągle zastanawiam się, co mogłoby się wydarzyć, ale czuję głęboką wdzięczność dla losu, że znalazłeś się w moim życiu, chociaż na tak krótko.

Czuję pustkę w duszy nie mogąc trzymać Cię w ramionach. Wśród tłumu szukam Twojej twarzy  wiem że to niemożliwe ale nie mogę nic na to poradzi Moje poszukiwanie Ciebie jest nie kończącą się pogonią skazaną na przegraną. Rozmawialiśmy o tym co się zdarzy gdybyśmy zostali zmuszeni do rozstania ale nie potrafię dotrzymać obietnicy którą złożyłem Ci tamtej nocy. Przepraszam Najdroższa ale nigdy nikt Cię nie zastąpi. Słowa które Ci wyszeptałem były głupie i wtedy powinienem o tym wiedzieć. Pragnąłem Ciebie i tylko Ciebie a teraz gdy odeszłaś nikogo już nie pragnę.

wciazczekam dodano: 19 lipca 2015

Czuję pustkę w duszy, nie mogąc trzymać Cię w ramionach. Wśród tłumu szukam Twojej twarzy - wiem, że to niemożliwe, ale nie mogę nic na to poradzi Moje poszukiwanie Ciebie jest nie kończącą się pogonią skazaną na przegraną. Rozmawialiśmy o tym, co się zdarzy, gdybyśmy zostali zmuszeni do rozstania, ale nie potrafię dotrzymać obietnicy, którą złożyłem Ci tamtej nocy. Przepraszam, Najdroższa, ale nigdy nikt Cię nie zastąpi. Słowa, które Ci wyszeptałem, były głupie i wtedy powinienem o tym wiedzieć. Pragnąłem Ciebie i tylko Ciebie, a teraz, gdy odeszłaś, nikogo już nie pragnę.

Życie mija teraz jak krajobraz za oknem samochodu. Oddycham jem i śpię jak zawsze to robiłem ale czynię to zupełnie bezwolnie nie mam żadnego celu. Po prostu unoszę się na powierzchni.

wciazczekam dodano: 19 lipca 2015

Życie mija teraz jak krajobraz za oknem samochodu. Oddycham, jem i śpię, jak zawsze to robiłem, ale czynię to zupełnie bezwolnie, nie mam żadnego celu. Po prostu unoszę się na powierzchni.

Czy to możliwe ze wiesz jak czuję się bez Ciebie? Kiedy marzę lubię myśleć że wiesz. Zanim się spotkaliśmy szedłem przez życie bez celu. Wiem że w pewnym sensie każdy krok jaki zrobiłem od chwili gdy nauczyłem się chodzić był krokiem do Ciebie. Byliśmy sobie przeznaczeni.  Ale teraz samotny uświadomiłem sobie że przeznaczenie może kogoś skrzywdzić jak i przynieść mu błogosławieństwo. Zastanawiam się dlaczego spośród wszystkich kobiet na świecie musiałem pokochać tę którą mi odebrano

wciazczekam dodano: 19 lipca 2015

Czy to możliwe, ze wiesz, jak czuję się bez Ciebie? Kiedy marzę, lubię myśleć, że wiesz. Zanim się spotkaliśmy, szedłem przez życie bez celu. Wiem, że w pewnym sensie każdy krok, jaki zrobiłem od chwili, gdy nauczyłem się chodzić, był krokiem do Ciebie. Byliśmy sobie przeznaczeni. Ale teraz, samotny, uświadomiłem sobie, że przeznaczenie może kogoś skrzywdzić, jak i przynieść mu błogosławieństwo. Zastanawiam się, dlaczego spośród wszystkich kobiet na świecie musiałem pokochać tę, którą mi odebrano

Gdzie jesteś? I dlaczego musieliśmy się rozstać? Zastanawiam się nad tym siedząc samotnie w ciemnościach.  Nie znam odpowiedzi na te pytania chociaż ze wszystkich sił próbuję zrozumieć. Przyczyna jest prosta ale mój umysł zmusza mnie abym ją pominął i w godzinach czuwania dręczy mnie niepokój. Bez Ciebie jestem zgubiony. Pozbawiony duszy dryfuję bez domu samotny ptak który nie ma dokąd odlecieć. Jestem wszystkim i jestem niczym. Takie moja najdroższa jest moje życie bez Ciebie. Tęsknię za Tobą abyś mi pokazała jak znowu żyć.

wciazczekam dodano: 19 lipca 2015

Gdzie jesteś? I dlaczego musieliśmy się rozstać? Zastanawiam się nad tym, siedząc samotnie w ciemnościach. Nie znam odpowiedzi na te pytania, chociaż ze wszystkich sił próbuję zrozumieć. Przyczyna jest prosta, ale mój umysł zmusza mnie, abym ją pominął, i w godzinach czuwania dręczy mnie niepokój. Bez Ciebie jestem zgubiony. Pozbawiony duszy, dryfuję bez domu; samotny ptak, który nie ma dokąd odlecieć. Jestem wszystkim i jestem niczym. Takie, moja najdroższa, jest moje życie bez Ciebie. Tęsknię za Tobą, abyś mi pokazała, jak znowu żyć.

Patrzę z rozdartym sercem jak powoli znikasz. Próbuję zapamiętać wszystko dokładnie próbuję zapamiętać Ciebie. Wkrótce zbyt szybko Twój wizerunek znika mgła odsuwa się gdzieś daleko i stoję sam na molo. Nie obchodzi mnie co sobie pomyślą inni pochylam głowę i płaczę płaczę płaczę.

wciazczekam dodano: 19 lipca 2015

Patrzę z rozdartym sercem, jak powoli znikasz. Próbuję zapamiętać wszystko dokładnie, próbuję zapamiętać Ciebie. Wkrótce, zbyt szybko, Twój wizerunek znika, mgła odsuwa się gdzieś daleko i stoję sam na molo. Nie obchodzi mnie, co sobie pomyślą inni, pochylam głowę i płaczę, płaczę, płaczę.

Wiem że jak każda kobieta mam więcej siły niż na to wygląda

wciazczekam dodano: 21 marca 2015

Wiem, że jak każda kobieta, mam więcej siły niż na to wygląda

Nie mówię Ci siema dziś i nie ma nic i trzeba żyć i obiecuję sobie że nie będę obiecywać nic.

wciazczekam dodano: 21 marca 2015

Nie mówię Ci "siema" dziś i nie ma nic, i trzeba żyć, i obiecuję sobie, że nie będę obiecywać nic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV