głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika exempathy

Dałaś mi dobre wspomnienia to smutne że stałaś się jednym z nich

czarna-mamba dodano: 4 dni temu

Dałaś mi dobre wspomnienia, to smutne, że stałaś się jednym z nich

bardziej głową niż sercem radził ktoś wielokrotnie.

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

bardziej głową, niż sercem radził ktoś wielokrotnie.

W pogoni za marzeniami oddychaj zawsze prawdą.

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

W pogoni za marzeniami oddychaj zawsze prawdą.

Schowaj aparat nie chcę być na kliszach szczerych uśmiechów nie uda Ci się schwytać.

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

Schowaj aparat, nie chcę być na kliszach, szczerych uśmiechów nie uda Ci się schwytać.

Ciągle chcemy trochę więcej życie piękne jak w piosence mieć. Powiedz co jest najważniejsze? Za co dałbyś uciąć ręce swe?

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

Ciągle chcemy trochę więcej, życie piękne jak w piosence mieć. Powiedz co jest najważniejsze? Za co dałbyś uciąć ręce swe?

nie mam skrzydeł ptaka choć aspiracje wielkie by unieść się nad niebo i spierdolić całej reszcie. by w końcu sięgnąć marzeń które zawsze miałam wielkie i czuć że chociaż raz wszystko zależy ode mnie. Ty to jest zbyt piękne aby nawet stać się snem przez to coraz częściej gasnę i myślisz że to fair? Gdy trzęsą mi się ręce i omijam ludzi z dala bez sety nad porankiem nawet sama ze sobą nie gadam. nie patrzę matce w oczy bo się brzydzę siebie kurwa. I wiem że z biegiem czasu będzie to brzemienne w skutkach. możesz się śmiać mi dziś przychodzi to z trudem bo zdziwiłbyś się gdybyś wiedział ile muszę unieść.

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

nie mam skrzydeł ptaka, choć aspiracje wielkie, by unieść się nad niebo i spierdolić całej reszcie. by w końcu sięgnąć marzeń, które zawsze miałam wielkie i czuć, że chociaż raz wszystko zależy ode mnie. Ty, to jest zbyt piękne, aby nawet stać się snem, przez to coraz częściej gasnę i myślisz, że to fair? Gdy trzęsą mi się ręce i omijam ludzi z dala, bez sety nad porankiem nawet sama ze sobą nie gadam. nie patrzę matce w oczy, bo się brzydzę siebie kurwa. I wiem, że z biegiem czasu będzie to brzemienne w skutkach. możesz się śmiać, mi dziś przychodzi to z trudem, bo zdziwiłbyś się gdybyś wiedział ile muszę unieść.

Dziś żyję jakbym leciała po niebie  jakby ziemia mi zbrzydła.

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

Dziś żyję jakbym leciała po niebie, jakby ziemia mi zbrzydła.

na przestrzeni lat to nie wiem co bardziej się zmieniło  świat czy moje spojrzenie na każdą z ułomności  które rodziły się w gniewie. I na samego siebie na bliskich i na przyszłość a kiedyś pewne dni zweryfikują to czy wyszło. Czy powinnaś tu być ja już znam na to odpowiedź i nigdy Ci nie przyznam że taki musiał być koniec.

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

na przestrzeni lat to nie wiem, co bardziej się zmieniło - świat czy moje spojrzenie na każdą z ułomności, które rodziły się w gniewie. I na samego siebie, na bliskich i na przyszłość, a kiedyś pewne dni zweryfikują to, czy wyszło. Czy powinnaś tu być, ja już znam na to odpowiedź i nigdy Ci nie przyznam, że taki musiał być koniec.

„nie chcę wymagać nie chcę oczekiwać nic wolę chyba żyć bez złudzeń niż się złudzeniami niszczyć. widzę tą twarz ciągle gdzieś schowaną w rękach i źrenice które patrzą na mnie przez pryzmat szaleństwa lub przez parę szklanek które barman lał nie myśląc o obrazach w jej głowie gdy mieszała życie z czystą.”

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

„nie chcę wymagać, nie chcę oczekiwać nic, wolę chyba żyć bez złudzeń niż się złudzeniami niszczyć. widzę tą twarz ciągle gdzieś schowaną w rękach i źrenice, które patrzą na mnie przez pryzmat szaleństwa lub przez parę szklanek, które barman lał nie myśląc o obrazach w jej głowie, gdy mieszała życie z czystą.”

W myślach tylko pragnę być na plaży Santa Cruz w błękicie oceanu chcę odnaleźć cząstki liter by ułożyć Twoje imię i wykrzyczeć je do chmur. Otwieram oczy  znów zegarek zabrał chwilę biorę czystą kartkę leję gorzką no i już… i choć nie wiem czego pragniesz proszę wspominaj mnie mile  bo te słowa to ostatnie co usłyszysz z moich ust…

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

W myślach tylko pragnę być na plaży Santa Cruz w błękicie oceanu chcę odnaleźć cząstki liter, by ułożyć Twoje imię i wykrzyczeć je do chmur. Otwieram oczy, znów zegarek zabrał chwilę, biorę czystą kartkę leję gorzką no i już… i choć nie wiem czego pragniesz proszę wspominaj mnie mile, bo te słowa to ostatnie, co usłyszysz z moich ust…

Nie chcę więcej przepraszać popełniać błędów jak głupi szczeniak by potem w fazach gniewu chlać tu za to czego już nie ma. Umiemy doceniać na koniec gdy koniec jest już za plecami więc proszę wybacz  za to czego już nie mamy.

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

Nie chcę więcej przepraszać, popełniać błędów jak głupi szczeniak, by potem w fazach gniewu, chlać tu za to, czego już nie ma. Umiemy doceniać na koniec, gdy koniec jest już za plecami, więc proszę wybacz - za to czego już nie mamy.

kim by była bez tamtych słów bez tamtych czynów co dały czuć wszystko tak dosadnie jak pierwszy dotyk Twoich ust. Jak pierwszy buch i pierwszy zjazd pierwsza seta walona na raz pierwszy test którego kreski już na zawsze zmieniają świat. To jest prawda nasze życie zamyka się w aktach opartych o długie dialogi których treść nie jest ważna. Chcę to czuć tak jak dawniej brać to życie w pełne garście by kiedyś patrząc Ci w oczy móc powiedzieć że już się nie martwię że wszystko jest git choć nie jak dawniej lecz to już chyba nie jest ważne. A jeśli kiedyś mnie spytasz czego w życiu najbardziej pragnę? To wrócić do końca gdzie sklepienie chmur łączy się z martwą taflą na końcu jednej z dróg zamknąć oczy i zasnąć.

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

kim by była bez tamtych słów, bez tamtych czynów, co dały czuć wszystko tak dosadnie, jak pierwszy dotyk Twoich ust. Jak pierwszy buch i pierwszy zjazd, pierwsza seta walona na raz, pierwszy test, którego kreski już na zawsze zmieniają świat. To jest prawda, nasze życie zamyka się w aktach opartych o długie dialogi, których treść nie jest ważna. Chcę to czuć tak jak dawniej, brać to życie w pełne garście, by kiedyś patrząc Ci w oczy, móc powiedzieć, że już się nie martwię, że wszystko jest git, choć nie jak dawniej lecz to już chyba nie jest ważne. A jeśli kiedyś mnie spytasz, czego w życiu najbardziej pragnę? To wrócić do końca gdzie sklepienie chmur łączy się z martwą taflą na końcu jednej z dróg, zamknąć oczy i zasnąć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV