głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ewenement_ulic_ziomeczku

Takiej tępej kurwy jak Ty jeszcze nie spotkałam  ale zawsze musi być ten pierwszy raz.   fuckyouwhore

fuckyouwhore dodano: 18 grudnia 2011

Takiej tępej kurwy jak Ty jeszcze nie spotkałam, ale zawsze musi być ten pierwszy raz. | fuckyouwhore

Siemasz mała  znów zapytam co tam słychać  no bo mimo  że się staram już nie mogę dziś oddychać Tobą  a Ty mną. Rozumiem  w sumie nie rozumiem  narysuj mnie na płótnie w późne popołudnie.

takametafora dodano: 18 grudnia 2011

Siemasz mała, znów zapytam co tam słychać, no bo mimo, że się staram już nie mogę dziś oddychać Tobą, a Ty mną. Rozumiem, w sumie nie rozumiem, narysuj mnie na płótnie w późne popołudnie.

Co do życia   nie ma tu uniwersalnych porad  wiem tylko jak je przegrać  nie wiem jak się podnieść z kolan. Nadzieja   tylko ona nam została.

takametafora dodano: 18 grudnia 2011

Co do życia - nie ma tu uniwersalnych porad, wiem tylko jak je przegrać, nie wiem jak się podnieść z kolan. Nadzieja - tylko ona nam została.

Dobrze wiem jak to boli  niosę ciężar doświadczeń. Spójrz w serce  choć wiem  że nie zechcesz tam patrzeć.

takametafora dodano: 18 grudnia 2011

Dobrze wiem jak to boli, niosę ciężar doświadczeń. Spójrz w serce, choć wiem, że nie zechcesz tam patrzeć.

gorzej niż frajer  bardziej pusty niż ken.

fuckyouwhore dodano: 18 grudnia 2011

gorzej niż frajer, bardziej pusty niż ken.
Autor cytatu: kurde_mac

I powiedz w czym ta kurwa jest lepsza ode mnie  no powiedz.   fuckyouwhore

fuckyouwhore dodano: 18 grudnia 2011

I powiedz w czym ta kurwa jest lepsza ode mnie, no powiedz. | fuckyouwhore

Nie dam sobie rady jeśli rap na bok muszę odstawić. Jeśli masz nade mną kontrolę to przestań się bawić. Jeśli ty jesteś przyszłością to przestań mnie ranić.

rapraprap dodano: 18 grudnia 2011

Nie dam sobie rady jeśli rap na bok muszę odstawić. Jeśli masz nade mną kontrolę to przestań się bawić. Jeśli ty jesteś przyszłością to przestań mnie ranić.

Te problemy to nic  wiesz co jest dziś horrorem? To iść na porodówkę we dwoje i wrócić we dwoje też  i rzucić życie swoje chcesz  bo to sen  praca  seks  wraca eks  o kurwa.

takametafora dodano: 18 grudnia 2011

Te problemy to nic, wiesz co jest dziś horrorem? To iść na porodówkę we dwoje i wrócić we dwoje też, i rzucić życie swoje chcesz, bo to sen, praca, seks, wraca eks, o kurwa.

Powiedz światu  że czuję się na nim dziwnie. Rozkładam na stoliku prawdy  wszystkie opinie  i dzielę go na pół  tu przyjaciel  tam wróg. Czasem żeby pójść w przód trzeba spać na sam dół.

takametafora dodano: 18 grudnia 2011

Powiedz światu, że czuję się na nim dziwnie. Rozkładam na stoliku prawdy, wszystkie opinie, i dzielę go na pół, tu przyjaciel, tam wróg. Czasem żeby pójść w przód trzeba spać na sam dół.

Jestem smutnym raperem  możesz mnie słuchać tylko w nocy  w zimę  dlatego jestem zimnym skurwysynem. Pomyśl o tym chwilę  moje życie to nie wiecznie hossa  i letargiczne ukojenie w papierosach. Widać po siwych włosach tęsknotę za młodością  a serce które kocha jest dręczone samotnością  zmęczone nawet mocno ubolewaniem nad losem  co odezwie się znów tym swoim charakterystycznym głosem.

takametafora dodano: 18 grudnia 2011

Jestem smutnym raperem, możesz mnie słuchać tylko w nocy, w zimę, dlatego jestem zimnym skurwysynem. Pomyśl o tym chwilę, moje życie to nie wiecznie hossa, i letargiczne ukojenie w papierosach. Widać po siwych włosach tęsknotę za młodością, a serce które kocha jest dręczone samotnością, zmęczone nawet mocno ubolewaniem nad losem, co odezwie się znów tym swoim charakterystycznym głosem.

tu nie ma się nad czym zastanawiać. kawa jest albo gorzka  albo słodka. książki są krótkie albo długie. jest dzień albo noc. lato albo zima. przyjaciele albo egoistyczne dupy. śnieg albo deszcz. On albo nikt.  happylove

rastaa.zioom dodano: 18 grudnia 2011

tu nie ma się nad czym zastanawiać. kawa jest albo gorzka, albo słodka. książki są krótkie albo długie. jest dzień albo noc. lato albo zima. przyjaciele albo egoistyczne dupy. śnieg albo deszcz. On albo nikt. /happylove
Autor cytatu: happylove

wcale nie jestem !    ale dziękuje . teksty rastaa.zioom dodał komentarz: wcale nie jestem ! ;> ale dziękuje . do wpisu 18 grudnia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć