głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ewelynaa

nawet 2012  paranormal activity  strzelanina  bombardowanie czy zawalenie klasy nie jest straszniejsze od 7 nieodebranych połączeń od mamy.

luckaa dodano: 13 kwietnia 2011

nawet 2012, paranormal activity, strzelanina, bombardowanie czy zawalenie klasy nie jest straszniejsze od 7 nieodebranych połączeń od mamy.

'dobra  fajnie' u mnie oznacza zamknij ryj.

luckaa dodano: 13 kwietnia 2011

'dobra, fajnie' u mnie oznacza zamknij ryj.

pozdrowienia z Wyjebanemamlandii.

luckaa dodano: 13 kwietnia 2011

pozdrowienia z Wyjebanemamlandii.

gdy do ludzia tuli się ludź  to ludź do ludzia musi coś czuć. albo jest najebany.

luckaa dodano: 13 kwietnia 2011

gdy do ludzia tuli się ludź, to ludź do ludzia musi coś czuć. albo jest najebany.

nigdy nie zapomnę ciepła twoich ust  ale w tym momencie jeb się na ryj  frajerze.

luckaa dodano: 13 kwietnia 2011

nigdy nie zapomnę ciepła twoich ust, ale w tym momencie jeb się na ryj, frajerze.

sto razy pomyśl  zanim coś powiesz  bo ja to zapamiętam.

luckaa dodano: 13 kwietnia 2011

sto razy pomyśl, zanim coś powiesz, bo ja to zapamiętam.

Mężczyzna gdy kocha kobietę  nigdy jej nie zostawi  nie straci jej zaufania  nie pozwoli by przez niego płakała. Nigdy nie spojrzy na inną i innej nie dotknie. NIGDY  bo ją kocha.

luckaa dodano: 13 kwietnia 2011

Mężczyzna gdy kocha kobietę, nigdy jej nie zostawi, nie straci jej zaufania, nie pozwoli by przez niego płakała. Nigdy nie spojrzy na inną i innej nie dotknie. NIGDY, bo ją kocha.

Przykryta kocem po samą szyję topiłam usta w gorącej czekoladzie. A łzy ocierałam pachnącą truskawkami chusteczką   ciamciaramciaa

mietowyusmiech dodano: 11 kwietnia 2011

Przykryta kocem po samą szyję topiłam usta w gorącej czekoladzie. A łzy ocierałam pachnącą truskawkami chusteczką / ciamciaramciaa

dajesz tyle szczęścia  co jedzenie nutelli palcem.   zozolandia

mietowyusmiech dodano: 11 kwietnia 2011

dajesz tyle szczęścia, co jedzenie nutelli palcem. / zozolandia

spełnienia marzeń     teksty mietowyusmiech dodał komentarz: spełnienia marzeń ; * do wpisu 11 kwietnia 2011
a ja niestety nie mam starszego brata i tego mi brakuje . teksty mietowyusmiech dodał komentarz: a ja niestety nie mam starszego brata i tego mi brakuje . do wpisu 11 kwietnia 2011
         teksty mietowyusmiech dodał komentarz: ; ) ; ** do wpisu 11 kwietnia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć