głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ewelina14152

affection dodano: wczoraj o 22:42  Przez ten krótki moment byliśmy jednością i było nam razem dobrze bo nie dopadła nas jeszcze rutyna codziennego życia. Żadne z nas nie chciało myśleć o równoległej rzeczywistości kiedy tak leżeliśmy objęci swoimi ciałami zapominając o konsekwencjach. I być może mogłoby być pięknie gdybyśmy poznali się odpowiednio wcześniej. affection

incognitoo dodano: 22 stycznia 2019

affection dodano: wczoraj o 22:42 Przez ten krótki moment byliśmy jednością i było nam razem dobrze, bo nie dopadła nas jeszcze rutyna codziennego życia. Żadne z nas nie chciało myśleć o równoległej rzeczywistości, kiedy tak leżeliśmy objęci swoimi ciałami, zapominając o konsekwencjach. I być może mogłoby być pięknie, gdybyśmy poznali się odpowiednio wcześniej.//affection

zadna ze mnie ksiezniczka dodano: 18 czerwca 2018	  Znał moje alergie nawyki i wady. Wiedział jaka czeksa jest moją ulubiona jaki smak tymbarka pije i jakie piwo. Wiedział jakiej muzyki słucham a którą tylko kiedy jest naprawdę źle. Wiedział ile kieliszków wódki wypije zanim dopadnie mnie zgon. Wystarczy że spojrzał i wiedział jaki mam humor. Wiedział że wieczorem lubię pójść na spacer i popatrzeć w niebo.. Wiedział że nie jem sniadan jakiego szamponu używam i co ile mam menstruacje.. Wiedział jaka herbata jest moją ulubioną i że nie słodzę. Wiedział jakie relacje mam z rodzicami. Wiedział że czasami lubię posiedzieć sama ze słuchawkami w uszach i z własnymi myślami. Potrafił wyczuć mój humor po drugiej stronie słuchawki. W zasadzie znał mnie na pamięć ale teraz i tak to nie ma znaczenia. On już należy do innej.. Zadna ze mnie ksiezniczka

incognitoo dodano: 13 stycznia 2019

zadna_ze_mnie_ksiezniczka dodano: 18 czerwca 2018 Znał moje alergie, nawyki i wady. Wiedział jaka czeksa jest moją ulubiona, jaki smak tymbarka pije i jakie piwo. Wiedział jakiej muzyki słucham, a którą tylko kiedy jest naprawdę źle. Wiedział ile kieliszków wódki wypije zanim dopadnie mnie zgon. Wystarczy, że spojrzał i wiedział jaki mam humor. Wiedział, że wieczorem lubię pójść na spacer i popatrzeć w niebo.. Wiedział, że nie jem sniadan, jakiego szamponu używam i co ile mam menstruacje.. Wiedział jaka herbata jest moją ulubioną i że nie słodzę. Wiedział jakie relacje mam z rodzicami. Wiedział, że czasami lubię posiedzieć sama ze słuchawkami w uszach i z własnymi myślami. Potrafił wyczuć mój humor po drugiej stronie słuchawki. W zasadzie znał mnie na pamięć, ale teraz i tak to nie ma znaczenia. On już należy do innej.. /Zadna_ze_mnie_ksiezniczka

Biegnę do Ciebie. Moje nogi zwinnie pokonują wszystkie przeszkody napotkane po drodze oddech przyspiesza a niespokojne serce bije coraz szybciej. Pokonuje kolejne kilometry jestem blisko z każda sekunda zbliżam się do Twoich ramion. Wypatruje Cię w każdym napotkanej osobie w każdym białym obłoku w każdym kwiecie przypominającym mi Twój uśmiech gdy patrzysz w moje oczy. Wpadam w Twoje ramiona  moje ciało rozpada się na milion części otulona blaskiem Twojego ciepłego spojrzenia rozpadam się na milion cząsteczek a moje rozdygotane serce powoli odzyskuje swój rytm. Jesteś. Bicie Twojego serca roztapia moją duszę jak temperatura mleczną czekoladę której smak doskonale oddaje słodycz Twoich ust. Nawet sekunda przy Tobie zmienia mój świat czyni go lepszym a wszechobecna miłość unosi mnie do chmur. Moje dłonie spoczywają na Twoim ciele a moje myśli biegną wyżej do naszego wspólnego nieba i cicho szepczą podziękowania dla osoby która czuwała nad naszymi zagubionymi sercami.

waniilia dodano: 22 sierpnia 2018

Biegnę do Ciebie. Moje nogi zwinnie pokonują wszystkie przeszkody napotkane po drodze, oddech przyspiesza, a niespokojne serce bije coraz szybciej. Pokonuje kolejne kilometry, jestem blisko, z każda sekunda zbliżam się do Twoich ramion. Wypatruje Cię w każdym napotkanej osobie, w każdym białym obłoku, w każdym kwiecie przypominającym mi Twój uśmiech, gdy patrzysz w moje oczy. Wpadam w Twoje ramiona - moje ciało rozpada się na milion części, otulona blaskiem Twojego ciepłego spojrzenia rozpadam się na milion cząsteczek, a moje rozdygotane serce powoli odzyskuje swój rytm. Jesteś. Bicie Twojego serca roztapia moją duszę jak temperatura mleczną czekoladę, której smak doskonale oddaje słodycz Twoich ust. Nawet sekunda przy Tobie zmienia mój świat, czyni go lepszym, a wszechobecna miłość unosi mnie do chmur. Moje dłonie spoczywają na Twoim ciele, a moje myśli biegną wyżej do naszego wspólnego nieba i cicho szepczą podziękowania dla osoby, która czuwała nad naszymi zagubionymi sercami.

 Czujesz do niej coś jeszcze?  Mógłbym dla niej oszaleć gdyby dała mi możliwość.

love0space dodano: 30 lipca 2016

- Czujesz do niej coś jeszcze? - Mógłbym dla niej oszaleć gdyby dała mi możliwość.

 wolę róże na stole niż diamenty na szyi  Emma Goldmann

incognitoo dodano: 29 czerwca 2016

"wolę róże na stole, niż diamenty na szyi" -Emma Goldmann

możesz się bronić. nakładać ochraniacze na kolana łokcie i serce. możesz uciekać biec ile tylko sił w nogach. możesz kłamać mówić że jej nie potrzebujesz. możesz płakać. możesz błagać. możesz się zapierać powtarzać  nigdy więcej. możesz obiecywać sobie że dasz radę że wytrzymasz. możesz wyrzucić ją do kosza... ona i tak wróci. uderzy w Ciebie ze zdwojoną siłą przyciśnie Cię do ściany i otuli słodkim oddechem. będzie przynosić Ci ból ale i wiele radości. będzie ofiarować Ci wspomnienia te lepsze i gorsze. może znowu Cię zniszczy znowu Cię skopie znowu Cię pogryzie. nie zmienisz przeznaczenia. nie pozbędziesz się miłości.

waniilia dodano: 6 czerwca 2016

możesz się bronić. nakładać ochraniacze na kolana, łokcie i serce. możesz uciekać, biec ile tylko sił w nogach. możesz kłamać, mówić, że jej nie potrzebujesz. możesz płakać. możesz błagać. możesz się zapierać, powtarzać - nigdy więcej. możesz obiecywać sobie, że dasz radę, że wytrzymasz. możesz wyrzucić ją do kosza... ona i tak wróci. uderzy w Ciebie ze zdwojoną siłą, przyciśnie Cię do ściany i otuli słodkim oddechem. będzie przynosić Ci ból, ale i wiele radości. będzie ofiarować Ci wspomnienia, te lepsze i gorsze. może znowu Cię zniszczy, znowu Cię skopie, znowu Cię pogryzie. nie zmienisz przeznaczenia. nie pozbędziesz się miłości.

nagle poczułam się wyjątkowa. od dawna niedoceniana poniżana dostałam skrzydeł. słowa uniosły mnie dziesięć centymetrów nad ziemię. chciałam dotknąć chmur. bałam się że magia pryśnie. bezgłośny krzyk  'zostań błagam' rozdzierał mi serce. przytuliłeś mnie jak obiecałeś a świat zawirował. pokochałam Cię w sekundę. tak niewiele potrzebowałam do szczęścia. dodatkowej pary rękawiczek w kieszeni Twojej kurtki buziaka w czoło na pożegnanie obiadu gdy padałam na twarz po zajęciach odrobiny namiętności wieczorami i tych dwóch magicznych słów na dzień dobry. tak niewiele brakowało mi by osiągnąć sukces spełniać się z dziewczynki zmienić się w kobietę. ofiarowałeś mi to wszystko. dziękuję.

waniilia dodano: 6 czerwca 2016

nagle poczułam się wyjątkowa. od dawna niedoceniana, poniżana, dostałam skrzydeł. słowa uniosły mnie dziesięć centymetrów nad ziemię. chciałam dotknąć chmur. bałam się, że magia pryśnie. bezgłośny krzyk - 'zostań, błagam', rozdzierał mi serce. przytuliłeś mnie jak obiecałeś, a świat zawirował. pokochałam Cię w sekundę. tak niewiele potrzebowałam do szczęścia. dodatkowej pary rękawiczek w kieszeni Twojej kurtki, buziaka w czoło na pożegnanie, obiadu, gdy padałam na twarz po zajęciach, odrobiny namiętności wieczorami i tych dwóch magicznych słów na dzień dobry. tak niewiele brakowało mi by osiągnąć sukces, spełniać się, z dziewczynki zmienić się w kobietę. ofiarowałeś mi to wszystko. dziękuję.

Opiekuńczość mężczyzny wyzwala we mnie wielkie wzruszenie które bardzo łatwo zamienia się w zauroczenie. Nie daj Boże odda mi on swój sweter czapkę na uszy naciągnie dłonie w dłoni ogrzeje! Nie daj Boże się zatroska czy aby jadłam śniadanie albo się bólem głowy zatrwoży! O wtedy przepadłam!

shiva92 dodano: 17 maja 2016

Opiekuńczość mężczyzny wyzwala we mnie wielkie wzruszenie, które bardzo łatwo zamienia się w zauroczenie. Nie daj Boże odda mi on swój sweter, czapkę na uszy naciągnie, dłonie w dłoni ogrzeje! Nie daj Boże się zatroska, czy aby jadłam śniadanie, albo się bólem głowy zatrwoży! O, wtedy przepadłam!

Jak się robi żeby trwało?  Ludzie opierają przeważnie swoje związki na zauroczeniu erotycznym. To się zwykle źle kończy. Trzeba się także lubić i przyjaźnić.

shiva92 dodano: 17 maja 2016

Jak się robi, żeby trwało? Ludzie opierają przeważnie swoje związki na zauroczeniu erotycznym. To się zwykle źle kończy. Trzeba się także lubić i przyjaźnić.

Wiesz czasem w życiu jest tak ze trzeba skoczyć na głęboką wodę bo jeżeli się stchórzy to po prostu... może nie być drugiej szansy.

shiva92 dodano: 17 maja 2016

Wiesz, czasem w życiu jest tak, ze trzeba skoczyć na głęboką wodę, bo jeżeli się stchórzy, to po prostu... może nie być drugiej szansy.

Miłość nie jest zajęciem na pół etatu.

shiva92 dodano: 17 maja 2016

Miłość nie jest zajęciem na pół etatu.

Rozmowa pomiędzy twoimi palcami a jej skórą. To najważniejsza dyskusja w jakiej kiedykolwiek weźmiesz udział.

shiva92 dodano: 17 maja 2016

Rozmowa pomiędzy twoimi palcami a jej skórą. To najważniejsza dyskusja w jakiej kiedykolwiek weźmiesz udział.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV