głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika evaa96

Wiem co dla mnie dobre nawet jeśli to jest złe  pierdole to wole sie pomylić i mieć nauczkę niż wysłuchiwać tych co sami sobie przeczą..

ifall dodano: 9 listopada 2011

Wiem co dla mnie dobre nawet jeśli to jest złe, pierdole to wole sie pomylić i mieć nauczkę niż wysłuchiwać tych co sami sobie przeczą..

Tak  on jest idealnym prezentem na Święta  definicją Szczęśliwego Nowego Roku.

ifall dodano: 9 listopada 2011

Tak, on jest idealnym prezentem na Święta, definicją Szczęśliwego Nowego Roku.

Często gdy pokłóciła się z kimś zamykała się w swoim małym pokoju. Nie wychodziła przez jakiś czas. Nikt nie wiedział dlaczego i myśleli  że odpoczywa. Ale ona zamykała się w swoich czterech ścianach po to żeby nikogo nie skrzywdzić swoimi słowami  choć ludzie krzywdzili ją codziennie..

ifall dodano: 9 listopada 2011

Często gdy pokłóciła się z kimś zamykała się w swoim małym pokoju. Nie wychodziła przez jakiś czas. Nikt nie wiedział dlaczego i myśleli, że odpoczywa. Ale ona zamykała się w swoich czterech ścianach po to żeby nikogo nie skrzywdzić swoimi słowami, choć ludzie krzywdzili ją codziennie..

A ona leży na swoim łóżku z myślą jak on sie bawi  ile wypił  ile panienek klepnął w tyłek  czy choć raz o niej pomyślał.

ifall dodano: 9 listopada 2011

A ona leży na swoim łóżku z myślą jak on sie bawi, ile wypił, ile panienek klepnął w tyłek, czy choć raz o niej pomyślał.

Kiedyś był dla mnie całym światem. Nie widziałam nikogo poza nim. Robiłam wszystko  by tylko się z nim spotkać. A dziś? Dziś jest zerem. Jebanym dupkiem  któremu mogłabym wpierdolić i nawet by mi się go żal zbytnio nie zrobiło.   pepsiak

ifall dodano: 9 listopada 2011

Kiedyś był dla mnie całym światem. Nie widziałam nikogo poza nim. Robiłam wszystko, by tylko się z nim spotkać. A dziś? Dziś jest zerem. Jebanym dupkiem, któremu mogłabym wpierdolić i nawet by mi się go żal zbytnio nie zrobiło. / pepsiak

Każdy jego ruch doprowadzał mnie do obłędu. Jego łobuzerski uśmiech sprawiał  że chciałam się w nim zatracić bez reszty. Był idealnym ideałem mojego ideału.   lovexlovex

ifall dodano: 9 listopada 2011

Każdy jego ruch doprowadzał mnie do obłędu. Jego łobuzerski uśmiech sprawiał, że chciałam się w nim zatracić bez reszty. Był idealnym ideałem mojego ideału. / lovexlovex

Bo on jest za męski na uczucia  za dumny  by przeprosić i za głupi  by cokolwiek naprawić..

ifall dodano: 9 listopada 2011

Bo on jest za męski na uczucia, za dumny, by przeprosić i za głupi, by cokolwiek naprawić..

Pępkiem świata mój drogi to Ty nie jesteś  jeśli chcesz zobaczyć mnie ze łzami w oczach to zobaczysz  ale ze szczęścia przy boku chłopaka  który będzie wiedział jak traktować dziewczynę.

ifall dodano: 9 listopada 2011

Pępkiem świata mój drogi to Ty nie jesteś, jeśli chcesz zobaczyć mnie ze łzami w oczach to zobaczysz, ale ze szczęścia przy boku chłopaka, który będzie wiedział jak traktować dziewczynę.

Pokłóciłam się ze szczęściem  nadzieję kopnęłam w dupę  miłość wyzwałam od szmat  a ze smutkiem piję wódkę.

ifall dodano: 9 listopada 2011

Pokłóciłam się ze szczęściem, nadzieję kopnęłam w dupę, miłość wyzwałam od szmat, a ze smutkiem piję wódkę.

Czy ja mam na czole wypisane:  możesz się mną bawić  pocierpię  ale jakoś to będzie?  Chyba kurwa jednak nie!

ifall dodano: 9 listopada 2011

Czy ja mam na czole wypisane: "możesz się mną bawić, pocierpię, ale jakoś to będzie?" Chyba kurwa jednak nie!

Rozkmiń  nie jestem grzeczną dziewczyną  z którą chciałbys być. Nie umiem gotować  jedyna moja specjalność to pakowanie się w kłopoty. Nie wierzę w uczucia  i nie będę na każde Twoje zawołanie. To  że z Tobą pisze oznacza  że potrzebuje na chwilę towarzystwa  nic więcej.

ifall dodano: 9 listopada 2011

Rozkmiń, nie jestem grzeczną dziewczyną, z którą chciałbys być. Nie umiem gotować, jedyna moja specjalność to pakowanie się w kłopoty. Nie wierzę w uczucia, i nie będę na każde Twoje zawołanie. To, że z Tobą pisze oznacza, że potrzebuje na chwilę towarzystwa, nic więcej.

Miała dość życia lecz za mało odwagi  by z nim skończyć.   jestembeznicku

ifall dodano: 9 listopada 2011

Miała dość życia lecz za mało odwagi, by z nim skończyć. / jestembeznicku

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć