głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ettne

Jeżeli kobieta znienawidziła mężczyznę  oznacza to  że musiała go wcześniej kochać.   wziuum

smutnaona dodano: 17 grudnia 2011

Jeżeli kobieta znienawidziła mężczyznę, oznacza to, że musiała go wcześniej kochać. [wziuum]
Autor cytatu: jachcenajamaice

Ufam. Płaczę. Przebaczam i to mnie niszczy.   chill.out

smutnaona dodano: 17 grudnia 2011

Ufam. Płaczę. Przebaczam i to mnie niszczy. [chill.out]
Autor cytatu: jachcenajamaice

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek.   kashiya

smutnaona dodano: 17 grudnia 2011

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek. [kashiya]
Autor cytatu: jachcenajamaice

Nie  że coś do ciebie mam  ale chętnie bym ci wyjebała.   true.love

smutnaona dodano: 17 grudnia 2011

Nie, że coś do ciebie mam, ale chętnie bym ci wyjebała. [true.love]
Autor cytatu: jachcenajamaice

trzy opakowania chusteczek  ciepły koc  herbata  i gigabajty smutnych piosenek.

zozolandia dodano: 16 grudnia 2011

trzy opakowania chusteczek, ciepły koc, herbata i gigabajty smutnych piosenek.

w nim  znajduję wszystko  czego Tobie brakowało.

zozolandia dodano: 16 grudnia 2011

w nim znajduję wszystko, czego Tobie brakowało.

chcę tylko  abyś przed snem obiecał mi  że będziemy już zawsze  bez względu na to co się stanie  nie będziemy musieli przypominać sobie o własnym istnieniu  o złożonej sobie obietnicy trwania obok siebie  pomimo każdej z przeszkód.   endoftime.

smutnaona dodano: 16 grudnia 2011

chcę tylko, abyś przed snem obiecał mi, że będziemy już zawsze, bez względu na to co się stanie, nie będziemy musieli przypominać sobie o własnym istnieniu, o złożonej sobie obietnicy trwania obok siebie, pomimo każdej z przeszkód. / endoftime.
Autor cytatu: endoftime

Jestem Julią na wysokim  balkonie  zawisła krzyczę 'wróć'. wołam 'wróć'. ♥ mój ulubiony wiersz. teksty zozolandia dodał komentarz: Jestem Julią na wysokim balkonie, zawisła krzyczę 'wróć'. wołam 'wróć'. ♥ mój ulubiony wiersz. do wpisu 16 grudnia 2011
Niby jesteś pustym idiotą . Nawet tańczyć nie umiesz . Ale jest w Tobie coś takiego   że wolę Ciebie   niż miłego i inteligentnego kolesia .

smutnaona dodano: 15 grudnia 2011

Niby jesteś pustym idiotą . Nawet tańczyć nie umiesz . Ale jest w Tobie coś takiego , że wolę Ciebie , niż miłego i inteligentnego kolesia .
Autor cytatu: martynaaa.em

 nawet kiedy wszystko traci sens  znajdziesz przestrzeń  gdzie wielka wiara tłumi lęk

kamigirlsweet dodano: 15 grudnia 2011

`nawet kiedy wszystko traci sens, znajdziesz przestrzeń, gdzie wielka wiara tłumi lęk

Podejdę któregoś dnia wezmę Cię za rękę i powiem  że potrzebuje.  phi

kamigirlsweet dodano: 15 grudnia 2011

Podejdę któregoś dnia wezmę Cię za rękę i powiem, że potrzebuje. [phi]

Została jedynie garść wspomnień i obraz twarzy  który tracił wyrazistość z każdym upływającym dniem.

replace dodano: 15 grudnia 2011

Została jedynie garść wspomnień i obraz twarzy, który tracił wyrazistość z każdym upływającym dniem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć