głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika esperer

kurwa przecież mężczyźni bez nas są dnem.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:16

kurwa, przecież mężczyźni bez nas są dnem.

to nie jest tak że nie odzywam się bo nie chcę. wręcz odwrotnie. mam wielką ochotę z tobą porozmawiać tylko zwyczajnie boję się że widząc moje imię na ekranie telefonu wywrócisz oczami i powiesz kurde nie chce mi się z nią pisać ale odpiszę żeby nie było jej przykro .

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:16

to nie jest tak, że nie odzywam się, bo nie chcę. wręcz odwrotnie. mam wielką ochotę z tobą porozmawiać, tylko zwyczajnie boję się, że widząc moje imię na ekranie telefonu wywrócisz oczami i powiesz "kurde, nie chce mi się z nią pisać, ale odpiszę, żeby nie było jej przykro".

dopiero gdy skona ostatni motyl w brzuchu i żadna łza nie narodzi się w oczach.. dopiero wtedy będę miała pewność że przestałam cię kochać.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:15

dopiero, gdy skona ostatni motyl w brzuchu i żadna łza nie narodzi się w oczach.. dopiero wtedy będę miała pewność, że przestałam cię kochać.

 bolało jak spadłaś z nieba?  nie mnie podrzuciło UFO.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:15

- bolało jak spadłaś z nieba? - nie, mnie podrzuciło UFO.

mówię że jest dobrze ale to nie znaczy że tak jest. oglądam mecz ale to nie znaczy że za nim przepadam. lubię luźne ciuchy ale to nie znaczy że w przyszłości odpuszczę sobie szpilki. lubię mocne brzmienia ale to nie znaczy że pogardzę rapem. lubię deszcz ale to nie znaczy że o nim marzę przez cały rok. mam cię czasem zwyczajnie dość ale to nie znaczy że cię nie kocham wiesz?

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:14

mówię, że jest dobrze, ale to nie znaczy, że tak jest. oglądam mecz, ale to nie znaczy, że za nim przepadam. lubię luźne ciuchy, ale to nie znaczy, że w przyszłości odpuszczę sobie szpilki. lubię mocne brzmienia, ale to nie znaczy, że pogardzę rapem. lubię deszcz, ale to nie znaczy, że o nim marzę przez cały rok. mam cię czasem zwyczajnie dość, ale to nie znaczy, że cię nie kocham, wiesz?

budzę się z tą samą myślą: po co żyć? ale czekam na ten dzień kiedy wszystko się odmieni i w końcu będzie lepiej. wiem że jest ciężko ale trzeba walczyć! bo albo wrócisz z tarczą albo na tarczy.

ansomia dodano: 2 dni temu

budzę się z tą samą myślą: po co żyć? ale czekam na ten dzień, kiedy wszystko się odmieni i w końcu będzie lepiej. wiem, że jest ciężko, ale trzeba walczyć! bo albo wrócisz z tarczą albo na tarczy.

nawet jeśli będzie bolało prawdę wykrzycz prosto w twarz.

ansomia dodano: 2 dni temu

nawet jeśli będzie bolało, prawdę wykrzycz prosto w twarz.

ostra impreza. opary alkoholu dym nikotynowy i ona. wyzywająco ubrana z kusząco rozmazaną szminką. kołysała biodrami wylewając resztki wódki z butelki. uwodzicielska i pewna siebie. wystarczyło jednak na chwilę się zatrzymać aby dostrzec w jej niebieskich oczach małą przestraszoną dziewczynkę która pogubiła się we własnym świecie.

ansomia dodano: 2 dni temu

ostra impreza. opary alkoholu, dym nikotynowy i ona. wyzywająco ubrana z kusząco rozmazaną szminką. kołysała biodrami, wylewając resztki wódki z butelki. uwodzicielska i pewna siebie. wystarczyło jednak na chwilę się zatrzymać, aby dostrzec w jej niebieskich oczach małą, przestraszoną dziewczynkę, która pogubiła się we własnym świecie.

nie mogę obiecać ci że spędzimy ze sobą resztę życia. jesteśmy młodzi nie wiemy co przyniesie nam los. jednak mogę szczerze powiedzieć że w tej chwili jesteś najważniejszą osobą w moim życiu. tyle musi wystarczyć.

ansomia dodano: 2 dni temu

nie mogę obiecać ci, że spędzimy ze sobą resztę życia. jesteśmy młodzi, nie wiemy co przyniesie nam los. jednak mogę szczerze powiedzieć, że w tej chwili jesteś najważniejszą osobą w moim życiu. tyle musi wystarczyć.

na pewno tęsknię i czekam. na pewno nie wiem co dalej.

ansomia dodano: 2 dni temu

na pewno tęsknię i czekam. na pewno nie wiem co dalej.

jeśli masz być kiedyś szczęśliwy to dlaczego nie zaczniesz od dzisiaj?

ansomia dodano: 3 dni temu

jeśli masz być kiedyś szczęśliwy, to dlaczego nie zaczniesz od dzisiaj?

bez względu na to co stało się później do dziś uważam ten wieczór za najszczęśliwszy i najbardziej magiczny w moim życiu. powietrze nigdy nie pachniało tak słodko jak wtedy księżyc nigdy nie był taki okrągły gwiazdy  nigdy tak blisko a ja nigdy nie czułam się taka piękna tak wyjątkowa. w tamten wieczór wszystko było pierwsze: pierwszy spacer pierwszy prawdziwy splot dłoni pierwszy nieśmiały pocałunek pierwsze wyznania.

ansomia dodano: 3 dni temu

bez względu na to, co stało się później, do dziś uważam ten wieczór za najszczęśliwszy i najbardziej magiczny w moim życiu. powietrze nigdy nie pachniało tak słodko jak wtedy, księżyc nigdy nie był taki okrągły, gwiazdy - nigdy tak blisko, a ja nigdy nie czułam się taka piękna, tak wyjątkowa. w tamten wieczór wszystko było pierwsze: pierwszy spacer, pierwszy prawdziwy splot dłoni, pierwszy nieśmiały pocałunek, pierwsze wyznania.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV