głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika enia100

Tak mi trzeba wiedzieć  że się ktoś o mnie troszczy w tym obcym świecie. I wiem  jak bardzo nie zasługuję na tę troskę   ja z moimi idiotycznymi depresjami i całą tą maszynerią spekulacji.

parodiaa dodano: 9 maja 2013

Tak mi trzeba wiedzieć, że się ktoś o mnie troszczy w tym obcym świecie. I wiem, jak bardzo nie zasługuję na tę troskę - ja z moimi idiotycznymi depresjami i całą tą maszynerią spekulacji.

 Leżałem w ubraniu na łóżku i myślałem o tym  że stoją tu różne meble  leżą książki  wiszą obrazy  ale to wszystko nie ma sensu. Ja też tu leżę i też nie mam sensu   Różewicz

parodiaa dodano: 9 maja 2013

"Leżałem w ubraniu na łóżku i myślałem o tym, że stoją tu różne meble, leżą książki, wiszą obrazy, ale to wszystko nie ma sensu. Ja też tu leżę i też nie mam sensu"- Różewicz

http:  ask.fm waniilia POPYTACIE WANILKĘ?

waniilia dodano: 9 maja 2013

http://ask.fm/waniilia POPYTACIE WANILKĘ? ;)

poróżnił nas system wartości. on u mnie był na pierwszym miejscu. ja u niego również. zaraz za kolegami.

abstracion dodano: 9 maja 2013

poróżnił nas system wartości. on u mnie był na pierwszym miejscu. ja u niego również. zaraz za kolegami.

jest różnica we wczesnym kładzeniu sie spać  kiedy nie możesz doczekać sie następnego dnia  a miedzy tym gdy kładziesz sie jak najwcześniej możes bo masz dość samotnych wieczorów.

abstracion dodano: 9 maja 2013

jest różnica we wczesnym kładzeniu sie spać, kiedy nie możesz doczekać sie następnego dnia, a miedzy tym gdy kładziesz sie jak najwcześniej możes bo masz dość samotnych wieczorów.

najpierw nie wiesz kiedy  i jak to sie stalo ale kochasz go. równie oszołomiona nie orientujesz sie  kiedy jest Ci lepiej bez niego.

abstracion dodano: 9 maja 2013

najpierw nie wiesz kiedy, i jak to sie stalo ale kochasz go. równie oszołomiona nie orientujesz sie, kiedy jest Ci lepiej bez niego.

chcę żebyś tu był i nigdy już nie pozwalał mi się martwić. chcę czuć  że jesteś obok  i wszystko z Tobą dobrze. proszę  nie każ mi znowu wylewać litrów łez  przez Ciebie.    kissmyshoes

namalowanaksiezniczka dodano: 8 maja 2013

chcę żebyś tu był,i nigdy już nie pozwalał mi się martwić. chcę czuć, że jesteś obok, i wszystko z Tobą dobrze. proszę, nie każ mi znowu wylewać litrów łez, przez Ciebie. || kissmyshoes

Za głośno? Co jest za głośne? Tyl­ko cisza. Cisza  w której się człowiek roz­pa­da jak w próżni.

parodiaa dodano: 8 maja 2013

Za głośno? Co jest za głośne? Tyl­ko cisza. Cisza, w której się człowiek roz­pa­da jak w próżni.

Wiecie  że niena­widzę  nie cier­pię  nie znoszę kłam­stwa  nie dla­tego  abym był bar­dziej pra­wy od reszty ludzi  ale po pros­tu dla­tego  że kłam­stwo mnie prze­raża. Ma w so­bie skazę śmier­ci  wydziela za­paszek śmier­telności   te­go właśnie  cze­go niena­widzę i nie cier­pię   o czym chcę za­pom­nieć. Spra­wia  że czuję się fa­tal­nie i ro­bi mi się mdło  zu­pełnie jak­bym wziął do ust coś zgniłego.

parodiaa dodano: 8 maja 2013

Wiecie, że niena­widzę, nie cier­pię, nie znoszę kłam­stwa, nie dla­tego, abym był bar­dziej pra­wy od reszty ludzi, ale po pros­tu dla­tego, że kłam­stwo mnie prze­raża. Ma w so­bie skazę śmier­ci, wydziela za­paszek śmier­telności - te­go właśnie, cze­go niena­widzę i nie cier­pię - o czym chcę za­pom­nieć. Spra­wia, że czuję się fa­tal­nie i ro­bi mi się mdło, zu­pełnie jak­bym wziął do ust coś zgniłego.

Mam Cię na oku  a w zasadzie w oku  w sercu  na szyi  ustach i przesiąknięty Tobą mózg.

ciamciaramciaa dodano: 8 maja 2013

Mam Cię na oku, a w zasadzie w oku, w sercu, na szyi, ustach i przesiąknięty Tobą mózg.

Jak nie masz humoru to nawet powietrze Cie wkurza.

ciamciaramciaa dodano: 8 maja 2013

Jak nie masz humoru to nawet powietrze Cie wkurza.

Zupełnie inaczej się funkcjonuje ze świadomością   że ktoś Cię kocha . Zupełnie inaczej się żyje   gdy ma się dla kogo.

ciamciaramciaa dodano: 8 maja 2013

Zupełnie inaczej się funkcjonuje ze świadomością , że ktoś Cię kocha . Zupełnie inaczej się żyje , gdy ma się dla kogo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć