 |
"Chłopczyku, mów sobie co chcesz, ale zawsze będziesz wracał do tej kobiety, która była przy Tobie w każdej chwili, nie oczekując niczego w zamian."
|
|
 |
"Zawsze jesteśmy wierni jakieś miłości i dlatego omijają nas inne."
|
|
 |
"Bo to idzie tak: Ty robisz pierwszy krok, a ja robię drugi. A potem spacerujemy sobie razem."
|
|
 |
“Bo bardzo dbali, aby żadnemu z nich nie było zimno. Ani w łóżku, ani w sercu.”
|
|
 |
Pomysł jest prosty: zastanów się o co zawsze chciałeś wzbogacić swoje życie i rób to przez najbliższe 30 dni. Dokładnie 30 dni, bo właśnie w takim czasie można trwale w sobie wykształcić albo porzucić nawyk. Można więc np. przyzwyczaić się do jeżdżenia rowerem do pracy albo robienia codziennie jednego zdjęcia. Można przezwyciężyć straszne skutki nieoglądania telewizji, rzucić słodycze lub Twittera. Co daje taka kwarantanna od rutyny? Choćby to, że pomaga nasycić czas. Kiedy każdego dnia robisz jedno zdjęcie zapamiętujesz ten dzień. Wyodrębniasz przeżycia, sytuacje, które dotąd zlewały się w jedną, nieokreśloną przeszłość. Dzień, w którym zrobisz jakąś fotografię trwa dłużej. (...) Następne 30 dni minie tak czy siak. Więc lepiej pomyśl o czymś czego zawsze pragnąłeś. I bierz się do roboty."
|
|
 |
"Przychodzą w życiu takie momenty, że przytrafia nam się coś na co bardzo długo czekaliśmy. Szczególnie jeśli nie my to znaleźliśmy, ale to odnalazło nas. Staje się to powodem dla którego mamy ochotę rano wstać . Nie obchodzi nas szkoła, znajomi, nie potrzebujemy zajmować się niczym innym, czasem nawet zapominamy jeść. Pochłania to całe nasze życie, a gdy nagle się to kończy jedyne co potrafimy powiedzieć to 'kurwa, nie wierzę!'."
|
|
 |
"Słowo „intymność” oznacza: oto moja dusza i serce, zmiel je, usmaż i zjedz. To coś, czego pragniemy i czego się boimy. Trudno z nią żyć i trudno bez niej. Intymność powiązana jest z 3 R: rodziną, romantycznością i rówieśnikami. Są rzeczy, od których nie można uciec, i są inne, o których nie chce się wiedzieć."
|
|
 |
"Czasami nie chodzi o to aby zmieniło się na lepsze. Najczęściej chodzi o to aby zmieniło się na cokolwiek." — Marek Hłasko
|
|
 |
Kiedy człowiek rusza naprzód i nabiera rozpędu, czasem może zapomnieć, dokąd zmierza i dlaczego, ale dzięki pędowi i tak tam dociera. Dopiero na miejscu odkrywa, że nie jest tam, gdzie chciał.
|
|
 |
I pamiętaj, że za nic w świecie nie oddam osoby, na widok której mocniej bije serce.
|
|
 |
Więc czekała , odliczała godziny i minuty do ich ponownego spotkania , cholernie za nim tęskniła , a jedyna rzeczą jaka pozwalała jej przetrwać te dni samotności była myśl że kiedy wybije ostatnia sekunda snów spojrzy w te jego cudowne oczy i bd mogła zatopić się w rozkoszy jego delikatnych pocałunków.
|
|
 |
Już na początku wiedziałam, że przewróci moje życie do góry nogami.
|
|
|
|