 |
|
Co u mnie ? Bez większych zmian. Oddycham , jem , słucham muzyki , czasem śpie , ale chyba już nie czuję. Przepraszam , że tak ranię. Chyba inaczej nie potrafię.
|
|
 |
|
Bezradność , bezsilność , niechęć , obrzydzenie , niewiara . Ciekawe czego jeszcze mnie nauczysz.
|
|
 |
|
Od kiedy Cię znam, moje oczy wyglądają zupełnie inaczej.
|
|
 |
|
Do końca roku mogę sobie potęsknić. Potem zamyka rozdział pt. ' ON '
|
|
 |
|
Dlaczego duma nie pozwala naprawić błędów?
|
|
 |
|
Cokolwiek. Byle nie obojętność.
|
|
 |
|
Leżę w łóżku, on śpi obok. Po policzkach płyną mi łzy gdy widzę jak w śnie splata nasze palce, jak spokojnie oddycha czasami uśmiechając się jak małe dziecko. Gdybym mogła pewnie płakałabym krwią ,którą wylewa moje serce. Nie kocham go. Boże, wybacz mi, że okłamuję jego i siebie. Nie potrafię już nic czuć, jestem już tylko ciałem. A on tak mocno mnie chcę i chroni. Biedny, nie wie, że nie ma mojej duszy,która wyprowadziła się wraz z miłością,która rok temu wywróciła moje życie do góry nogami. /esperer
|
|
 |
|
Jesteś najlepszy. I nigdy się to nie zmieni.
|
|
 |
|
Życie nie sprawia, że spotykasz ludzi, których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi, którzy muszą Ci pomóc, zranić Cię, pokochać, opuścić i sprawić, że staniesz się osobą, którą masz się stać.
|
|
 |
|
Na ekranie telefonu przykleiłam karteczkę , na której napisałam sobie czarnym markerem " NIE PISZ DO NIEGO! "
|
|
 |
|
i nieważne czy ma niebieskie , zielone , czy brązowe oczy . są jego , więc są najpiękniejsze .
|
|
|
|