 |
Wiesz, co mówią. Dwie osoby to para. Trzy to impreza.
|
|
 |
jest to mój pogląd i podzielam go całkowicie
|
|
 |
“Po pierwszym pocałunku wiedziałam, że już nigdy nie chcę całować innych warg.”
|
|
 |
było fajnie przez chwilę, depresyjnie przez długie miesiące.
|
|
 |
nie opiszę Ci słowami i nie ujmę w paru wersach czegoś, co jest bez granic.
|
|
 |
nie zdajesz sobie sprawy, że brak drugiej osoby może doprowadzić Cię do takiego stanu, że jeszcze za życia zaczniesz sobie kopać grób.
|
|
 |
znasz to uczucie, gdy przechodzisz szkolnym korytarzem, zapełnionym masą różnych ludzi i w pewnej chwili wyczuwasz ten intensywny zapach? nagle do głowy wracają wspomnienia, w ułamku sekundy w głowie pojawia się wszystko to, za czym nadal tęsknisz, choć nie mówisz o tym głośno. serce wali coraz szybciej, a płuca przyspieszają tempo oddychania. gubisz się we własnych myślach i odruchowo odwracasz się za siebie, szukając Go wzrokiem. a po chwili wszystko milknie, już nic nie czujesz i niczego nie pragniesz. tylko w głowie do końca dnia siedzi jedna myśl - cudownie byłoby gdyby znów był obok. [ yezoo ]
|
|
 |
oczy Ci błyszczą wódką luksusową.
|
|
 |
nazywasz ją suką. a co jeśli naprawdę tak jest?
|
|
 |
nie mów mi, że już nic nie czujesz, bo gdybym ściągnęła koszulkę i pozwoliła Ci odpiąć stanik, byłbyś kurwa w siódmym niebie.
|
|
 |
za każdym razem daję Ci coś więcej, niż tylko serce.
|
|
 |
Rok mija i mi chyba trochę przykro, że kurwa nic w tym roku mi nie wyszło, czaisz?
|
|
|
|