głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika elficek

Nie musisz mi mówić jaka jestem. Mam siebie na co dzień.   fuck you bejbe

fejsbuk dodano: 1 kwietnia 2013

Nie musisz mi mówić jaka jestem. Mam siebie na co dzień. / fuck_you_bejbe

Nie warto starać się zatrzymywać przy sobie ludzi  przebaczając im każdy błąd  spędzać z nimi czas i każdego dnia obdarzać większym zaufaniem. Oni później i tak dokopią Ci tak mocno  że stracisz wiarę w innych.

jachcenajamaice dodano: 1 kwietnia 2013

Nie warto starać się zatrzymywać przy sobie ludzi, przebaczając im każdy błąd, spędzać z nimi czas i każdego dnia obdarzać większym zaufaniem. Oni później i tak dokopią Ci tak mocno, że stracisz wiarę w innych.

Bądź  bo to najlepsze co możesz dla mnie zrobić.

jachcenajamaice dodano: 1 kwietnia 2013

Bądź, bo to najlepsze co możesz dla mnie zrobić.

Łzami pokazuję jak bardzo sobie nie radze  jak cholernie nie rozumiem tego co się wokół dzieje.

jachcenajamaice dodano: 1 kwietnia 2013

Łzami pokazuję jak bardzo sobie nie radze, jak cholernie nie rozumiem tego co się wokół dzieje.

Chuje   chuje everywhere  i nikt mi nie wmówi że nie.

mrs_porazka dodano: 1 kwietnia 2013

Chuje , chuje everywhere, i nikt mi nie wmówi że nie.

Nienawidzę gdy przychodzi pijany  gdy kłóci się z mamą  gdy woła mnie co pięć minut by powiedzieć  że umiera  że przeprasza  że mu się pić chce  i że wszystko jest do dupy. Nienawidzę gdy wychodzi i robi się we mnie strach  który paraliżuje moje ciało  bo zaraz wiem co się stanie  jak się to wszystko skończy. Nienawidzę jak karze mi rozbierać buty  sweter  koszule i spodnie  bo sam nie daje rady. Jak chwieje się  wyzywa  mruczy coś pod nosem niezrozumiałego. Nienawidzę kiedy krzyczy  i kiedy boje się o niego tak mocno  że całą noc nie śpię z obawy że przestanie oddychać kiedy zasnę. Nienawidzę jak wyjeżdża moja mama a On robi sobie samowolkę i mnie nie słucha. Pije  wraca późno  sprawia że mam ochotę umrzeć  przez ten strach. Nienawidzę go  nie szanuję  i nie wytrzymuję z nim psychicznie  ale przecież to w końcu mój 'Tata'.

mrs_porazka dodano: 31 marca 2013

Nienawidzę gdy przychodzi pijany, gdy kłóci się z mamą, gdy woła mnie co pięć minut by powiedzieć, że umiera, że przeprasza, że mu się pić chce, i że wszystko jest do dupy. Nienawidzę gdy wychodzi i robi się we mnie strach, który paraliżuje moje ciało, bo zaraz wiem co się stanie, jak się to wszystko skończy. Nienawidzę jak karze mi rozbierać buty, sweter, koszule i spodnie, bo sam nie daje rady. Jak chwieje się, wyzywa, mruczy coś pod nosem niezrozumiałego. Nienawidzę kiedy krzyczy, i kiedy boje się o niego tak mocno, że całą noc nie śpię z obawy że przestanie oddychać kiedy zasnę. Nienawidzę jak wyjeżdża moja mama a On robi sobie samowolkę i mnie nie słucha. Pije, wraca późno, sprawia że mam ochotę umrzeć, przez ten strach. Nienawidzę go, nie szanuję, i nie wytrzymuję z nim psychicznie, ale przecież to w końcu mój 'Tata'.

Bo najtrudniej jest skończyć  zapomnieć i zacząć od nowa. Koniec często jest nagły  a zapominanie może trwać całe życie.

stostostopro dodano: 31 marca 2013

Bo najtrudniej jest skończyć, zapomnieć i zacząć od nowa. Koniec często jest nagły, a zapominanie może trwać całe życie.
Autor cytatu: enndorfine

widać po oczach  że kochasz czasem tracić kontrole.

ciamciaramciaa dodano: 31 marca 2013

widać po oczach, że kochasz czasem tracić kontrole.

Dopuściłam się morderstwa. Powiedział  że nigdy mnie nie kochał   zabiłam go tak samo jak on zabił mnie.   ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 31 marca 2013

Dopuściłam się morderstwa. Powiedział, że nigdy mnie nie kochał - zabiłam go tak samo jak on zabił mnie. [ ciamciaa ♥ ]

Flitujesz z kim popadnie.

mrs_porazka dodano: 31 marca 2013

Flitujesz z kim popadnie.

Czekać na Ciebie to jak czekanie na deszcz w czasie suszy.   ?

mrs_porazka dodano: 31 marca 2013

Czekać na Ciebie to jak czekanie na deszcz w czasie suszy. / ?

z dnia na dzień jest coraz trudniej. kolejny poranek. kolejna porażka. kolejne rozczarowanie. kolejne łzy cicho płynące po policzkach. kolejny dzień udawania. kolejne rany  chociaż wczoraj jak głupia zarzekałam się  że to ostatni raz. kolejny dzień  w porządku .

fejsbuk dodano: 31 marca 2013

z dnia na dzień jest coraz trudniej. kolejny poranek. kolejna porażka. kolejne rozczarowanie. kolejne łzy cicho płynące po policzkach. kolejny dzień udawania. kolejne rany, chociaż wczoraj jak głupia zarzekałam się, że to ostatni raz. kolejny dzień "w porządku".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć