głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika elementzaskoczenia

Kolejny raz połykam łzy  bo przecież obiecałam sobie  że przez Ciebie nie będę płakać.   Stostostopro .

stostostopro dodano: 2 sierpnia 2011

Kolejny raz połykam łzy, bo przecież obiecałam sobie, że przez Ciebie nie będę płakać. / Stostostopro .

Ciężko jest żyć ze świadomością  że nigdy nie będziesz mnie kochał.   Stostostopro .

stostostopro dodano: 2 sierpnia 2011

Ciężko jest żyć ze świadomością, że nigdy nie będziesz mnie kochał. / Stostostopro .

Czy nienawiść z miłości to coś złego?   Stostostopro .

stostostopro dodano: 2 sierpnia 2011

Czy nienawiść z miłości to coś złego? / Stostostopro .

Czasem żałuje  że wróciłam.. Zrobiłaś się taka obojętna  taka arogancka i bezczelna wobec mnie. Diametralnie się zmieniłaś.. Okłamałaś mnie po raz kolejny. Przykro mi  ale zaczynam Cię nienawidzić..   Stostostopro .

stostostopro dodano: 2 sierpnia 2011

Czasem żałuje, że wróciłam.. Zrobiłaś się taka obojętna, taka arogancka i bezczelna wobec mnie. Diametralnie się zmieniłaś.. Okłamałaś mnie po raz kolejny. Przykro mi, ale zaczynam Cię nienawidzić.. / Stostostopro .

Chociaż powinnam już dawno odpuścić  jakoś nie umiem.. Przecież tyle razy mówiłeś  że nie można się poddawać. To właśnie w tej chwili walczę  i co? i masz to w dupie ..   Stostostopro .

stostostopro dodano: 2 sierpnia 2011

Chociaż powinnam już dawno odpuścić, jakoś nie umiem.. Przecież tyle razy mówiłeś, że nie można się poddawać. To właśnie w tej chwili walczę, i co? i masz to w dupie .. / Stostostopro .

W piątek pod domek sie upijac do Borzechowa  .     Pozdr. Kochanie  Martyna  Lu   Mateusz i Cybi   d ehh

poozytywna_wariatka dodano: 2 sierpnia 2011

W piątek pod domek sie upijac do Borzechowa . ; ) Pozdr. Kochanie ,Martyna ,Lu , Mateusz i Cybi ; d ehh

Jestem z tych  którzy w dzieciństwie mocno uderzyli się w czoło. p

mamba.x3 dodano: 2 sierpnia 2011

Jestem z tych, którzy w dzieciństwie mocno uderzyli się w czoło.;p

Moje najlepsze miejsce na ziemi jest gdzieś między Twoim prawym  a lewym ramieniem. ♥

poozytywna_wariatka dodano: 2 sierpnia 2011

Moje najlepsze miejsce na ziemi jest gdzieś między Twoim prawym, a lewym ramieniem. ♥

http:  www.youtube.com watch?v=szRJ0mJedKc

poozytywna_wariatka dodano: 2 sierpnia 2011

nie lubię dostawać smsów. dziwne   nie ? ale odkąd nie piszesz   nie interesują mnie żadne inne wiadomośći.   veriolla

stostostopro dodano: 2 sierpnia 2011

nie lubię dostawać smsów. dziwne , nie ? ale odkąd nie piszesz - nie interesują mnie żadne inne wiadomośći. / veriolla
Autor cytatu: veriolla

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć