głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ektomorfia

Zobacz jak w oczy los nam się śmieje. Czym jest miłość? Nie wiem dla mnie chyba nie istnieje.

nadgryziona_x3 dodano: 1 godzinę temu

Zobacz jak w oczy los nam się śmieje. Czym jest miłość? Nie wiem, dla mnie chyba nie istnieje.

Mogę stracić wszystko ale nie Ciebie. ♥

nadgryziona_x3 dodano: 1 godzinę temu

Mogę stracić wszystko, ale nie Ciebie. ♥

Jeśli słyszysz piosenkę która wywołuje u ciebie łzy a nie chcesz już płakać nie słuchasz jej więcej. Ale nie da się uciec od samego siebie. Nie można postanowić że się już nie będzie siebie oglądać. Wyłączyć zgiełku w swojej głowie.

wszystkojestiluminacja dodano: przedwczoraj o 19:23

Jeśli słyszysz piosenkę, która wywołuje u ciebie łzy, a nie chcesz już płakać, nie słuchasz jej więcej. Ale nie da się uciec od samego siebie. Nie można postanowić, że się już nie będzie siebie oglądać. Wyłączyć zgiełku w swojej głowie.

Życie jest naprawdę dziwne. Nigdy nie można do niego przywyknąć. Ale i tak ono trwa. Czasami odnajdujesz rzeczy które sprawiają że staje się trochę bardziej wygodne i próbujesz się ich trzymać ale im mocniej je trzymasz tym szybciej wyślizgują ci się z rąk.

wszystkojestiluminacja dodano: przedwczoraj o 18:23

Życie jest naprawdę dziwne. Nigdy nie można do niego przywyknąć. Ale i tak ono trwa. Czasami odnajdujesz rzeczy, które sprawiają, że staje się trochę bardziej wygodne i próbujesz się ich trzymać, ale im mocniej je trzymasz, tym szybciej wyślizgują ci się z rąk.

Moje życie składa się z Ciebie i z tego co może być pomiędzy nami.

nadgryziona_x3 dodano: 2 dni temu

Moje życie składa się z Ciebie i z tego co może być pomiędzy nami.

Potrzebowałam jedynie miłości którą oddałeś. Wszystko czego potrzebowałam na kolejny dzień. I wszystko co znałam to tylko Ty.  Selena Gomez  Only you.

nadgryziona_x3 dodano: 2 dni temu

Potrzebowałam jedynie miłości, którą oddałeś. Wszystko czego potrzebowałam na kolejny dzień. I wszystko, co znałam to tylko Ty. | Selena Gomez - Only you.

Choć bardzo chciałem nie zdołałem Cię zastąpić. I teraz wracam do Ciebie bo moje serce nalega.  Jencarlos Canela  Mi corazón insiste.

nadgryziona_x3 dodano: 4 dni temu

Choć bardzo chciałem nie zdołałem Cię zastąpić. I teraz wracam do Ciebie, bo moje serce nalega. | Jencarlos Canela - Mi corazón insiste.

Zniosę każdy ból jaki mi zadasz bo Cię kocham.

nadgryziona_x3 dodano: 5 dni temu

Zniosę każdy ból jaki mi zadasz, bo Cię kocham.

Pytanie które bardzo mnie nurtuje: czy inni oszaleli czy to ja wariuje ?

wszystkojestiluminacja dodano: 1 tydzień temu

Pytanie które bardzo mnie nurtuje: czy inni oszaleli czy to ja wariuje ?

Świat bez Ciebie nie ma prawa istnieć.

nadgryziona_x3 dodano: 1 tydzień temu

Świat bez Ciebie nie ma prawa istnieć.

Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną? Przez kogo stracisz tyle szans każdego dnia? Kto blady świt noce bezsenne tak Ci zatruje jak ja?

nadgryziona_x3 dodano: 1 tydzień temu

Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną? Przez kogo stracisz tyle szans każdego dnia? Kto blady świt, noce bezsenne tak Ci zatruje, jak ja?

Ja­kiś czas te­mu chciałam z Ciebie zre­zyg­no­wać nie było Cię po­nad dwa miesiące więc miałam do te­go spo­sob­ność. Jed­nak pod Twoją nieobec­ność mo­je uczu­cia zaczęły es­ka­lować. I w mo­men­cie kiedy wróciłeś to co miało zniknąć pogłębiło się. I wówczas po­lubiłam Cię trochę moc­niej niż wcześniej

wszystkojestiluminacja dodano: 1 tydzień temu

Ja­kiś czas te­mu chciałam z Ciebie zre­zyg­no­wać, nie było Cię po­nad dwa miesiące, więc miałam do te­go spo­sob­ność. Jed­nak pod Twoją nieobec­ność mo­je uczu­cia zaczęły es­ka­lować. I w mo­men­cie kiedy wróciłeś, to co miało zniknąć, pogłębiło się. I wówczas po­lubiłam Cię trochę moc­niej niż wcześniej

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV