 |
|
- Ładny stanik ^^ - Dzięki... - Fajnie by wyglądał na podłodze ^ ^ - Spoko, jutro Ci go przyniosę, będziesz mógł go rzucać ile chcesz.
|
|
 |
|
mam doła, spojrzałam na listę znajomych na gadu, by z kimś się tym podzielić i okazało się, że nawet przyjaciele są dla mnie niedostępni.
|
|
 |
|
Ej mała wracaj na imprezę. Jeszcze dużo sexu przed nami.
|
|
 |
|
Nie wiesz jak to jest być mną! Nigdy się nie dowiesz...
|
|
 |
|
leżałam jak idiotka . słodka idiotka . tak cholernie słodka , że mogłaby doprowadzić do wymiotów całe przedszkole .
|
|
 |
|
jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat .
nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą .
nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok .
każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec .
będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób .
z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund .
przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny .
będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko .
zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty .
pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi ,
przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .
|
|
 |
|
mama mówi : Alkohol to Twój wróg .! Bóg mówi : Kochaj swoich wrogów .
|
|
 |
|
Przy przyjaciołach nie powinno się mówić, że nie ma się nikogo. To ich po prostu boli.
|
|
 |
|
- gdzie jest mój romeo, gdzie mój romeo?! - no czekaj, sikam.
|
|
 |
|
- Słyszałeś bajkę o wężu ? - Nie, opowiedz . - Ssssssssspierdalaj ! ; dd
|
|
 |
chciałam przesłać Ci coś seksownego, ale listonosz kazał mi przestać się wygłupiać i wyjść ze skrzynki na listy xD
|
|
 |
Ja tylko gram. Gram dziewczynę o stalowych nerwach,, dla której nic się nie liczy, która poradziłaby sobie sama w tym okrutnym świecie. Tak naprawdę jestem zdruzgotaną psychicznie nastolatką, którą przytłaczają realia . / doyouthinkyouknowme
|
|
|
|