głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ejluus

Zanim się pojawiles było tak spokojnie. Byłam zakochana resztkami beznadziejnej miłości. Wiedziałam że nigdy nic z tego nie będzie. Szukalam zapomnienia wszędzie i wiedziałam że nigdy nikogo już nie pokocham. Az nagle pojawiles Sie Ty.. Znowu serce zabiło mocniej. I znowu pojawiły się nadzieje. Tamto szybko zniknęło żeby zrobić miejsce Tobie. I znowu się zaczęło piękne Życie piękne nadzieje. I znowu popłynęły łzy.

zdezelowana dodano: wczoraj o 15:49

Zanim się pojawiles, było tak spokojnie. Byłam zakochana resztkami beznadziejnej miłości. Wiedziałam, że nigdy nic z tego nie będzie. Szukalam zapomnienia wszędzie i wiedziałam, że nigdy nikogo już nie pokocham. Az nagle pojawiles Sie Ty.. Znowu serce zabiło mocniej. I znowu pojawiły się nadzieje. Tamto szybko zniknęło, żeby zrobić miejsce Tobie. I znowu się zaczęło piękne Życie, piękne nadzieje. I znowu popłynęły łzy.

Znamy się tyle lat tyle nas łączyło to była więź emocjonalna byliśmy młodzi wiele razy mnie okłamywałeś płakałam często kochałeś inną wybaczyłam lecz gdy zmarnowałeś drugą szansę zaczęłam żyć z myślą że ciebie już nie dopuszczę do swojej codzienności. Nie przeżyłam jeszcze nic poważnego a życie mnie tak zaskakuje że spędzam wieczory na rozmowach z Tobą.

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 14:28

Znamy się tyle lat, tyle nas łączyło, to była więź emocjonalna, byliśmy młodzi, wiele razy mnie okłamywałeś, płakałam często, kochałeś inną, wybaczyłam, lecz gdy zmarnowałeś drugą szansę zaczęłam żyć z myślą, że ciebie już nie dopuszczę do swojej codzienności. Nie przeżyłam jeszcze nic poważnego, a życie mnie tak zaskakuje, że spędzam wieczory na rozmowach z Tobą.

Arek Kłusowski  Recepta

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 14:22

Arek Kłusowski - Recepta

Ludzie są jak psy. Jeśli się nimi sponiewiera w końcu pomyślą że na to zasłużyli.

deliberacja dodano: przedwczoraj o 21:39

Ludzie są jak psy. Jeśli się nimi sponiewiera, w końcu pomyślą, że na to zasłużyli.

Niedziel nikt nie lubi. Ja czasem czuje się jak taka niedziela. Ba każdy czasem się tak czuje. Niedziele sa inne i takie same. W niedziele spi się do 10 je jajecznice spedza czas z rodzina przy schabowych i telewizji chodzi się na spacer. W niedziele piecze się ciasta. Wszystko po to by odpocząć po całym tygodniu. Troche popłakać i odetchnąć. Zapomniec. Zebrać siły. Ukoić nerwy. Dzisiaj tez jest niedziela a ja własnie upiekłam ciasto. k.f.y

kid.from.yesterday dodano: przedwczoraj o 21:04

Niedziel nikt nie lubi. Ja czasem czuje się jak taka niedziela. Ba, każdy czasem się tak czuje. Niedziele sa inne i takie same. W niedziele spi się do 10, je jajecznice, spedza czas z rodzina przy schabowych i telewizji, chodzi się na spacer. W niedziele piecze się ciasta. Wszystko po to, by odpocząć po całym tygodniu. Troche popłakać i odetchnąć. Zapomniec. Zebrać siły. Ukoić nerwy. Dzisiaj tez jest niedziela, a ja własnie upiekłam ciasto. |k.f.y

Spotkania twarzą w twarz nie zastąpi żaden portal społecznościowy. Bliskość twarzy drugiego człowieka wpływa na chemię naszego organizmu w taki sposób że organizm ma siłę żyć i walczyć z przeciwnościami.

zdezelowana dodano: przedwczoraj o 10:24

Spotkania twarzą w twarz nie zastąpi żaden portal społecznościowy. Bliskość twarzy drugiego człowieka wpływa na chemię naszego organizmu w taki sposób, że organizm ma siłę żyć i walczyć z przeciwnościami.

Zawsze pragnęłam znalezienia kogoś kto będzie ze mną bez względu na to jak trudno jest ze mną być. Zawsze.

zdezelowana dodano: przedwczoraj o 10:18

Zawsze pragnęłam znalezienia kogoś, kto będzie ze mną, bez względu na to, jak trudno jest ze mną być. Zawsze.

Uwielbiam jego oczy uśmiech. Jest opiekuńczy i kochany. Troskliwy i idealny. Mój najukochańszy facet na świecie. jestemjakajestemxd

jestemjakajestemxd dodano: przedwczoraj o 22:15

Uwielbiam jego oczy, uśmiech. Jest opiekuńczy i kochany. Troskliwy i idealny. Mój najukochańszy facet na świecie. [jestemjakajestemxd]

Dzięki Tobie się znów uśmiecham i nauczyłam się kochać. jestemjakajestemxd

jestemjakajestemxd dodano: przedwczoraj o 22:13

Dzięki Tobie się znów uśmiecham i nauczyłam się kochać. [jestemjakajestemxd]

Ty zobacz ilu z nas mogłoby zmienić świat a póki co to świat zmienia nas.

jestemjakajestemxd dodano: przedwczoraj o 21:05

Ty zobacz ilu z nas mogłoby zmienić świat a póki co to świat zmienia nas.

Nic nie boli mnie tak jak brak Twojego dotyku. Nic tak do mnie nie krzyczy jak Twoje milczenie. Nic tak nie kłuje mnie w oczy jak Twoja nieobecność.

zdezelowana dodano: przedwczoraj o 20:22

Nic nie boli mnie tak, jak brak Twojego dotyku. Nic tak do mnie nie krzyczy jak Twoje milczenie. Nic tak nie kłuje mnie w oczy, jak Twoja nieobecność.

Żadna kobieta nie zapomni swoich marzeń o tym kogo chciała mieć.

zdezelowana dodano: przedwczoraj o 20:21

Żadna kobieta nie zapomni swoich marzeń o tym, kogo chciała mieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV