głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika egoistycznie-tak

 Nie jestem dziewczyną Twojego typu. Lubię czuć kiedy facet się stara i że jestem kimś a nie kimkolwiek. Lubię rozmawiać o pogodzie i o tym co u Ciebie słychać. Lubię być a nie bywać.

kropeczkowafoobia dodano: wczoraj o 21:24

"Nie jestem dziewczyną Twojego typu. Lubię czuć kiedy facet się stara i że jestem kimś a nie kimkolwiek. Lubię rozmawiać o pogodzie i o tym co u Ciebie słychać. Lubię być a nie bywać."

The way we love is so unique And when we touch I'm shivering And no one has to get it Just you and me Cause we're just living Between the sheets  MGK  Bad Things''

twojaprzytulankax3 dodano: 2 dni temu

The way we love, is so unique And when we touch, I'm shivering And no one has to get it Just you and me Cause we're just living Between the sheets || MGK ,,Bad Things''

I want you forever Even when we're not together  MGK  Bad Things''

twojaprzytulankax3 dodano: 2 dni temu

I want you forever Even when we're not together || MGK ,,Bad Things''

 Jeśli spotkasz kogoś kto sprawia że się uśmiechasz. Kogoś kto zawsze martwi się o to czy wszystko u Ciebie w porządku kto dba o Ciebie i chce dla Ciebie jak najlepiej. Kogoś kto Cię szanuje. Jeśli spotkasz kogoś takiego  nie pozwól mu odejść. Tacy ludzie są trudni do znalezienia.

kropeczkowafoobia dodano: 6 dni temu

"Jeśli spotkasz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz. Kogoś, kto zawsze martwi się o to, czy wszystko u Ciebie w porządku, kto dba o Ciebie i chce dla Ciebie jak najlepiej. Kogoś, kto Cię szanuje. Jeśli spotkasz kogoś takiego - nie pozwól mu odejść. Tacy ludzie są trudni do znalezienia."

Więc wierzysz w drugą szansę?  W drugą trzecią czwartą. Ile będzie trzeba. Pod warunkiem że wiem że walczę o właściwą osobę. Przecież nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego że coś spieprzył.

kropeczkowafoobia dodano: 6 dni temu

Więc wierzysz w drugą szansę? - W drugą, trzecią, czwartą. Ile będzie trzeba. Pod warunkiem, że wiem, że walczę o właściwą osobę. Przecież nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego, że coś spieprzył.

 Niektórzy mężczyźni sprawiają że kobiety płaczą inni że nie śpią po nocach. Są też tacy którzy sprawiają że kobiety nie mogą przestać się uśmiechać  to są ci właściwi.

kropeczkowafoobia dodano: 1 tydzień temu

"Niektórzy mężczyźni sprawiają że kobiety płaczą, inni że nie śpią po nocach. Są też tacy, którzy sprawiają, że kobiety nie mogą przestać się uśmiechać - to są ci właściwi."

Bez względu na to jakiej jesteś płci nie potrzebujesz obok siebie tchórzy osób przepełnionych wyuczoną bezradnością ani uroczych długowłosych istot na które nie możesz liczyć. Pić wino jeść ciabattę z suszonymi pomidorami mozzarellą i prosciutto i uprawiać seks na dywanie i wić gniazdko można prawie z każdym. Jednak długoterminowo ważne jest to żeby być kimś z kim można stać naprzeciwko całego świata i liczyć na to kiedy tylko zawieje silniejszy wiatr nie spierdoli ani nie złoży się jak wadliwy parasol pociągając cię za sobą. Na taką osobę warto poczekać zamiast zapełniać miejsce obok siebie byle kim. Cokolwiek jest lepsze niż nic ale sprawdza się to do pieniędzy i pizzy – nigdy nie sprawdza się to do ludzi. cz.4

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

Bez względu na to jakiej jesteś płci nie potrzebujesz obok siebie tchórzy, osób przepełnionych wyuczoną bezradnością ani uroczych, długowłosych istot, na które nie możesz liczyć. Pić wino, jeść ciabattę z suszonymi pomidorami, mozzarellą i prosciutto i uprawiać seks na dywanie i wić gniazdko można prawie z każdym. Jednak długoterminowo ważne jest to, żeby być kimś, z kim można stać naprzeciwko całego świata i liczyć na to, kiedy tylko zawieje silniejszy wiatr nie spierdoli, ani nie złoży się jak wadliwy parasol pociągając cię za sobą. Na taką osobę warto poczekać, zamiast zapełniać miejsce obok siebie byle kim. Cokolwiek jest lepsze niż nic, ale sprawdza się to do pieniędzy i pizzy – nigdy nie sprawdza się to do ludzi. (cz.4)

Masz za to prawo oczekiwać tego że po pierwsze – ktoś nie będzie dorzucał na twoje barki swoich problemów całkowicie ignorując twoje potrzeby aspiracje zobowiązania a po drugie – że problemy będziecie pokonywać razem. Wiesz dlaczego? Bo z życiem razem jest jak ze skokiem spadochronowym w tandemie – nikt za ciebie nie skoczy ale możesz oczekiwać chociaż tego że jeśli spanikujesz to druga osoba powie: „Spoko zajmę się tym” i pociągnie za linkę otwierającą czaszę spadochronu. Na pewno nie potrzebujesz kogoś kto w takiej sytuacji spanikuje powie że nie wie jak to się robi albo stwierdzi że to nie jego problem. cz.3

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

Masz za to prawo oczekiwać tego, że po pierwsze – ktoś nie będzie dorzucał na twoje barki swoich problemów całkowicie ignorując twoje potrzeby, aspiracje, zobowiązania, a po drugie – że problemy będziecie pokonywać razem. Wiesz dlaczego? Bo z życiem razem jest jak ze skokiem spadochronowym w tandemie – nikt za ciebie nie skoczy, ale możesz oczekiwać chociaż tego, że jeśli spanikujesz to druga osoba powie: „Spoko, zajmę się tym” i pociągnie za linkę otwierającą czaszę spadochronu. Na pewno nie potrzebujesz kogoś, kto w takiej sytuacji spanikuje, powie, że nie wie, jak to się robi albo stwierdzi, że to nie jego problem. (cz.3)

Najgorsze nie są jednak te siniaki których mogło nie być. Najgorsze jest marnowanie czasu przy osobie której nawet nie chciało się nas złapać bo ważniejsze było coś innego. To nie jest tak że uważam że inni ludzie powinni być na czyjeś pstryknięcia palcami. Bądź co bądź twoje życie wciąż jest „twoje”. To twoja odpowiedzialność twoje szczęście i twoje decyzje. Nigdy nie będzie tak jak myślą romantycy że jak nie jest się szczęśliwym to przyjdzie ktoś i przyniesie ci to szczęście zapakowane w papier w kotki i w serduszka. Można na to liczyć równie bardzo co na zjedzenie pieczeni z jednorożca bez uprzedniego zażycia LSD. cz.2

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

Najgorsze nie są jednak te siniaki, których mogło nie być. Najgorsze jest marnowanie czasu przy osobie, której nawet nie chciało się nas złapać, bo ważniejsze było coś innego. To nie jest tak, że uważam, że inni ludzie powinni być na czyjeś pstryknięcia palcami. Bądź co bądź, twoje życie wciąż jest „twoje”. To twoja odpowiedzialność, twoje szczęście i twoje decyzje. Nigdy nie będzie tak, jak myślą romantycy, że jak nie jest się szczęśliwym to przyjdzie ktoś i przyniesie ci to szczęście zapakowane w papier w kotki i w serduszka. Można na to liczyć równie bardzo, co na zjedzenie pieczeni z jednorożca bez uprzedniego zażycia LSD. (cz.2)

Kobiety mogą lecieć na jakichś emocjonalnie chłodnych gości licząc na to że ich naprawią ale w końcu dociera do nich że w ten sposób nie mają obok siebie partnera ale nastolatka któremu rodzice zapomnieli powiedzieć że nie jest pępkiem świata. Jest takie zdanie z którym wyjątkowo się utożsamiam: „Jeśli masz mieć byle jakie oparcie to lepiej oprzeć się o ścianę. ” Jeśli z nikim nie jesteś to odpowiadasz tylko za siebie. Jak coś się stanie to się przewrócisz potłuczesz ale później wstaniesz i pójdziesz dalej. Jeśli stanie się to samo kiedy jesteś w związku to też się przewrócisz otrzepiesz kolana i pójdziesz dalej. Różnica jest taka że pozostanie w tobie żal że to nie tak miało wyglądać. Miało być jak w teście na zaufanie kiedy zamykasz oczy i bezwładnie się przewracasz a ktoś ciebie łapie w swoje ramiona. W tym przypadku tych ramion nie ma tłuczesz się o panele z Castoramy i rozcierając obolałe miejsca myślisz: „Hej! Co to ma być?!”. cz.1

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

Kobiety mogą lecieć na jakichś emocjonalnie chłodnych gości licząc na to, że ich naprawią, ale w końcu dociera do nich, że w ten sposób nie mają obok siebie partnera, ale nastolatka, któremu rodzice zapomnieli powiedzieć, że nie jest pępkiem świata. Jest takie zdanie, z którym wyjątkowo się utożsamiam: „Jeśli masz mieć byle jakie oparcie, to lepiej oprzeć się o ścianę.*” Jeśli z nikim nie jesteś to odpowiadasz tylko za siebie. Jak coś się stanie to się przewrócisz, potłuczesz, ale później wstaniesz i pójdziesz dalej. Jeśli stanie się to samo, kiedy jesteś w związku, to też się przewrócisz, otrzepiesz kolana i pójdziesz dalej. Różnica jest taka, że pozostanie w tobie żal, że to nie tak miało wyglądać. Miało być jak w teście na zaufanie, kiedy zamykasz oczy i bezwładnie się przewracasz, a ktoś ciebie łapie w swoje ramiona. W tym przypadku tych ramion nie ma, tłuczesz się o panele z Castoramy i rozcierając obolałe miejsca myślisz: „Hej! Co to ma być?!”. (cz.1)

Pozwól aby ktoś zaczął cię zdobywać walczyć o ciebie. Aby ktoś czuł że musi zasłużyć na to by cię mieć. Żeby pomyślał że to właśnie ty jesteś z tej wyższej półki i że musi sprostać wyzwaniu. Coś co jest trudne do zdobycia jest dużo bardziej szanowane i cenione niż to co samo przychodzi bez wysiłku.

kropeczkowafoobia dodano: 4 października 2016

Pozwól, aby ktoś zaczął cię zdobywać, walczyć o ciebie. Aby ktoś czuł, że musi zasłużyć na to, by cię mieć. Żeby pomyślał, że to właśnie ty jesteś z tej wyższej półki i że musi sprostać wyzwaniu. Coś, co jest trudne do zdobycia, jest dużo bardziej szanowane i cenione niż to, co samo przychodzi bez wysiłku.

 Najpiękniejszym prezentem który możemy dostać jest człowiek który jest. Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.

kropeczkowafoobia dodano: 29 września 2016

"Najpiękniejszym prezentem, który możemy dostać jest człowiek, który jest. Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV