głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika effie.caligaris

udawajmy  bo tak ku.rw.a najłatwiej

inloveinlove dodano: 7 maja 2011

udawajmy, bo tak ku.rw.a najłatwiej

nie żyję w rzeczywistości  bo nadal mam nadzieję  że to wszystko da się cofnąć o te parę miesięcy...

inloveinlove dodano: 7 maja 2011

nie żyję w rzeczywistości, bo nadal mam nadzieję, że to wszystko da się cofnąć o te parę miesięcy...

naprawić to co zniszczone  odzyskać to co stracone .

inloveinlove dodano: 7 maja 2011

naprawić to co zniszczone, odzyskać to co stracone .

Dlaczego wszystko zaczyna się pieprzyć  kiedy dochodzimy do wniosku  że jesteśmy szczęśliwi?

inloveinlove dodano: 7 maja 2011

Dlaczego wszystko zaczyna się pieprzyć, kiedy dochodzimy do wniosku, że jesteśmy szczęśliwi?

Po zerwaniu jest konkurs  kto umie lepiej udawać  że go to gówno obchodzi.

inloveinlove dodano: 7 maja 2011

Po zerwaniu jest konkurs, kto umie lepiej udawać, że go to gówno obchodzi.

Momentalnie mnie wryło .   Poczułam jego silny dotyk rąk na biodrach gdy Mnie do Siebie przyciskał .   Jego usta były cudowne   zamknęłam oczy i zatraciłam się w nich .   Ten pocałunek wzbudził we mnie falę gorąca .   Nie wiem czy to był zwykły wstyd   głupie uczucie   że robi Sobie jaja czy zwyczajna duma   że całuje Mnie na samym środku korytarza podczas gdy każdej z tych suk i pojebanych skurwysynów opadają szczęki .   Przestał   popatrzyłam w jego niebieskie oczy i nagle zobaczyłam jak powoli znika ..   Najpierw znikli Oni wszyscy   potem On powoli .   Biegłam w jego stronę   błagałam by nie odchodził ..   Gdy nagle obudziłam się cała zapłakana .   aajem . ♥

aajem dodano: 6 maja 2011

Momentalnie mnie wryło . Poczułam jego silny dotyk rąk na biodrach gdy Mnie do Siebie przyciskał . Jego usta były cudowne , zamknęłam oczy i zatraciłam się w nich . Ten pocałunek wzbudził we mnie falę gorąca . Nie wiem czy to był zwykły wstyd , głupie uczucie , że robi Sobie jaja czy zwyczajna duma , że całuje Mnie na samym środku korytarza podczas gdy każdej z tych suk i pojebanych skurwysynów opadają szczęki . Przestał , popatrzyłam w jego niebieskie oczy i nagle zobaczyłam jak powoli znika .. Najpierw znikli Oni wszyscy , potem On powoli . Biegłam w jego stronę , błagałam by nie odchodził .. Gdy nagle obudziłam się cała zapłakana . / aajem . ♥

rozpierdalasz mi psychikę swoją schizą

inloveinlove dodano: 6 maja 2011

rozpierdalasz mi psychikę swoją schizą

niby wielkie przyjaciółki  a jak przyjdzie co do czego to ci dupe obrabiają.

aajem dodano: 6 maja 2011

niby wielkie przyjaciółki, a jak przyjdzie co do czego to ci dupe obrabiają.
Autor cytatu: wziuum

a w twoje oczy mogę wpatrywać się bez końca.

inloveinlove dodano: 5 maja 2011

a w twoje oczy mogę wpatrywać się bez końca.

Moje szczęście ma niebieskie oczy .

inloveinlove dodano: 5 maja 2011

Moje szczęście ma niebieskie oczy . ; *****

I lubię w tobie to. I tamto też.

inloveinlove dodano: 5 maja 2011

I lubię w tobie to. I tamto też.

Na wszelki wypadek nie będę już z Tobą pić   zawsze gdy jestem pijana włącza mi się funkcja  miłość  i boję się  że przypadkiem Ci ją wyznam.

inloveinlove dodano: 5 maja 2011

Na wszelki wypadek nie będę już z Tobą pić ; zawsze gdy jestem pijana włącza mi się funkcja "miłość" i boję się, że przypadkiem Ci ją wyznam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć