głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika edzia93

wszystko mam tu obok :

awiiis dodano: 16 maja 2013

wszystko mam tu obok :*

zła gra do dobrej miny

awiiis dodano: 16 maja 2013

zła gra do dobrej miny

Wiatr jest zimny a świat śmierdzi wódką  nie  świat jest dziwny  więc czas pieprzyć jutro

awiiis dodano: 15 maja 2013

Wiatr jest zimny a świat śmierdzi wódką, nie, świat jest dziwny, więc czas pieprzyć jutro

jeśli chcesz wezmę cię do nieba na chwilę. szukaj we mnie nadziei  nikt nie ma jej tyle.

awiiis dodano: 15 maja 2013

jeśli chcesz wezmę cię do nieba na chwilę. szukaj we mnie nadziei, nikt nie ma jej tyle.

Więc wiele się nie zmieniło odkąd ostatnio gadaliśmy. Powiedz mi co u Ciebie dziś  a barman niech poda kieliszki

awiiis dodano: 15 maja 2013

Więc wiele się nie zmieniło odkąd ostatnio gadaliśmy. Powiedz mi co u Ciebie dziś, a barman niech poda kieliszki

Usiądź na chwilę  skup i posłuchaj opowiem Ci o tym jak bardzo przestałam Ci ufać.

byctwoimzyciem dodano: 12 maja 2013

Usiądź na chwilę, skup i posłuchaj opowiem Ci o tym jak bardzo przestałam Ci ufać.
Autor cytatu: niekoffana

 ... to kolejna próba których dużo było w sumie  a w naszym przypadku jednej rzeczy nie rozumiem. to te same myśli ale inny sens wynika. zawsze kiedy chcę się związać z kimś  mam z tym przypał. raz bliżej  raz dalej za dużo przepychanek  wrogie spojrzenia nikt nie jest ideałem. ja i Ty ubierzmy dziś to w proste słowa i ustalmy to by  uniknąć rozczarowań.

byctwoimzyciem dodano: 12 maja 2013

"... to kolejna próba których dużo było w sumie, a w naszym przypadku jednej rzeczy nie rozumiem. to te same myśli ale inny sens wynika. zawsze kiedy chcę się związać z kimś, mam z tym przypał. raz bliżej, raz dalej za dużo przepychanek, wrogie spojrzenia nikt nie jest ideałem. ja i Ty ubierzmy dziś to w proste słowa i ustalmy to by, uniknąć rozczarowań. "

on był całym moim światem  ja tylko jego częścią.

abstracion dodano: 11 maja 2013

on był całym moim światem, ja tylko jego częścią.

władze w związku ma ten  komu mniej zależy.

abstracion dodano: 11 maja 2013

władze w związku ma ten, komu mniej zależy.

i co pewnie czekałeś aż napiszę pierwsza?. zawsze to robiłam  ale to się skończyło. wszystko się skończyło. wiele zrozumiałam przez ten cały  cholerny   pusty czas bez Ciebie. jesteś zwykłym dupkiem  który pewnego dnia zostanie z niczym. dlaczego? bo nie potrafisz kochać. umiesz jedynie zadawać ból i odrzucać osoby  które chcą dać Ci szczęście. to koniec. teraz zamiast płakać  mówiąc jak mi Ciebie brakuje  mogę śmiało mówić z uśmiechem na twarzy  że już Cię nie kocham.  jestem tego pewna. jestem szczęśliwa. nigdy już nie sprawisz  że zacznę płakać. nigdy. nawet nie próbuj wracać.

byctwoimzyciem dodano: 11 maja 2013

i co pewnie czekałeś aż napiszę pierwsza?. zawsze to robiłam, ale to się skończyło. wszystko się skończyło. wiele zrozumiałam przez ten cały, cholerny , pusty czas bez Ciebie. jesteś zwykłym dupkiem, który pewnego dnia zostanie z niczym. dlaczego? bo nie potrafisz kochać. umiesz jedynie zadawać ból i odrzucać osoby, które chcą dać Ci szczęście. to koniec. teraz zamiast płakać, mówiąc jak mi Ciebie brakuje, mogę śmiało mówić z uśmiechem na twarzy, że już Cię nie kocham. jestem tego pewna. jestem szczęśliwa. nigdy już nie sprawisz, że zacznę płakać. nigdy. nawet nie próbuj wracać.

trudno jest odbudować coś czego już praktycznie nie ma.

byctwoimzyciem dodano: 11 maja 2013

trudno jest odbudować coś czego już praktycznie nie ma.

już nie napiszę bo nie mam nic do powiedzenia...tęsknię ale jest jak jest i nie chcę nic już zmieniać.

byctwoimzyciem dodano: 11 maja 2013

już nie napiszę,bo nie mam nic do powiedzenia...tęsknię,ale jest jak jest i nie chcę nic już zmieniać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć