 |
"Wypełnione serce i głowę mam Tobą, twoja dusza najpiękniejszy ma kolor, kochanie dokąd powiedz tam pójdę tam gdzie Ty będziesz tam będę tez uwierz, dla nas kręci się świat ten, w to wierze My jak nikt inny stworzeni dla siebie, My tak jak inni na tej planecie tego samego dziś chcemy przecież. Mówisz że serce oddałaś w me ręce, że z każdym dniem kochasz mnie coraz więcej i coraz bardziej i coraz częściej dostrzegasz w mych oczach jak wielkie to szczęście i wiesz że znalazłaś to miejsce i tak jest dobrze już innych dróg nie chcesz. Ja nie wiem czy będzie jak w bajce lecz będę kochał Cię zawsze!"-Tałi
|
|
 |
"Twój szept sprawia że moje myśli i ciało dryfują na bezwładnie na falach Twojego serca."-dla.niej
|
|
 |
"Nie potrafię tego zrozumieć. Tej nieobecności. W jednej minucie jest człowiek, a w drugiej już go nie ma. Najpierw opowiadasz mu wszystko o sobie, o planach jakie masz, zna Cię lepiej niż Ty sam siebie, a potem tak nadzwyczajnej w świecie, nie masz w ogóle do niego dostępu. Stojąc obok Ciebie czujesz, że jest jakiś obcy, a przecież taki nie był, pamiętasz go. Pamiętasz wszystko co z nim związane. Jesteś przesiąknięta wspomnieniami, aż do szpiku kości. Nie możesz pojąć tego dlaczego to wszystko potoczyło się tak, a nie inaczej. Wciąż myślisz, że to jest jakiś głupi żart, że on niebawem wróci, że to wszystko się skończy i okaże jednym wielkim nieporozumieniem."
|
|
 |
|
Wiecie co jest najśmieszniejsze? Mimo całego bólu, który mi zadał. Nieprzespanych nocy, przekleństw z moich ust, wypalonych fajek i codziennego płaczu gdybym mogła, poznałabym go jeszcze raz i powtórzyła wszystko od nowa.
|
|
 |
Wierze w ludzi, ale w Ciebie już nie.
|
|
 |
'Na pozór zły, a jednak tak potrzebny mi.'
|
|
 |
Tylko Ty, żaden inny, daje słowo.
|
|
 |
Chamstwo to Twoje drugie imię.
|
|
 |
Nie spodziewałam się, że możesz być taki podły.
|
|
 |
Dziś kończę z miłością, bo miłość to szmata.
|
|
 |
Zabiłeś miłość, którą Cię darzyłam.
|
|
 |
Zostawiłeś mnie samą wiedząc że sobie nie poradzę.../ bo-ja-ciebie-chce
|
|
|
|