 |
|
w dupie mam przyjaciół , którzy nie potrafią podejść i z czystym sumieniem wykrzyczeć mi w twarz co tak naprawdę źle zrobiłam .
|
|
 |
|
Uspokaja mnie. jednym uśmiechem, słowem, spojrzeniem .
|
|
 |
|
i nie pierdol, że wszystko jest w porządku, kiedy doskonale wiesz, że tak nie jest.
|
|
 |
|
- Masz jakieś marzenia ? - Mam, jedno . - Jakie? - Zamierzasz je spełnić? - Tak. - To chciałabym być z Tobą na zawsze. Do końca, do śmierci. - Spełni się, obiecuje.
|
|
 |
|
i życzę Ci, żebyś znalazł sobie dziewczynę, którą będziesz kochał, i żeby żadna więcej przez Ciebie nie płakała.
|
|
 |
|
przytulam się do ciebie bez konkretnego powodu i wiem, że odpowiesz mi na to słodkim pocałunkiem.
|
|
 |
|
bo są ludzie , którzy się zmieniają , odchodzą , przychodzą , ranią , pocieszają , śmieją się , płaczą , mają wyjebane i są też tacy , którzy wyjebane mieć nie umieją .
|
|
 |
|
Za rok to Ci kupię znicz jak mnie jeszcze raz wkurwisz .
|
|
 |
|
Teoria orła i reszki, kwestia farta
Życiowy sarkazm, diabeł zna się na żartach - Słoń
|
|
 |
|
A kiedy spytasz, o czym teraz myślę, skłamię, że o jakis pierdołach.
|
|
 |
|
Wglądasz jak miłość. Spadam stąd .
|
|
 |
|
Przyzwyczaiłam się już do tego, że życie mi się nie układa, bardziej ubolewam nad grzywką, która dalej nie może sobie znaleźć stałego miejsca .
|
|
|
|