głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dziubeczeek

“Każdy Twój ból czułem na sobie kiedy Cię pocieszałem i mogłem go czuć podwójnie żebyś Ty nie czuła wcale.”

jachcenajamaice dodano: 19 czerwca 2014

“Każdy Twój ból czułem na sobie kiedy Cię pocieszałem i mogłem go czuć podwójnie żebyś Ty nie czuła wcale.”

Zawsze była nikim   nikt nawet nie próbował jej zrozumieć   jej problemy nikogo nie obchodziły a mino to nikt nie pozwolił jej odejść   tkwiła w labiryncie życia z którego nie miała ucieczki..

jarajsiemnaxd dodano: 19 czerwca 2014

Zawsze była nikim , nikt nawet nie próbował jej zrozumieć , jej problemy nikogo nie obchodziły a mino to nikt nie pozwolił jej odejść , tkwiła w labiryncie życia z którego nie miała ucieczki..

Jestem sam. Jesteśmy sami oboje  i zastanawiam się  czy można być samemu we dwoje...

ramona_23 dodano: 19 czerwca 2014

Jestem sam. Jesteśmy sami oboje i zastanawiam się, czy można być samemu we dwoje...

Nic nie jest tak intymne jak spanie obok drugiej osoby  nawet seks. Człowiek jest wtedy całkowicie bezbronny. Spanie obok drugiej osoby  w odległości paru centymetrów to akt absolutnej ufności.

jarajsiemnaxd dodano: 17 czerwca 2014

Nic nie jest tak intymne jak spanie obok drugiej osoby, nawet seks. Człowiek jest wtedy całkowicie bezbronny. Spanie obok drugiej osoby, w odległości paru centymetrów to akt absolutnej ufności.

Jeżeli ci na czymś bardzo zależy  nie okazuj tego światu. Kochaj i uwielbiaj skrycie bo w każdej chwili na twej drodze może stanąć wredna jednostka i wysadzić wszystko w powietrze...

jarajsiemnaxd dodano: 16 czerwca 2014

Jeżeli ci na czymś bardzo zależy, nie okazuj tego światu. Kochaj i uwielbiaj skrycie bo w każdej chwili na twej drodze może stanąć wredna jednostka i wysadzić wszystko w powietrze...

Myślisz  że jestem samotna  bo się nie liżę z chłopakami na środku ulicy? Ja tylko oddzielam granicę prywatności a tego o czym gadam i pokazuję wszystkim.

jarajsiemnaxd dodano: 16 czerwca 2014

Myślisz, że jestem samotna, bo się nie liżę z chłopakami na środku ulicy? Ja tylko oddzielam granicę prywatności a tego o czym gadam i pokazuję wszystkim.

Możesz marszczyć brwi  ale w żadnej ze źrenic nie widać nawet krzty odwagi

ramona_23 dodano: 16 czerwca 2014

Możesz marszczyć brwi, ale w żadnej ze źrenic nie widać nawet krzty odwagi

Norma  im wyżej jesteś tym bardziej Cię ciągną w dół.

ramona_23 dodano: 16 czerwca 2014

Norma, im wyżej jesteś tym bardziej Cię ciągną w dół.

http:  www.youtube.com watch?v=Hpzws3Rsf4U feature=youtu.be mordeczki kochane  .

ramona_23 dodano: 16 czerwca 2014

nadchodzi lato. zakończ stare rozdziały  które Cię tylko męczą. Oderwij się od tego  co Cię ogranicza. Zacznij od początku. Pozwól sobie na więcej  zaufaj sama sobie. Zerwij kajdany i ciesz się w pełni tym latem. Rób to co lubisz i na co masz ochotę. Nie patrz się na innych  oni gadali i gadać będą. Zrób coś wreszcie dla siebie

jarajsiemnaxd dodano: 16 czerwca 2014

nadchodzi lato. zakończ stare rozdziały, które Cię tylko męczą. Oderwij się od tego, co Cię ogranicza. Zacznij od początku. Pozwól sobie na więcej, zaufaj sama sobie. Zerwij kajdany i ciesz się w pełni tym latem. Rób to co lubisz i na co masz ochotę. Nie patrz się na innych, oni gadali i gadać będą. Zrób coś wreszcie dla siebie

 To  co minęło  powraca. Wchodzi jak czuła igła w serce. Wystarczy szczegół. Dźwięk  zapach  obraz  chwila. Dostrzegasz coś kątem oka i minione powraca z niespodziewaną siłą.

jarajsiemnaxd dodano: 16 czerwca 2014

"To, co minęło, powraca. Wchodzi jak czuła igła w serce. Wystarczy szczegół. Dźwięk, zapach, obraz, chwila. Dostrzegasz coś kątem oka i minione powraca z niespodziewaną siłą."

Mogę ci powiedzieć o tych wszystkich chwilach gdy wyobrażam sobie  jak leżysz koło mnie  leżysz u mego boku? Nie mówię o seksie. Mówię o tym  jak leżysz koło mnie to się wydaje nagrodą. I o tych chwilach  kiedy wyobrażałam sobie  że jest noc  a świat wokół nas przestał istnieć  bo cały świat jest w twoich oczach.

jarajsiemnaxd dodano: 16 czerwca 2014

Mogę ci powiedzieć o tych wszystkich chwilach gdy wyobrażam sobie, jak leżysz koło mnie, leżysz u mego boku? Nie mówię o seksie. Mówię o tym, jak leżysz koło mnie to się wydaje nagrodą. I o tych chwilach, kiedy wyobrażałam sobie, że jest noc, a świat wokół nas przestał istnieć, bo cały świat jest w twoich oczach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć