głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dzikusxd

Zdmuchnęła mnie ta jesień całkowicie. — Jerzy Harasymowicz

koteekxd dodano: wczoraj o 18:27

Zdmuchnęła mnie ta jesień całkowicie. — Jerzy Harasymowicz

mieć tego kogoś kto kocha cię owiniętą 3 razy za dużym swetrem i bez makijażu o poranku

koteekxd dodano: wczoraj o 18:26

mieć tego kogoś, kto kocha cię owiniętą 3 razy za dużym swetrem i bez makijażu o poranku

To twoje nastawienie  które sam wybierasz  decyduje o tym czy czujesz się szczęśliwy.

koteekxd dodano: wczoraj o 18:24

To twoje nastawienie - które sam wybierasz - decyduje o tym, czy czujesz się szczęśliwy.

Bądź obecny w ważnych chwilach ważnych dla Ciebie osób.

koteekxd dodano: 1 tydzień temu

Bądź obecny w ważnych chwilach, ważnych dla Ciebie osób.

Może powinnaś zacząć jeść makijaż aby mieć piękne wnętrze suko.”

koteekxd dodano: 2 tygodnie temu

Może powinnaś zacząć jeść makijaż, aby mieć piękne wnętrze, suko.”

Najbardziej zawiedzie cię ten dla którego ty starałeś się być niezawodny.

koteekxd dodano: 2 tygodnie temu

Najbardziej zawiedzie cię ten, dla którego ty starałeś się być niezawodny.

tesknie. nastepnym razem poprosze znieczulenie.

lalkowata dodano: 2 tygodnie temu

tesknie. nastepnym razem poprosze znieczulenie.

kochanie? moge Cie zjesc? tak jakoś źle i smutno mi caly czas wymieniamy sie wiadomosciami ale nie ja juz nie chce tak chce Cie bliżej tak jak zawsze gdy było i jest idealnie chce móc sie do kogos w koncu usmiechnac no chodź do mnie potrzebuje Cie Twoich dłoni ust słów ramion obecności. no chodź szybciej siadziemy obok siebie zabierz ze sobą lody byleby trzy smaki albo czekaj masz ochotę mnie przytulić? to przytul dotknij dłonią moją twarz muśnij raz jedna a raz drugą wagę przytrzymaj mnie tak blisko tak o żeby nasze usta nie musiały długo siebie poszukiwać otwórz oczy i pomiziaj mnie po policzku po to żebym też otworzyła swoje a teraz na trzy cztery powiedzmy sobie kocham Cię bo wiesz? ja czuje do Ciebie miłość albo jakby to inaczej ująć między nami jest coś więcej niz miłość a ja po prostu kocham Cię i chce z tobą dzielić wszystko. i jak? idziesz już do mnie? czy za mało przekonujaca bylam? zapomnialam jeszcze o jednym obejrzymy bajkę ok? no to gdzie jesteś?

lalkowata dodano: 2 tygodnie temu

kochanie? moge Cie zjesc? tak jakoś źle i smutno mi, caly czas wymieniamy sie wiadomosciami ale nie, ja juz nie chce tak, chce Cie bliżej tak jak zawsze gdy było i jest idealnie, chce móc sie do kogos w koncu usmiechnac, no chodź do mnie, potrzebuje Cie, Twoich dłoni, ust, słów, ramion, obecności. no chodź szybciej, siadziemy obok siebie, zabierz ze sobą lody byleby trzy smaki, albo czekaj, masz ochotę mnie przytulić? to przytul, dotknij dłonią moją twarz, muśnij raz jedna a raz drugą wagę, przytrzymaj mnie tak blisko tak o, żeby nasze usta nie musiały długo siebie poszukiwać, otwórz oczy i pomiziaj mnie po policzku, po to żebym też otworzyła swoje a teraz na trzy-cztery powiedzmy sobie kocham Cię, bo wiesz? ja czuje do Ciebie miłość albo jakby to inaczej ująć, między nami jest coś więcej niz miłość a ja po prostu kocham Cię i chce z tobą dzielić wszystko. i jak? idziesz już do mnie? czy za mało przekonujaca bylam? zapomnialam jeszcze o jednym, obejrzymy bajkę ok? no to gdzie jesteś?

przyrzeknij że jestem całym twoim światem i żadna inna kobieta w nim nie istnieje a będę najszczęśliwsza.

lalkowata dodano: 2 tygodnie temu

przyrzeknij, że jestem całym twoim światem i żadna inna kobieta w nim nie istnieje a będę najszczęśliwsza.

cześć kochanie. dziś twój dzień dzień chłopaka pamiętam o tobie  39 miesięcy temu zostałeś moim chłopakiem więc z okazji twojego święta życzę Ci żebym była dla Ciebie tak dobra jak tego chcesz żeby układało się Nam żeby nic Cię nie zawodzilo żebyś był odważny i podejmował właściwe życiowe decyzje proszę... bądź zawsze przy mnie jesteś moją drugą połową moją tą lepszą połową całym moim światem i wszystkim czego potrzebowałam potrzebuje i będę potrzebować. i dziękuję że jesteś że mnie rozpieszczasz że chcesz mojego szczęścia że pragniesz się ze mną starzec że już tyle razem przeżyliśmy i przetrwamy jeszcze wiecej mam nadzieje ze pokonamy kazda przeszkode i zdobedziemy najwyższy szczyt szczęścia. kocham Cię i pamiętaj ze cholernie brakuje mi Ciebie. a każdy dzień gdy nie widzimy się i mamy słaby kontakt jest dla mnie męką. ale wiesz że i tak jesteś moim ideałem i nie chcesz żeby to się zmieniło prawda?

lalkowata dodano: 2 tygodnie temu

cześć kochanie. dziś twój dzień, dzień chłopaka, pamiętam o tobie - 39 miesięcy temu zostałeś moim chłopakiem więc z okazji twojego święta życzę Ci żebym była dla Ciebie tak dobra jak tego chcesz, żeby układało się Nam, żeby nic Cię nie zawodzilo, żebyś był odważny i podejmował właściwe życiowe decyzje, proszę... bądź zawsze przy mnie, jesteś moją drugą połową, moją tą lepszą połową, całym moim światem i wszystkim czego potrzebowałam, potrzebuje i będę potrzebować. i dziękuję, że jesteś, że mnie rozpieszczasz, że chcesz mojego szczęścia, że pragniesz się ze mną starzec, że już tyle razem przeżyliśmy i przetrwamy jeszcze wiecej, mam nadzieje ze pokonamy kazda przeszkode i zdobedziemy najwyższy szczyt szczęścia. kocham Cię i pamiętaj ze cholernie brakuje mi Ciebie. a każdy dzień gdy nie widzimy się i mamy słaby kontakt jest dla mnie męką. ale wiesz, że i tak jesteś moim ideałem i nie chcesz żeby to się zmieniło, prawda?

Cisza przyjacielu rozdziela bardziej niż przestrzeń.  — Halina Poświatowska

koteekxd dodano: 2 tygodnie temu

Cisza, przyjacielu, rozdziela bardziej niż przestrzeń. — Halina Poświatowska

Nie trać czasu na analizowanie głupich czynów głupich ludzi. — Elle Kennedy

koteekxd dodano: 2 tygodnie temu

Nie trać czasu na analizowanie głupich czynów głupich ludzi. — Elle Kennedy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV