głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dzekson

Patrzę na siebie z obrzydzeniem. Moje oczy tego nie kryją. Próbuje się do siebie uśmiechnąć ale wychodzi mi z tego raczej jedna wielka krzywa niewiadoma. Próbuje się pocieszyć że to tylko chwilowa słabość która napada na mnie coraz częściej. Ale to już nie to samo. Pytam siebie co się dzieje? Ale przecież odpowiedzi trzeba szukać we wnętrzu siebie. A ja tego wnętrza nie mam. Już nie. Powstało. Przepadło. Zakryło się pod stertami brudnych spraw.

allfalldown dodano: przedwczoraj o 22:31

Patrzę na siebie z obrzydzeniem. Moje oczy tego nie kryją. Próbuje się do siebie uśmiechnąć, ale wychodzi mi z tego raczej jedna, wielka, krzywa niewiadoma. Próbuje się pocieszyć, że to tylko chwilowa słabość, która napada na mnie coraz częściej. Ale to już nie to samo. Pytam siebie, co się dzieje? Ale przecież odpowiedzi trzeba szukać we wnętrzu siebie. A ja tego wnętrza nie mam. Już nie. Powstało. Przepadło. Zakryło się pod stertami brudnych spraw.

Wystarczy powiedzieć: Jebać to. Koniec. Albo ktoś się cieszy że Cię zna że utrzymuje z Tobą kontakty albo niech spierdala. Jeśli chcesz aby wszyscy Cię lubili zacznij sprzedawać lody.

allfalldown dodano: przedwczoraj o 12:25

Wystarczy powiedzieć: Jebać to. Koniec. Albo ktoś się cieszy, że Cię zna, że utrzymuje z Tobą kontakty albo niech spierdala. Jeśli chcesz aby wszyscy Cię lubili zacznij sprzedawać lody.

Człowiek całymi latami zamartwia się z jakiegoś powodu zamiast powiedzieć sobie po prostu: no i co z tego?

allfalldown dodano: przedwczoraj o 12:25

Człowiek całymi latami zamartwia się z jakiegoś powodu, zamiast powiedzieć sobie po prostu: "no i co z tego?"

Nie mam czasu żyć dużo się dzieje zmiany i to wszystko w jednym czasie nie mogę się poddać bo czuję że to może być lepsza nowa droga.

allfalldown dodano: przedwczoraj o 12:25

Nie mam czasu żyć, dużo się dzieje, zmiany i to wszystko w jednym czasie, nie mogę się poddać, bo czuję, że to może być lepsza, nowa droga.

Trochę głupio byłoby zmarnować sobie życie biorąc pod uwagę: co powiedzą o tym ludzie.

allfalldown dodano: przedwczoraj o 12:24

Trochę głupio byłoby zmarnować sobie życie, biorąc pod uwagę: "co powiedzą o tym ludzie."

Chcemy znaleźć kogoś kto w nas wierzy. Kto będzie stał po naszej stronie i sprawi że będziemy się czuli mniej samotni.

allfalldown dodano: przedwczoraj o 12:24

Chcemy znaleźć kogoś, kto w nas wierzy. Kto będzie stał po naszej stronie i sprawi, że będziemy się czuli mniej samotni.

Byłam już kiedyś w tym miejscu mówię sobie. Byłam już bardziej samotna bardziej niepocieszona bardziej zrozpaczona niż teraz. Już tutaj byłam i przetrwałam. Tym razem też jakoś przez to przejdę.

allfalldown dodano: przedwczoraj o 12:22

Byłam już kiedyś w tym miejscu, mówię sobie. Byłam już bardziej samotna, bardziej niepocieszona, bardziej zrozpaczona niż teraz. Już tutaj byłam i przetrwałam. Tym razem też jakoś przez to przejdę.

Zaufanie do drugiego człowieka to skomplikowana sprawa. Zaufanie to nie tylko poczucie że możesz komuś wszystko powiedzieć. Zaufanie to także przekonanie że druga osoba nie zrobi Ci krzywdy.

allfalldown dodano: przedwczoraj o 12:22

Zaufanie do drugiego człowieka to skomplikowana sprawa. Zaufanie to nie tylko poczucie, że możesz komuś wszystko powiedzieć. Zaufanie to także przekonanie, że druga osoba nie zrobi Ci krzywdy.

Najtrudniejszą rzeczą jakiej musiałam się nauczyć było świadome podejmowanie decyzji które łamały serce w pół a później branie stuprocentowej odpowiedzialności za ich konsekwencje.

allfalldown dodano: przedwczoraj o 12:22

Najtrudniejszą rzeczą jakiej musiałam się nauczyć było świadome podejmowanie decyzji, które łamały serce w pół, a później branie stuprocentowej odpowiedzialności za ich konsekwencje.

Czemu wcięło chłopów stąd i gdzie bogowie są? Gdzie Hercules sprawny gość co siłę ma jak dąb. Gdzie jest rycerz Biały i rumak pod nim gdzie?Chcę Bohatera! Tak tego właśnie mi trzeba po nocy kres. Ma zjawi się tu bo uwierzyć mu chcę. I ma stawiać się większym niż jest. Większym niż jest... Dorota Zięciowska Chcę bohatera

whoami dodano: 4 października 2017

Czemu wcięło, chłopów stąd i, gdzie bogowie są? Gdzie Hercules, sprawny gość, co siłę ma jak dąb. Gdzie jest rycerz Biały, i rumak pod nim gdzie?Chcę Bohatera! Tak tego właśnie mi trzeba, po nocy kres. Ma zjawi się tu, bo uwierzyć mu chcę. I ma stawiać się większym niż jest. Większym niż jest.../Dorota Zięciowska"Chcę bohatera"

Wszystko się rozpada i chcę Cię tutaj.

przypadkowy dodano: 22 września 2017

Wszystko się rozpada i chcę Cię tutaj.

Mógłbym napisać całą książkę o Tobie i nadal nikt nie zrozumiałby jak bardzo Cię kocham.

przypadkowy dodano: 26 sierpnia 2017

Mógłbym napisać całą książkę o Tobie i nadal nikt nie zrozumiałby, jak bardzo Cię kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV