głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dzekson

Nie patrz tak na mnie jakbym mówiła w obcym języku. Za długo milczałam przywykłeś. Teraz posłuchasz tej prawdy oczywistej. Najprościej: zabrałeś mnie całą brałeś bez liku. A ja oddałam bo tak to jest w życiu że gdy serce i dusza i umysł i ciało w jednym jedynym niebie chce być...któryś jest Ty  nie żąda spłaty nie liczy straty oddaje zwyczajnie oczekuje prawdy: w Twych gestach słowach i oczach  doszukuje się prawdy. Nie przerywaj nie zamykaj oczu! Popatrz na mnie! Z tym wstydem zostajesz jak brat z bratem.  just love

just_love dodano: wczoraj o 15:16

Nie patrz tak na mnie, jakbym mówiła w obcym języku. Za długo milczałam, przywykłeś. Teraz posłuchasz tej prawdy oczywistej. Najprościej: zabrałeś mnie całą, brałeś bez liku. A ja oddałam, bo tak to jest w życiu, że gdy serce i dusza i umysł i ciało w jednym jedynym niebie chce być...któryś jest Ty - nie żąda spłaty, nie liczy straty, oddaje zwyczajnie, oczekuje prawdy: w Twych gestach, słowach i oczach - doszukuje się prawdy. Nie przerywaj, nie zamykaj oczu! Popatrz na mnie! Z tym wstydem zostajesz, jak brat z bratem. /just_love

Uśmiech opuścił Twoje oczy. Oblał swoim blaskiem wszystko wokół ale opuścił Twoje oczy. Spłynął najpierw na usta w policzkach wyżłobił dziurki urocze i tyle..tyle po nim zostało. Nic już nie mówi więcej że jesteś szczęśliwa. just love.

just_love dodano: wczoraj o 15:02

Uśmiech opuścił Twoje oczy. Oblał swoim blaskiem wszystko wokół, ale opuścił Twoje oczy. Spłynął najpierw na usta, w policzkach wyżłobił dziurki urocze i tyle..tyle po nim zostało. Nic już nie mówi więcej, że jesteś szczęśliwa. /just_love.

Oczy pamiętam koloru jeziora. Skóra jak śnieg co spada na pola. Usta w tej bieli jak krwią oblane. Dłoń w mojej pamiętam drżąca. Ramiona jak ciężkie jak skrzydła złamane anioła. Klatka jak pergamin sercem rozdzierana  każde uderzenie jak oddech widziałam w tym mrozie. I tylko na nogach stała niezachwianie mocno kroki stawiała pamiętam ziemia drżała. just love.

just_love dodano: 5 dni temu

Oczy, pamiętam, koloru jeziora. Skóra jak śnieg, co spada na pola. Usta w tej bieli jak krwią oblane. Dłoń w mojej, pamiętam, drżąca. Ramiona jak ciężkie, jak skrzydła złamane anioła. Klatka jak pergamin, sercem rozdzierana - każde uderzenie jak oddech widziałam w tym mrozie. I tylko na nogach stała niezachwianie, mocno kroki stawiała, pamiętam, ziemia drżała. /just_love.

Powieki Twoje kurtyną! Zastanów się co na scenie chcesz zobaczyć  jaka to sztuka? Na co chciałabyś patrzeć? just love. teksty just_love dodał komentarz: Powieki Twoje kurtyną! Zastanów się, co na scenie chcesz zobaczyć - jaka to sztuka? Na co chciałabyś patrzeć? /just_love. do wpisu 5 dni temu
Powieki Twoje kurtyną! Zastanów się co na scenie chcesz zobaczyć  jaka to sztuka? Na co chciałabyś patrzeć? just love.

just_love dodano: 5 dni temu

Powieki Twoje kurtyną! Zastanów się, co na scenie chcesz zobaczyć - jaka to sztuka? Na co chciałabyś patrzeć? /just_love.

Złap mnie jeśli możesz w mej myśli cudownej. Złap mnie za sukienki brzeg włosów wiatrom nie pozwól poplątać oddychaj oddychaj ze mną i w słońce się śmiej. Chwyć mnie za myśli brzeg i w biegu ich złap każdy cień. To słońce z Twych oczu niech będzie im dniem. just love.

just_love dodano: 5 dni temu

Złap mnie jeśli możesz, w mej myśli cudownej. Złap mnie za sukienki brzeg, włosów wiatrom nie pozwól poplątać, oddychaj, oddychaj ze mną i w słońce się śmiej. Chwyć mnie za myśli brzeg i w biegu ich złap każdy cień. To słońce z Twych oczu niech będzie im dniem. /just_love.

Szeregi swoje wypełnił po brzegi... Nikt nigdy ich końca nie widział. Ozdobił niebo kolażem nadziei tych którzy dzień będą witać. Zasilił zbroje sercami czystymi Stróżami niech będą swych bliskich bo oczy ich płaczą deszczem na ziemi i bardzo potrzebna im przystań... just love. teksty just_love dodał komentarz: Szeregi swoje wypełnił po brzegi... Nikt nigdy ich końca nie widział. Ozdobił niebo kolażem nadziei tych, którzy dzień będą witać. Zasilił zbroje sercami czystymi, Stróżami niech będą swych bliskich, bo oczy ich płaczą deszczem na ziemi i bardzo potrzebna im przystań... /just_love. do wpisu 6 dni temu
Szeregi swoje wypełnił po brzegi... Nikt nigdy ich końca nie widział. Ozdobił niebo kolażem nadziei tych którzy dzień będą witać. Zasilił zbroje sercami czystymi Stróżami niech będą swych bliskich bo oczy ich płaczą deszczem na ziemi i bardzo potrzebna im przystań... just love.

just_love dodano: 6 dni temu

Szeregi swoje wypełnił po brzegi... Nikt nigdy ich końca nie widział. Ozdobił niebo kolażem nadziei tych, którzy dzień będą witać. Zasilił zbroje sercami czystymi, Stróżami niech będą swych bliskich, bo oczy ich płaczą deszczem na ziemi i bardzo potrzebna im przystań... /just_love.

Nieprosty przekaz znajdziesz we śnie tym spod powiek wydartym najpewniej. Gdy obudzisz się z jego sensem oczy swe zamkniesz zlęknięte. Nie uchylisz ust roześmianych ani w słońce nie spojrzysz porannie. W ciemności podniesiesz wołanie zmuszona długim głębokim jej trwaniem. Czarna postać tych myśli w obraz snu ubrana  rzeczywista trwożąca obłędem malowana… Obecnością zdradza upadek twój przełom. twój łomot porażkę zwieńczoną obroną…. Podejmiesz zmaganie? Zrozumiesz zadanie? Oczy są światłem.. w ciemności przetrwaniem. Patrz dobrze i zobacz to serca wyzwanie. just love.

just_love dodano: 1 tydzień temu

Nieprosty przekaz znajdziesz we śnie, tym spod powiek wydartym najpewniej. Gdy obudzisz się z jego sensem oczy swe zamkniesz zlęknięte. Nie uchylisz ust roześmianych, ani w słońce nie spojrzysz porannie. W ciemności podniesiesz wołanie zmuszona długim, głębokim jej trwaniem. Czarna postać tych myśli w obraz snu ubrana - rzeczywista, trwożąca, obłędem malowana… Obecnością zdradza upadek, twój przełom. twój łomot, porażkę zwieńczoną obroną…. Podejmiesz zmaganie? Zrozumiesz zadanie? Oczy są światłem.. w ciemności przetrwaniem. Patrz dobrze i zobacz, to serca wyzwanie. /just_love.

Wystarczył mu jeden długi sus by być blisko niej. Pierwszy raz czuła co to znaczy kiedy całe ciało było w dreszczach. Co za uczucie! Drżące dłonie wyciągnęła przed siebie rozbawiając go do reszty  widziała to w Jego oczach. Zamknęła swoje. Nic się nie działo tępa cisza. Zatrzymał się  pomyślała. Och! Opuszki jej palców dotknęły koszuli. Z trudem powstrzymała jęk Najchętniej zapadłaby się pod ziemię. Serce skacze ledwo stoi na nogach i ten głęboki szept przeszywa powietrze Dziś nawet niebo nie zaśnie . Cisza. Ona nie oddycha. Kroki kroki kroki... Powalił ją jak długa leżała w milczeniu jak kot na grzejniku. just love.

just_love dodano: 1 tydzień temu

Wystarczył mu jeden długi sus, by być blisko niej. Pierwszy raz czuła co to znaczy kiedy całe ciało było w dreszczach. Co za uczucie! Drżące dłonie wyciągnęła przed siebie, rozbawiając go do reszty - widziała to w Jego oczach. Zamknęła swoje. Nic się nie działo, tępa cisza. Zatrzymał się - pomyślała. Och! Opuszki jej palców dotknęły koszuli. Z trudem powstrzymała jęk, Najchętniej zapadłaby się pod ziemię. Serce skacze, ledwo stoi na nogach i ten głęboki szept przeszywa powietrze "Dziś nawet niebo nie zaśnie". Cisza. Ona nie oddycha. Kroki, kroki, kroki... Powalił ją, jak długa leżała w milczeniu, jak kot na grzejniku. /just_love.

Wciąż Cię widziałem nawet gdy byłaś daleko. Jak jakiegoś przeklętego ducha. Daleko w tłumie nieuchwytną znikającą za rogiem. Byłaś wszędzie.  N. Roberts.

just_love dodano: 1 tydzień temu

Wciąż Cię widziałem, nawet gdy byłaś daleko. Jak jakiegoś przeklętego ducha. Daleko w tłumie, nieuchwytną, znikającą za rogiem. Byłaś wszędzie. / N. Roberts.

Zastanawiam się które miejsce pocałować najpierw. Gdybym mogła za jednym razem całego Ciebie pochłonąć. Twoje szerokie ramiona całuję po stokroć rozgrzałam usta. Gdybym tylko mogła pochłonąć Ciebie do reszty jednym pocałunkiem  przepadłbyś. just love

just_love dodano: 1 tydzień temu

Zastanawiam się które miejsce pocałować najpierw. Gdybym mogła za jednym razem całego Ciebie pochłonąć. Twoje szerokie ramiona całuję po stokroć, rozgrzałam usta. Gdybym tylko mogła pochłonąć Ciebie do reszty jednym pocałunkiem - przepadłbyś. /just_love

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV