głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dysia000m

Myślę  że naj­trud­niej­sza rzeczą w przy­wiąza­niu jest poz­wo­lić te­mu odejść.

jachcenajamaice dodano: 21 kwietnia 2015

Myślę, że naj­trud­niej­sza rzeczą w przy­wiąza­niu jest poz­wo­lić te­mu odejść.

Co zrobisz kiedy jedyną osobą która mogłaby cię pocieszyć jest ta przez która płaczesz?

jachcenajamaice dodano: 21 kwietnia 2015

Co zrobisz kiedy jedyną osobą która mogłaby cię pocieszyć jest ta przez która płaczesz?

Miłość oznacza dawanie szans  gdy tak naprawdę wyczerpał się ich limit.

jachcenajamaice dodano: 21 kwietnia 2015

Miłość oznacza dawanie szans, gdy tak naprawdę wyczerpał się ich limit.

Klasyk miłości wypruł mi wszystkie wnętrzności  Ogłaszam upadłość  nie wypłacam należności  Może bym tak wszystko uprościł? Spalę sztandary i loga mej niepodległości  Tyle w nich wszystkich zazdrości  chcieliby połamać mi wszystkie kości  Troski!? Po co komu ta cała żenada z wioski? Przecież dzisiaj tylko pośpiech i pycha  Możemy się tym wszystkim wypchać... Otóż pamiętajcie moi drodzy  że kiedyś usiądziecie już jako starzy i srodzy  siwi i spaleni latami spędzonymi w pośpiechu i wtedy zrozumiecie  że miłość  to jedyne co mieliście w życiu dobrego  Przyznajcie się do tego już dziś  to nic złego  Każdy chce kochać i miłość odczuwać  By szczęściem oddychać  a nie je odrzucać.

maxsentymentalny dodano: 20 kwietnia 2015

Klasyk miłości wypruł mi wszystkie wnętrzności, Ogłaszam upadłość, nie wypłacam należności, Może bym tak wszystko uprościł? Spalę sztandary i loga mej niepodległości, Tyle w nich wszystkich zazdrości, chcieliby połamać mi wszystkie kości, Troski!? Po co komu ta cała żenada z wioski? Przecież dzisiaj tylko pośpiech i pycha, Możemy się tym wszystkim wypchać... Otóż pamiętajcie moi drodzy, że kiedyś usiądziecie już jako starzy i srodzy, siwi i spaleni latami spędzonymi w pośpiechu i wtedy zrozumiecie, że miłość, to jedyne co mieliście w życiu dobrego, Przyznajcie się do tego już dziś, to nic złego, Każdy chce kochać i miłość odczuwać, By szczęściem oddychać, a nie je odrzucać.

' hej możemy pogadać szczerze o tym czego nie ma między nami  a wszyscy widzą  że jest   wszystkoniemasensu

wszystkoniemasensu dodano: 18 kwietnia 2015

' hej możemy pogadać szczerze o tym czego nie ma między nami, a wszyscy widzą, że jest //wszystkoniemasensu//

Wciąż potrafiłbym sprawić  zeby Twoje ciało zaczęło płonąć. Wywołać ten dreszcz rozchodzący się po całym ciele. Pokazać  że wciąż działa na Ciebie ta magia  która była pomiędzy nami. Myślę tylko  że to nie byłoby to samo. Z mojej strony nic się nie zmieniło. No może odrobinę wydoroślałem. Ale wciąż pałam do Ciebie miłością ogromną  nawet wiedząc że nie jest odwzajemniona. Ale to już nie boli. Pragnę tylko abyś była szczęśliwa.

maxsentymentalny dodano: 16 kwietnia 2015

Wciąż potrafiłbym sprawić, zeby Twoje ciało zaczęło płonąć. Wywołać ten dreszcz rozchodzący się po całym ciele. Pokazać, że wciąż działa na Ciebie ta magia, która była pomiędzy nami. Myślę tylko, że to nie byłoby to samo. Z mojej strony nic się nie zmieniło. No może odrobinę wydoroślałem. Ale wciąż pałam do Ciebie miłością ogromną, nawet wiedząc że nie jest odwzajemniona. Ale to już nie boli. Pragnę tylko abyś była szczęśliwa.

Mógłbym z Tobą spróbować  widzę coś w Twoich oczach   to przyciąga jak magnes  można się zakochać.

wszystkoniemasensu dodano: 13 kwietnia 2015

Mógłbym z Tobą spróbować, widzę coś w Twoich oczach, to przyciąga jak magnes, można się zakochać."

Mógłbym z Tobą spróbować  widzę coś w Twoich oczach   to przyciąga jak magnes  można się zakochać.

wszystkoniemasensu dodano: 13 kwietnia 2015

Mógłbym z Tobą spróbować, widzę coś w Twoich oczach, to przyciąga jak magnes, można się zakochać."

Chciałbym odejść przed Tobą  by nigdy nie poczuć pustki. Chciałbym żyć wiecznie z Tobą  by nigdy Cię nie porzucić.

proelosiak dodano: 10 kwietnia 2015

Chciałbym odejść przed Tobą, by nigdy nie poczuć pustki. Chciałbym żyć wiecznie z Tobą, by nigdy Cię nie porzucić.

Swoje życie liczę tylko z głupich potknięć i z osób  którym mówię  że byli obok mnie.

proelosiak dodano: 10 kwietnia 2015

Swoje życie liczę tylko z głupich potknięć i z osób, którym mówię, że byli obok mnie.

Mamy serca  by kochać  uczucia  by móc je ranić.

proelosiak dodano: 10 kwietnia 2015

Mamy serca, by kochać, uczucia, by móc je ranić.

It's been a long day  without you my friend and I'll tell you all about it when I see you again.

proelosiak dodano: 10 kwietnia 2015

It's been a long day, without you my friend and I'll tell you all about it when I see you again.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć