 |
|
W jednej chwili szybujesz po niebie, a w następnej stoisz w deszczu i patrzysz na rozpadające się życie.
|
|
 |
|
Piękno sprowadza ludzi z drogi prawdy więc może przestaniesz mnie czarować tymi swoimi pięknymi oczami?
|
|
 |
|
jestem zła. świat mnie do tego zmusił. / i.need.you
|
|
 |
|
Wieczność jest chwilą , gdy żyje się miłością . / i.need.you
|
|
 |
|
Wyrzekamy się poznania samego siebie, zapominając o tym, że nie można negować samego siebie. To jest po prostu nie możliwe.
|
|
 |
|
"Pewnego nia to się dzieje. Stoisz tam i zdajesz sobię sprawę, że nie chcesz być jednym z tych, którzy cię otaczają. Chcesz uciec. Uciec stąd, gdziekolwiej jesteś. Ale wystarczy moment, jedna chwila i wiesz, że wszystko się zmieni. Już się zmienia i nic nie będzie już nigdy takie samo."
|
|
 |
|
Mam upaść na dno? Być wulgarna, nieodpowiedzialna, nieznośna? Mam pić, palić, co tydzień mieć innego? Mam olewać szkołę na rzecz codziennych melanży? Jeśli myślałeś, że z powodu takiego frajera jak ty, zamienię się w kolejną zranioną nastolatkę, dla której fajki i alkohol sa najważniejsze, to się pomyliłeś. Nie jesteś Bogiem, abym miała rujnować całe swoje życie, dlatego, że wolałeś pustą lalkę niż inteligentną dziewczynę.
|
|
 |
|
bywa też tak, że nie ma szczęśliwych zakończeń.
|
|
 |
|
Zaufałam - aż głupio mi przyznać, że byłam tak naiwna.
|
|
 |
|
Wiesz czego pragnę? Żeby w końcu wszystko było okej. Żebym mogła zasypiać z myślą że jestem cholernie szczęśliwa,że już na drugi dzień znów będę mogła Cie zobaczyć,przytulić,złączymy swoje dłonie i powiemy ile dla siebie znaczymy.Bym mogła nosić twoją za dużą bluze, która przesiąknięta będzie twoim zapachem.Byś śmiał się ze mnie gdy palnę jakąś głupote,by siedząc Ci na kolanach bawił byś się moimi włosami.Po prostu bądź,zostań i nie odchodź.
|
|
 |
|
znasz to uczucie , gdy nie możesz niczego ogarnąć ?
|
|
 |
|
jedno wielkie JA PIERDOLE .
|
|
|
|