 |
Gdybym ci powiedziała ile dla mnie znaczysz, myślę, że byś nie zrozumiał, więc będę czekać. Będę czekać, aż nadejdzie ten dzień, kiedy mnie zrozumiesz.
|
|
 |
"Przecież nie sprawię byś mnie kochał, jeśli nie kochasz. A ty nie zmusisz swojego serca by biło dla mnie, jeśli nie bije".
|
|
 |
Pamiętasz lato 2009? Nie kłamię, to był najlepszy czas mojego życia.
|
|
 |
A On nachylony w moją stronę tak intensywnie się wpatrywał w moje oczy. Cholernie się obawiałam, że w końcu ujrzy w nich miłość do Niego.
|
|
 |
To mówisz, że miłość jest dla ciebie niczym? To jedna z niewielu spraw dla której warto wszystko poświęcać, walczyć a nawet umierać. Miłość to coś co przetrwa. Ale Ty jesteś jeszcze małym dzieckiem. Kiedy dorośniesz, zobaczysz pokochasz miłość. To przeznaczenie każdego z nas.
|
|
 |
kazdy swit, kazdy sen dzis powie Ci Kocham Cię....
|
|
 |
zbyt dlugo, tak dlugo czekalam do tej pory.
|
|
 |
cooooooooo za wieczor, co za noc
|
|
 |
i choć nigdy nie prosiłam Cie, dzisiaj prosze Cie bez kolejki przyjmij mnie..
|
|
 |
kazdy chcialby wiedziec jak ma dalej zyc..
|
|
 |
nie widuje cie, lecz wiem ze jestes tam...
|
|
 |
nie zranisz mnie juz wiecej, dzis tracisz mnie ostatni raz.. posluchaj jak to pieknie brzmi ostatni....
|
|
|
|