 |
|
tak cholernie psuł psychikę tej małolacie, zakochanej w nim gówniarze, wykorzystywał wszystkie jej słabości, a najbardziej tą jedną, największą, słabość do niego. | meksyk
|
|
 |
|
Kochasz mnie ? - Sam już nie wiem.
|
|
 |
|
Coś jest ze mną nie tak, śmieję się z własnego jebanego cierpienia...
|
|
 |
|
Zadzwoń, napisz, cokolwiek. Wpadnij do mnie w samo południe. Możesz być o drugiej. Idealnie wpaść na obiad. Codziennie jadam sama. Chodź. Zjemy we dwójkę. O, właśnie odzywa się telefon. W głuchej ciszy rozchodzi się dźwięk dzwonka. Na wyświetlaczu Twoje imię. Niedowierzanie i lekki stres. Milczeniem odbieram nie wypowiadając ani słowa. Bierzesz głęboki wdech. Słyszę. Jakbyś się bał. Po chwili się odzywasz. Drży Ci głos. Odezwij się pierwszy.Powiedz o co chodzi. Mów. Może wpadniesz? Chodź.
|
|
 |
|
Przychodzą jednak czasem takie momenty, kiedy tak bardzo mi Ciebie brakuje i wtedy nawet oddychanie wydaje się zbyt trudne.
|
|
 |
|
Życie rzadko daje nam możliwość wyboru między prawdą a fałszem, bez wszystkich odcieni szarości między nimi.
|
|
 |
|
Wciąż była zakochana, może nawet jeszcze bardziej. Mimo że wszystko pogrzebała, serce nie umiało zrezygnować z uczucia i ukryło je głęboko. Wbrew sobie była skazana na to, by kochać już na zawsze.
|
|
 |
|
Kochane Kobiety ! Życzę Wam abyście nie tolerowały palantów, idiotów, chamów. Aby wasz królewicz na białym rumaku przyjechał Wypasioną beemką, przystojnym ryjem i głębokim wrażliwym wnętrzem. Życzę Wam aby każda droga mimo wielu zakrętów miała piękny koniec, a także abyście w każdej sekundzie życia widziały coś tak pięknego jak ja widzę cały czas- Was. Całuję gorąco i pozdrawiam Przemek. P.S Specjalne życzenia tego i owego ( ^^) Dla mojej kochanej Sylwii ;* I pozdrowionka z buziaczkami dla Oli ; *
|
|
|
|