głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dreadlocks

mój stan po świętach: ME TŁUSTA.

wziuum dodano: 29 grudnia 2011

mój stan po świętach: ME TŁUSTA.

poryczałam się. piszesz cudownie tak od serca. twoje teksty to mieszanka żalu  rozczarowania  ale zarazem miłości i szacunku do tej dziewczyny. gratuluję talentu. będę śledzić Twoje moblo teraz    teksty happy_love dodał komentarz: poryczałam się. piszesz cudownie tak od serca. twoje teksty to mieszanka żalu, rozczarowania, ale zarazem miłości i szacunku do tej dziewczyny. gratuluję talentu. będę śledzić Twoje moblo teraz ;) do wpisu 29 grudnia 2011
moge Twoje wpisy ciągle czytać  a łzy mimo woli napływają do oczu. urzekasz. teksty happy_love dodał komentarz: moge Twoje wpisy ciągle czytać, a łzy mimo woli napływają do oczu. urzekasz. do wpisu 29 grudnia 2011
gniew rodzi ból  tak jak ból rodzi gniew.   wwo

happy_love dodano: 29 grudnia 2011

gniew rodzi ból, tak jak ból rodzi gniew. / wwo

o tak i po to po wielu ksiązkach    teksty happy_love dodał komentarz: o tak i po to po wielu ksiązkach ;) do wpisu 29 grudnia 2011
Los stawia nam w życiu różnych ludzi. Jednych tylko na chwile drugi już na zawsze. Jedno jest pewne. Każda ta osoba czegoś nas uczy.

happy_love dodano: 29 grudnia 2011

Los stawia nam w życiu różnych ludzi. Jednych tylko na chwile drugi już na zawsze. Jedno jest pewne. Każda ta osoba czegoś nas uczy.
Autor cytatu: fuck_you_bejbe

przez tych wszystkich frajerów  miłość zamiast być dla nas kobiet piękna  staję się czymś obrzydzającym  codziennym  nie wyjątkowym   a jedyne co możemy  to modlić się o prawdziwych mężczyzn . a to tak mało .   mammmba

happy_love dodano: 29 grudnia 2011

przez tych wszystkich frajerów, miłość zamiast być dla nas kobiet piękna, staję się czymś obrzydzającym, codziennym, nie wyjątkowym , a jedyne co możemy, to modlić się o prawdziwych mężczyzn . a to tak mało . / mammmba
Autor cytatu: mammmba

wiesz kiedy poczujesz  że wszystko straciłeś ? Wtedy jak będziesz w maksymalnym dołku i zrozumiesz  że nie masz do kogo zadzwonić.

happy_love dodano: 29 grudnia 2011

wiesz kiedy poczujesz, że wszystko straciłeś ? Wtedy jak będziesz w maksymalnym dołku i zrozumiesz, że nie masz do kogo zadzwonić.

Jest taki człowiek na ziemi  któremu wolno wszystko. Potargać moją grzywkę  wypić moją herbatę  nawet czytać moje rozmowy na gg. Nie mam przed nim tajemnic.

happy_love dodano: 29 grudnia 2011

Jest taki człowiek na ziemi, któremu wolno wszystko. Potargać moją grzywkę, wypić moją herbatę, nawet czytać moje rozmowy na gg. Nie mam przed nim tajemnic.

Takie dni jak dziś wolałabym po prostu przespać. Zasnąć wczoraj wieczorem i obudzić się jutro rano. Przespać problemy  codzienne wyrzuty.

happy_love dodano: 29 grudnia 2011

Takie dni jak dziś wolałabym po prostu przespać. Zasnąć wczoraj wieczorem i obudzić się jutro rano. Przespać problemy, codzienne wyrzuty.

Kilka dni. Dwie lub trzy doby. Tak diametralnie zmieniły całe moje życie. Jeszcze te kilkanaście godzin temu byłeś mój. Teraz znam Cię  ale nie pamiętam. Kocham i nienawidzę. Jesteś tak daleko  a jednocześnie tak blisko mnie.

happy_love dodano: 29 grudnia 2011

Kilka dni. Dwie lub trzy doby. Tak diametralnie zmieniły całe moje życie. Jeszcze te kilkanaście godzin temu byłeś mój. Teraz znam Cię, ale nie pamiętam. Kocham i nienawidzę. Jesteś tak daleko, a jednocześnie tak blisko mnie.

kiedy byłam mała jak idiotka wystawałam w oknie i czekałam aż spadnie śnieg. Wybiegałam wtedy na dwór i rzucałam się w śniegu  a gdy wracałam do domu mama tylko krzyczała  że znów jestem cała mokra. Może to ironiczne  ale czuję  że wtedy przynajmniej potrafiłam szczerze się cieszyć. Radość sprawiały mi nawet te najmniejsze rzeczy. Teraz wydaje mi się  że nawet jakby ziemia się rozstąpiła  i spełniło się moje najskrytsze marzenie  nie potrafiłabym się szczerze uśmiechnąć.

happy_love dodano: 29 grudnia 2011

kiedy byłam mała jak idiotka wystawałam w oknie i czekałam aż spadnie śnieg. Wybiegałam wtedy na dwór i rzucałam się w śniegu, a gdy wracałam do domu mama tylko krzyczała, że znów jestem cała mokra. Może to ironiczne, ale czuję, że wtedy przynajmniej potrafiłam szczerze się cieszyć. Radość sprawiały mi nawet te najmniejsze rzeczy. Teraz wydaje mi się, że nawet jakby ziemia się rozstąpiła, i spełniło się moje najskrytsze marzenie, nie potrafiłabym się szczerze uśmiechnąć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć