głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dodideusz

 Co się dzieje z człowiekiem kiedy pęka mu serce?   Nic. Zupełnie nic. Przecież żyję piję herbatę biorę prysznic czytam książki czasem nawet się uśmiecham.. z tym że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu rozumiesz?

bezelka dodano: wczoraj o 21:08

- Co się dzieje z człowiekiem, kiedy pęka mu serce? - Nic. Zupełnie nic. Przecież żyję, piję herbatę, biorę prysznic, czytam książki, czasem nawet się uśmiecham.. z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz?

 nie można mieć wszystkiego.  nie?  nie nie zmusisz Nikogo do miłości.

bezelka dodano: wczoraj o 20:02

- nie można mieć wszystkiego. - nie? - nie, nie zmusisz Nikogo do miłości.

 Dlaczego Go nie zatrzymasz ?!  Ponieważ Go kocham.  Kochasz Go więc pozwalasz mu odejść ??  Tak Jego szczęście jest ważniejsze niż moje.  Czemu o Niego nie walczysz  Bo do Miłości nie można zmuszać  Zamierzasz poświęcić swoją radość życia ?  już ją poświęciłam  Nie żałujesz?  Czasami ale kiedy widzę Jego szczęśliwego z Nią wiem że podjęłam słuszną decyzję

bezelka dodano: wczoraj o 20:01

- Dlaczego Go nie zatrzymasz ?! - Ponieważ Go kocham. - Kochasz Go, więc pozwalasz mu odejść ?? - Tak, Jego szczęście jest ważniejsze niż moje. - Czemu o Niego nie walczysz - Bo do Miłości nie można zmuszać - Zamierzasz poświęcić swoją radość życia ? - już ją poświęciłam - Nie żałujesz? - Czasami ale kiedy widzę Jego szczęśliwego z Nią wiem, że podjęłam słuszną decyzję

I nie będę siebie oszukiwać . nikt nie jest w stanie Ciebie zastapić

bezelka dodano: 4 dni temu

I nie będę siebie oszukiwać . nikt nie jest w stanie Ciebie zastapić

miałaś kiedyś tak że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z nim kojarzą? że czytałaś sms zachowane z sierpnia że wszędzie szukałaś jego zapachu jego spojrzenia i jego głosu miałaś tak że za każdym razem gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu miałaś tak że oszukiwałaś cały świąt i wmawiałaś innym że masz wyj ane? miałaś kiedyś tak że po pewnym czasie nie umiałaś już płakać? tylko czułaś takie okrpone uczucie w środku żyłaś kiedykolwiek ze świadomością że to było najlepszym co przydarzyło Ci się w życiu i sama przyczyniłaś się do zakończenia tego? no właśnie nie miałaś tak więc nie mów mi że rozumiesz.

bezelka dodano: 4 dni temu

miałaś kiedyś tak, że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z nim kojarzą? że czytałaś sms zachowane z sierpnia, że wszędzie szukałaś jego zapachu, jego spojrzenia i jego głosu, miałaś tak, że za każdym razem gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu, miałaś tak, że oszukiwałaś cały świąt i wmawiałaś innym, że masz wyj**ane? miałaś kiedyś tak, że po pewnym czasie nie umiałaś już płakać? tylko czułaś takie okrpone uczucie w środku, żyłaś kiedykolwiek ze świadomością, że to było najlepszym co przydarzyło Ci się w życiu i sama przyczyniłaś się do zakończenia tego? no właśnie, nie miałaś tak, więc nie mów mi ,że rozumiesz.

tęsknisz?  tylko wtedy gdy oddycham

bezelka dodano: 4 dni temu

tęsknisz? - tylko wtedy gdy oddycham

Tęskniła. Tęskniła za nim nieustannie. Oprócz pragnienia odczuwała tylko to jedno: tęsknotę. Ani zimna ani ciepła ani głodu. Tylko tęsknotę i pragnienie. Potrzebowała tylko wody i samotności. Tylko w samotności mogła zatopić się w tej tęsknocie tak jak chciała. Nawet sen nie dawał wytchnienia. Nie tęskniła bo śpiąc się nie tęskni. Mogła tylko śnić. Śniła o tęsknocie za nim. Zasypiała ze łzami w oczach i ze łzami się budziła.

bezelka dodano: 4 dni temu

Tęskniła. Tęskniła za nim nieustannie. Oprócz pragnienia odczuwała tylko to jedno: tęsknotę. Ani zimna, ani ciepła, ani głodu. Tylko tęsknotę i pragnienie. Potrzebowała tylko wody i samotności. Tylko w samotności mogła zatopić się w tej tęsknocie tak, jak chciała. Nawet sen nie dawał wytchnienia. Nie tęskniła, bo śpiąc się nie tęskni. Mogła tylko śnić. Śniła o tęsknocie za nim. Zasypiała ze łzami w oczach i ze łzami się budziła.

 ... potem przez następne miesiące wydawało mi się że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myslami...

bezelka dodano: 4 dni temu

"... potem, przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myslami..."

Wróg czai się wszędzie jak gluten.

i_needyou dodano: 2 tygodnie temu

Wróg czai się wszędzie, jak gluten.

' odszedł. a ja również dobrze mogłam powiedzieć że umieram. '

bezelka dodano: 4 luty 2018

' odszedł. a ja również dobrze mogłam powiedzieć, że umieram. '

 Odeszła. To boli aż trudno uwierzyć jak bardzo ..  Wiem nawet  gdzie cię boli  tuż pod mostkiem jakby siedział tam jakiś potwór i ściskał mocno przewód pokarmowy. Czasem coś zaboli w okolicy serca  jakby wyciągał swe szpony po więcej. Co gorsza samemu nie da się go wyrzucić trzeba czekać aż sobie pójdzie .. A to bardzo boli  wiem ..  Skąd wiesz ?  Też jestem człowiekiem ..

bezelka dodano: 1 luty 2018

- Odeszła. To boli, aż trudno uwierzyć jak bardzo .. - Wiem nawet , gdzie cię boli , tuż pod mostkiem, jakby siedział tam jakiś potwór i ściskał mocno przewód pokarmowy. Czasem coś zaboli w okolicy serca , jakby wyciągał swe szpony po więcej. Co gorsza samemu nie da się go wyrzucić, trzeba czekać aż sobie pójdzie .. A to bardzo boli , wiem .. - Skąd wiesz ? - Też jestem człowiekiem ..

Odkąd odszedł wszystko robię odruchowo. Odruchowo budzę się rano odruchowo oddycham odruchowo jem odruchowo ubieram się i odruchowo nakładam na twarz makijaż. Wiem że jeśli przestanę to robić nie będę miała sił żeby obudzić się z rana. Tak bardzo boję się własnej bezradności że robię wszystko nawet odruchowo byleby stworzyć sobie pozory normalności. Budzę się więc każdego dnia i patrzę jak za oknami świat budzi się do życia.

bezelka dodano: 1 luty 2018

Odkąd odszedł, wszystko robię odruchowo. Odruchowo budzę się rano, odruchowo oddycham, odruchowo jem, odruchowo ubieram się i odruchowo nakładam na twarz makijaż. Wiem, że jeśli przestanę to robić, nie będę miała sił, żeby obudzić się z rana. Tak bardzo boję się własnej bezradności, że robię wszystko nawet odruchowo, byleby stworzyć sobie pozory normalności. Budzę się więc każdego dnia i patrzę, jak za oknami świat budzi się do życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV