głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika divinelife

czy to nie ironia losu ? ignorujemy tych   którzy nas uwielbiają . uwielbiamy tych   którzy nas ignorują . kochamy tych   którzy nas ranią i ranimy tych   którzy nas kochają

tleniona dodano: 28 listopada 2010

czy to nie ironia losu ? ignorujemy tych , którzy nas uwielbiają . uwielbiamy tych , którzy nas ignorują . kochamy tych , którzy nas ranią i ranimy tych , którzy nas kochają

Nie jestem idealna  bo nie lubię różowego. Nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. Nie noszę miniówek i wysokich szpilek. Nie mam tlenionych blond włosów  a moje usta nigdy nie są pomalowane żadną szminką i nie mam 5 centymetrowych tipsów. Mogłeś uprzedzić  że gustujesz w pustych panienkach. Nie robiłabym sobie nadziei..

tleniona dodano: 28 listopada 2010

Nie jestem idealna, bo nie lubię różowego. Nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. Nie noszę miniówek i wysokich szpilek. Nie mam tlenionych blond włosów, a moje usta nigdy nie są pomalowane żadną szminką i nie mam 5 centymetrowych tipsów. Mogłeś uprzedzić, że gustujesz w pustych panienkach. Nie robiłabym sobie nadziei..

Wyglądała pięknie jak nigdy  pachniała perfumami CoCo Chanel. Usiadła mu na kolana  sunęła delikatnie dłonią po jego policzku i szepnęła do ucha 'wypierdalaj z mojego życia'.

tleniona dodano: 28 listopada 2010

Wyglądała pięknie jak nigdy, pachniała perfumami CoCo Chanel. Usiadła mu na kolana, sunęła delikatnie dłonią po jego policzku i szepnęła do ucha 'wypierdalaj z mojego życia'.

Często nie mogę dogadać się sama z sobą   są momenty w których nie skutkuje żadna pomoc.

tleniona dodano: 28 listopada 2010

Często nie mogę dogadać się sama z sobą , są momenty w których nie skutkuje żadna pomoc.

Kątem oka spoglądał na nią  pilnował jej wzrokiem  jednocześnie udając obojętnego.

tleniona dodano: 28 listopada 2010

Kątem oka spoglądał na nią, pilnował jej wzrokiem, jednocześnie udając obojętnego.

Wow  na serio świetne! teksty tleniona dodał komentarz: Wow, na serio świetne! do wpisu 28 listopada 2010
Świetne to jest. :  teksty tleniona dodał komentarz: Świetne to jest. :) do wpisu 28 listopada 2010
Dziwnie tak  kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu  ze ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie. Pusto.

znowu_zaczarowanax3 dodano: 28 listopada 2010

Dziwnie tak, kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie. Pusto.

uśmiech to tęcza   widoczny symbol nadziei  rozświetlający mroczne zakamarki ludzkiego życia.

znowu_zaczarowanax3 dodano: 28 listopada 2010

uśmiech to tęcza - widoczny symbol nadziei, rozświetlający mroczne zakamarki ludzkiego życia.

Uwielbiam ten stan  kiedy na nikim mi nie zależy  nie czekam na żadną wiadomość  nie myślę o nikim przed snem  nie czuję strachu  że on zniknie. Teraz dopiero czuję się bezpieczna . ♥

znowu_zaczarowanax3 dodano: 27 listopada 2010

Uwielbiam ten stan, kiedy na nikim mi nie zależy, nie czekam na żadną wiadomość, nie myślę o nikim przed snem, nie czuję strachu, że on zniknie. Teraz dopiero czuję się bezpieczna . ♥

A z wiatrem będzie mu posyłać pocałunki  wierząc  że wiatr muśnie jego twarz i szepnie mu do ucha  że ona ciągle żyje i czeka  tak jak kobieta potrafi czekać na dzielnego mężczyznę  który podąża drogą swych marzeń i ukrytych skarbów.

znowu_zaczarowanax3 dodano: 27 listopada 2010

A z wiatrem będzie mu posyłać pocałunki, wierząc, że wiatr muśnie jego twarz i szepnie mu do ucha, że ona ciągle żyje i czeka, tak jak kobieta potrafi czekać na dzielnego mężczyznę, który podąża drogą swych marzeń i ukrytych skarbów.

  Dziwnie mi było słuchać Twoich narzekań na temat tego  że ludzie tak ohydnie Cię rozczarowali  bo w stosunku do mnie robiłeś to regularnie.

znowu_zaczarowanax3 dodano: 27 listopada 2010

` Dziwnie mi było słuchać Twoich narzekań na temat tego, że ludzie tak ohydnie Cię rozczarowali, bo w stosunku do mnie robiłeś to regularnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć