głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika diamondx3

Słowa są naj­większym oszus­twem na ja­kie fa­ceci nas na­bierają. Myślałaś  że poz­nałaś anioła  bo mówi do Ciebie wszys­tkie te cho­ler­nie ważne słowa? Głupia. Anioły po pros­tu są  nie muszą nic mówić  nie udają  że Cię znają. Nie muszą. Są  gdy ich pot­rze­bujesz. Anioły są tyl­ko dla Ciebie.

hempgieeru dodano: 29 listopada 2012

Słowa są naj­większym oszus­twem na ja­kie fa­ceci nas na­bierają. Myślałaś, że poz­nałaś anioła, bo mówi do Ciebie wszys­tkie te cho­ler­nie ważne słowa? Głupia. Anioły po pros­tu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że Cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich pot­rze­bujesz. Anioły są tyl­ko dla Ciebie.

Po­tem  przez następne miesiące wy­dawało mi się  że żyję za karę. Niena­widziłam po­ranków. Przy­pomi­nały mi  że noc ma swój ko­niec i trze­ba zno­wu radzić so­bie z myślami.

hempgieeru dodano: 29 listopada 2012

Po­tem, przez następne miesiące wy­dawało mi się, że żyję za karę. Niena­widziłam po­ranków. Przy­pomi­nały mi, że noc ma swój ko­niec i trze­ba zno­wu radzić so­bie z myślami.

Jest ta­ki mo­ment  kiedy ból jest tak duży  że nie możesz od­dychać. To jest ta­ki spryt­ny mecha­nizm. Myślę  że przećwiczo­ny wielok­rotnie przez na­turę. Du­sisz się  in­styn­ktow­nie ra­tujesz się i za­pomi­nasz na chwilę o bólu. Boisz się naw­ro­tu bez­dechu i dzięki te­mu możesz przeżyć.

hempgieeru dodano: 29 listopada 2012

Jest ta­ki mo­ment, kiedy ból jest tak duży, że nie możesz od­dychać. To jest ta­ki spryt­ny mecha­nizm. Myślę, że przećwiczo­ny wielok­rotnie przez na­turę. Du­sisz się, in­styn­ktow­nie ra­tujesz się i za­pomi­nasz na chwilę o bólu. Boisz się naw­ro­tu bez­dechu i dzięki te­mu możesz przeżyć.

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu  jeszcze raz przeczy­tać uważnie na­pisy na dro­gow­ska­zach i pójść w in­nym kierunku.

hempgieeru dodano: 29 listopada 2012

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczy­tać uważnie na­pisy na dro­gow­ska­zach i pójść w in­nym kierunku.

Jes­tem jeszcze za­kocha­na resztka­mi bez­sensow­nej miłości i jest mi tak cho­ler­nie smut­no te­raz  że chcę to ko­muś po­wie­dzieć. To mu­si być ktoś zu­pełnie ob­cy  kto nie może mnie zra­nić.

hempgieeru dodano: 29 listopada 2012

Jes­tem jeszcze za­kocha­na resztka­mi bez­sensow­nej miłości i jest mi tak cho­ler­nie smut­no te­raz, że chcę to ko­muś po­wie­dzieć. To mu­si być ktoś zu­pełnie ob­cy, kto nie może mnie zra­nić.

Pamiętam wszystko  ale nie wszystko rozumiem.

ol.l dodano: 29 listopada 2012

Pamiętam wszystko, ale nie wszystko rozumiem.

pragnę Cię ponad normę.

przybij.pione.1 dodano: 29 listopada 2012

pragnę Cię ponad normę.

Jestem typem człowieka  który bardzo szybko i bardzo łatwo przywiązuje się do drugiego człowieka i mu bezgranicznie ufa

przybij.pione.1 dodano: 28 listopada 2012

Jestem typem człowieka, który bardzo szybko i bardzo łatwo przywiązuje się do drugiego człowieka i mu bezgranicznie ufa /

Także na bieżąco obserwujemy bój o obecne drugie miejsce w tabeli    Hi  Warsaw!

definicjamiloscii dodano: 28 listopada 2012

Także na bieżąco obserwujemy bój o obecne drugie miejsce w tabeli ;) Hi, Warsaw!

I zawsze leżę po Jego lewej stronie  tak by móc położyć Mu głowę na klatce piersiowej i bez problemu naśladować uderzeniami palca na Jego brzuchu słyszalne bicie serca.

definicjamiloscii dodano: 27 listopada 2012

I zawsze leżę po Jego lewej stronie, tak by móc położyć Mu głowę na klatce piersiowej i bez problemu naśladować uderzeniami palca na Jego brzuchu słyszalne bicie serca.

dziękuję moim znajomym którzy gdy robię coś głupiego po chwili dołączają się do mnie stwierdzając  że jeśli mam już robić z siebie kretynkę to najwyżej do psychiatryka trafimy grupowo.   esprer

rox930 dodano: 27 listopada 2012

dziękuję moim znajomym,którzy gdy robię coś głupiego po chwili dołączają się do mnie stwierdzając, że jeśli mam już robić z siebie kretynkę to najwyżej do psychiatryka trafimy grupowo. / esprer

dziękuję nawet za te kłótnie które uświadamiają mi  że mimo wszystko bez Ciebie nie istnieję

rox930 dodano: 27 listopada 2012

dziękuję nawet za te kłótnie,które uświadamiają mi, że mimo wszystko bez Ciebie nie istnieję

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć