 |
|
Nie rób sobie krzywdy przez rzeczy na które nie masz wpływu.
|
|
 |
|
Bo im dłużej o Tobie myślę tym bardziej nie wiem co do Ciebie czuje .
|
|
 |
|
Widząc Cię z moich ust wydobywa się ciche 'potrzebuję Cię ' .Zatykam usta dłońmi ,żebyś tego nie słyszał.
|
|
 |
|
bądź moim Dariuszem , a ja będę Twoją Karoliną.
|
|
 |
|
nie wiem co Ty kurwa do mnie mówisz, ale jesteś przystojny, więc mów dalej .
|
|
 |
|
Żyję, bo nie mam na trumnę.
|
|
 |
|
każdy kolejny wieczór jest coraz gorszy, łapię doła z byle powodu i coraz bardziej roztrzęsiona jestem, coraz idiotyczniej się czuję. przed szlochem trzymają mnie tylko ciągle stojące nade mną osoby, a żeby je jak najszybciej odstawić rzucam potok ripost, czy oschłe półsłówka. udręczona wpadam do łazienki i są tylko łzy spływające wraz ze strumieniem wody wraz z tłumionym krzykiem mówiącym o tym, jak sobie nie radzę
|
|
 |
|
Te głupie motyle w moim brzuchu nadal nie rozumieją że między nami koniec.
|
|
 |
|
siedząc na gg, objadając się czekoladą ciągle mam nadzieje, że przy migającej kopercie z nową wiadomością pojawi się Twoje cudowne imię.
|
|
 |
|
Telefon milczy. Milczy, jak nigdy. Jakby tym milczeniem chciał wykrzyczeć 'przegrałaś'.
|
|
 |
|
Nie tak widziałam naszą przyszłość. Ty miałeś trzymać mnie za rękę, ja opierać głowę na twoim ramieniu. Niestety podczas naszej podróży natknęliśmy się na rozwidlenie dróg, każde z nas poszło w inną stronę.
|
|
 |
|
Nawet najmniejsza przykrość zrobiona przez osobę ważną boli tak jak ta największa.
|
|
|
|