głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika deathorlife

Zasługujesz na kogoś kto będzie dla Ciebie przenosić góry. Przestań oddawać się ludziom którzy nie zdają sobie sprawy z Twojej wartości.

ineedyoulove dodano: 1 października 2016

Zasługujesz na kogoś, kto będzie dla Ciebie przenosić góry. Przestań oddawać się ludziom, którzy nie zdają sobie sprawy z Twojej wartości.

Odpalam szluga myślę może pora rzucić. Tylko jeszcze nie wiem co Ciebie czy szlugi.

ineedyoulove dodano: 1 października 2016

Odpalam szluga, myślę może pora rzucić. Tylko jeszcze nie wiem co, Ciebie czy szlugi.

jest tylko trochę dziwnie. siedzę wpatrując się w okno i nie wiem co czuje  bo mam wrażenie że kompletnie nic. nie dochodzą do mnie pewne fakty  stałam się obojętna. nawet płakać nie potrafię.  veriolla

ineedyoulove dodano: 1 października 2016

jest tylko trochę dziwnie. siedzę, wpatrując się w okno i nie wiem co czuje - bo mam wrażenie, że kompletnie nic. nie dochodzą do mnie pewne fakty - stałam się obojętna. nawet płakać nie potrafię. / veriolla

a wiesz co jest najgorsze? kiedy czujesz się na prawdę tą pieprzoną bezuczuciową suką? kiedy dziewczyna z którą On był podchodzi do Ciebie i ze smutkiem w oczach mówi Ci 'dziękuję że zjebałaś mi tak cudowny związek' a Ty uśmiechasz się i mówisz: 'proszę bardzo fajny ten Twój facet'. na początku czujesz dumę bo przecież udało Ci się Go zdobyć  jednak po paru tygodniach dobijają się do Ciebie wyrzuty sumienia  ale mimo to nadal czujesz tą pieprzoną satysfkację. tak to taki tyci egoizm  bo pamiętaj albo Ty będziesz ranić ludzi albo Oni będą ranić Ciebie  wybieraj.  veriolla

ineedyoulove dodano: 1 października 2016

a wiesz co jest najgorsze? kiedy czujesz się na prawdę tą pieprzoną bezuczuciową suką? kiedy dziewczyna z którą On był podchodzi do Ciebie i ze smutkiem w oczach mówi Ci 'dziękuję,że zjebałaś mi tak cudowny związek', a Ty uśmiechasz się i mówisz: 'proszę bardzo, fajny ten Twój facet'. na początku czujesz dumę, bo przecież udało Ci się Go zdobyć - jednak po paru tygodniach dobijają się do Ciebie wyrzuty sumienia , ale mimo to nadal czujesz tą pieprzoną satysfkację. tak, to taki tyci egoizm - bo pamiętaj, albo Ty będziesz ranić ludzi, albo Oni będą ranić Ciebie - wybieraj. / veriolla

nie chciałam wiele. potrzebowałam tylko prawdy. kilku minut szczerej rozmowy  bez zahamowań sekretów i odwracania wzroku. czy to tak wiele prosić Cię o prawdę po tych wszystkich nieprzespanych i poświęconych Ci nocach? po każdej rozmowie i każdym zrozumieniu? czy na prawdę nie zasługuję na szczerość? na kilka zdań wyjaśnień? czy na prawdę tak mało znaczyłam by traktować mnie jak przedmiot  odstawić na bok bo akurat teraz nie jest potrzebny?!  veriolla

ineedyoulove dodano: 1 października 2016

nie chciałam wiele. potrzebowałam tylko prawdy. kilku minut szczerej rozmowy - bez zahamowań, sekretów, i odwracania wzroku. czy to tak wiele prosić Cię o prawdę, po tych wszystkich nieprzespanych, i poświęconych Ci nocach? po każdej rozmowie, i każdym zrozumieniu? czy na prawdę nie zasługuję na szczerość? na kilka zdań wyjaśnień? czy na prawdę tak mało znaczyłam, by traktować mnie jak przedmiot - odstawić na bok, bo akurat teraz nie jest potrzebny?! / veriolla

 I pamiętaj że bez walki bólu i cierpienia poświęcenia zaciśnięcia zębów potu i łez nie da się wiele osiągnąć... Więc nigdy się nie poddawaj wstawaj z popiołów i walcz o spełnienie marzeń i siebie! A niebawem zrozumiesz że to co dziś wygląda jak poświęcenie się okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją jaką kiedykolwiek zrobisz.

ineedyoulove dodano: 21 sierpnia 2016

"I pamiętaj, że bez walki, bólu i cierpienia, poświęcenia, zaciśnięcia zębów, potu i łez nie da się wiele osiągnąć... Więc nigdy się nie poddawaj, wstawaj z popiołów i walcz o spełnienie marzeń i siebie! A niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda, jak poświęcenie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz."

'Dziś jesteś z nią i to nie jest moja sprawa.. bo bywały dni kiedy nawet piłam za Was..'

ineedyoulove dodano: 21 sierpnia 2016

'Dziś jesteś z nią i to nie jest moja sprawa.. bo bywały dni, kiedy nawet piłam za Was..'

Czasem mam ochotę gdzieś uciec. Zapalić papierosa płakać upić się do nieprzytomności i zasnąć i zapomnieć. Tak czasami właśnie tego chcę.

ineedyoulove dodano: 19 sierpnia 2016

Czasem mam ochotę gdzieś uciec. Zapalić papierosa, płakać, upić się do nieprzytomności i zasnąć i zapomnieć. Tak, czasami właśnie tego chcę.

Bądź z kimś kto daje Ci to samo uczucie radości które odczuwasz widząc dostawce z pizzą.

ineedyoulove dodano: 19 sierpnia 2016

Bądź z kimś, kto daje Ci to samo uczucie radości, które odczuwasz widząc dostawce z pizzą.

On zobaczył we mnie to wszystko co chowałam przed światem przez te wszystkie lata. Całą moją delikatność i kruchość. Bo wiesz gdy tak bardzo dotyka Cię brutalność życia chowasz w sobie to co najpiękniejsze tak aby nikt nie mógł tego schwytać swoimi zachłannymi dłońmi. Zamykasz całe piękno na siedem zamków wyrzucając klucze. On szukał długo i znalazł je wszystkie otwierając każdą z moich zapomnianych części. Zobaczyłam siebie na nowo.

ineedyoulove dodano: 19 sierpnia 2016

On zobaczył we mnie to wszystko, co chowałam przed światem przez te wszystkie lata. Całą moją delikatność i kruchość. Bo wiesz, gdy tak bardzo dotyka Cię brutalność życia, chowasz w sobie to co najpiękniejsze tak, aby nikt nie mógł tego schwytać swoimi zachłannymi dłońmi. Zamykasz całe piękno na siedem zamków, wyrzucając klucze. On szukał długo i znalazł je wszystkie, otwierając każdą z moich zapomnianych części. Zobaczyłam siebie na nowo.

Możemy się kłócić i wyzywać ale nigdy z siebie nie zrezygnujemy ciągle czegoś się uczymy o sobie i bez opamiętania ciągnie nas do siebie nigdy się nie poddajemy zawsze o siebie walczymy nie musimy udowadniać sobie uczucia bo widać to w oczach w zachowaniu dotyku w słowach w jaki sposób się do siebie odnosimy jak zachowujemy się gdy jesteśmy sami i jak uśmiechamy się w różnych chwilach. Nikt nie wie jak naprawdę się kochamy mogą się tylko tego domyślać.

ineedyoulove dodano: 19 sierpnia 2016

Możemy się kłócić i wyzywać, ale nigdy z siebie nie zrezygnujemy, ciągle czegoś się uczymy o sobie i bez opamiętania ciągnie nas do siebie, nigdy się nie poddajemy, zawsze o siebie walczymy, nie musimy udowadniać sobie uczucia bo widać to w oczach, w zachowaniu, dotyku w słowach, w jaki sposób się do siebie odnosimy, jak zachowujemy się gdy jesteśmy sami i jak uśmiechamy się w różnych chwilach. Nikt nie wie jak naprawdę się kochamy, mogą się tylko tego domyślać.

Nie powiem jak mi Ciebie brak bo nie ma takich słów.

ineedyoulove dodano: 19 sierpnia 2016

Nie powiem jak mi Ciebie brak, bo nie ma takich słów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV