 |
Po prostu jak widze jak patrzycie sobie głęboko w oczy czy tez trzymacie sie za ręce dobija a najbardziej mnie bo wciąż nie jesteś mi obojętny i nigdy nie będziesz. [mam_w_glowie_pstroo]
|
|
 |
Jedna sekunda zmieniła milion następnych. [mam_w_glowie_pstroo]
|
|
 |
Ja po prostu mam dość, tych pieprzonych rozczarowań, każdego dnia [mam_w_glowie_pstroo]
|
|
 |
Zaczynam nowe życie bez osób które ranią z dnia na dzień coraz bardziej. [mam_w_glowie_pstroo]
|
|
 |
byłam jego małą dziewczynką. z nosem, upapranym w czekoladzie. w za dużych butach. tą, którą uwielbiał nosić na barana i troskliwie przytulał, kiedy potknęła się o sznurówki swoich trampek. jednak każda dziewczynka dorasta. staje się kobietą. tą pewną siebie. radzącą sobie z najmniejszymi problemami. tą, która potrafi samodzielnie wytrzeć sobie wąsy z kakao. jednak w życiu każdej z nas przychodzi moment, kiedy mamy ochotę znów poczuć się beztrosko. mamy ochotę, aby naszym największym problemem było to, że nasz ulubiony miś jest w praniu. niestety chwile dzieciństwa, uciekają bezpowrotnie.
|
|
 |
czekałam na Ciebie doskonale wiedząc, ze już nie wrócisz. zupełnie, ironicznie - tak samo jak za dziecka, kiedy zdechł mi mój najukochańszy pies, a ja każdego dnia stałam pod rodzinnym domem, naiwnie go wołając.
|
|
 |
Kiedyś w Twoim życiu pojawi się ktoś , dzięki komu zrozumiesz , dlaczego z nikim innym Ci nie wychodziło .
|
|
 |
Niektórych moja szczerość jakoś kurewsko rani./ mam_w_glowie_pstroo
|
|
 |
nie patrząc na nikogo i bez wyrzutów sumienia - odcinam się od syfu i zmieniam punkt widzenia . / Kali
|
|
 |
siemasz kwiatuszku prezentujesz się konkretnie. shiva shiva pachniesz ponętnie . zajme się tobą chętnie , trochę ciebie życiem tętnie . chłonę Cię skrzętnie , potrzebuję permanentnie
|
|
 |
Jak zabierzesz mi telefon - kupię nowy. jak zabierzesz mi ubranie - mam kolejne. jak zabronisz mi czegoś - złamię zakaz. jak zabierzesz mi rap - zabiję. jak zabierzesz mi Jego - przestanę oddychać.
|
|
 |
Czemu tak się dzieje że trafiam na niegodne zaufania osoby.? Czemu wkońcu nie może się wszystko ułożyć.? Czemu ofiarujesz mi osoby które ciągle ranią.? Z dnia na dzień coraz bardziej. Ciągle przytrafia mi sie coś smutnego, niestety każdego dnia. Czemu wkońcu nie moge być tak naprawde szczęśliwa.? A jak już mam dobry humor zawsze ktoś mi go popsuje. Powiedz mi dlaczego tak się dzieje.? / mam_w_glowie_pstroo
|
|
|
|