 |
Będę trzymać ręce w pustych kieszeniach, tak byś nie widział ich drżenia.
|
|
 |
"love. horrible, isn't it? it gets inside you, eats you out & leaves you crying in the darkness."
miłość. straszne, prawda? robi się w tobie, zjada was i pozostawia nam płacz w ciemności.
|
|
 |
Chciałabym, żeby beze mnie twoje serce pękło!
|
|
 |
Ty nawet nie wiesz ile dla mnie znaczysz. dla Ciebie nie wyjechałam grać w piłkę do Niemiec, dla Ciebie mogłabym nawet nie piszczeć gdy zobaczę żmiję.; D
|
|
 |
rzygałam miłosnymi cytatami aż do teraz.
|
|
 |
weź mnie dotknij, bejbe.; D
|
|
 |
wiesz, że jesteś tylko mój, pomimo, że nie jesteś.
|
|
 |
wiesz, że nadal nie wiem czym Ci zaimponowałam, dlaczego akurat JA pomimo tego, że tyle razy już mi to mówiłeś, skarbie.
|
|
 |
jesteś jedynym przy którym nie klnę.; D
|
|
 |
żyć z tą świadomością, że rozpalam wszystkie Twoje zmysły jest mi zajebiście dobrze.; *
|
|
 |
Próbowałam już wszystkiego: tabletek na koncentrację, herbatki na pamięć, nawet terapii. Nadal jednak nie potrafię sobie przypomnieć dlaczego Cię pokochałam. Jakby coś takiego miało stać się teraz, to uwierz, że nie doszłoby do tego wielkiego nieporozumienia.
|
|
 |
Wczoraj sięgnęłam pamięcią do "tych" dni. Pierwszy pocałunek, moment, w którym po raz pierwszy złapałeś mnie za rękę. Wszystkie wspomnienia wróciły, ale to chyba dlatego, żeby mnie wkurwić, bo od razu przypomniałam sobie, jak bardzo odległe jest Twoje obecne zachowanie od tamtego, które pokochałam
|
|
|
|