 |
|
samotne poranki są świetne, lubię gdy na stole jest jedna kawa, jedna kanapka i jeden batonik dietetyczny i że nie martwię się tym co będzie jutro.
|
|
 |
|
znasz to uczucie, kiedy ktoś, najczęściej bliska ci osoba, prosi cie o pomoc, a ty nie jesteś w stanie jej pomóc, nie jesteś w stanie nawet powiedzieć jej, nie.
|
|
 |
|
nigdy nie przestawajcie wierzyć w marzenia, nigdy nie dajcie sobie wmówić, ze czegoś nie potraficie, człowiek to człowiek, jest w stanie pokonać każdy mur.
|
|
 |
|
Z czystym sercem mogę powiedzieć, że jesteś najwspanialszą niespodzianką jaką otrzymałam od losu. Moim oczkiem w głowie, moją drugą połową serca. Osobistym nauczycielem i aniołem stróżem przy boku. Motywacją do życia, oazą spokoju ale też zagadką na resztę dni. ♥ [ ciamciaa ♥ ]
|
|
 |
|
With no secrets. No obsession. Without a reason.
|
|
 |
|
bywało w chuj lepiej.
|
|
 |
|
życie to suka.. a nie, czekaj, jednak ty nią jesteś.
|
|
 |
|
Kocham Cię przecholernie mocno .
|
|
 |
|
Najebany człowiek, to szczęśliwy człowiek ! [phi]
|
|
 |
|
I Just Called To Say I Love You ♥
|
|
 |
|
zastanawiam się co faceci czują kiedy są zakochani. czy czują motylki w brzuchu? myślą o dziewczynie 24\7? czy czekają godzinami aż wejdziemy na gg albo napiszemy do nich sms'a? czy uśmiechają się pod nosem wspominając wspólne chwile? tęsknią za nami przez cały czas? czy wspominają nasze słowa dokładnie ja analizując?
|
|
 |
|
kurwiczka mnie bierze, gdy słyszę jak niektóre osóbki zmiękczają prawie wszyściutkie możliwe wyraziki w zdankach!
|
|
|
|