głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dallassis

Jeśli ktoś nie pił taniego wina  to dla mnie jest podejrzany. Bo albo był wychowany w jakimś obrzydliwym luksusie i nie zna życia  albo nigdy nie był młody.

kochaaamm dodano: 15 października 2014

Jeśli ktoś nie pił taniego wina, to dla mnie jest podejrzany. Bo albo był wychowany w jakimś obrzydliwym luksusie i nie zna życia, albo nigdy nie był młody.

Na wszystko byłeś przygotowany  tylko miłości Cię nikt nie nauczył.

kochaaamm dodano: 15 października 2014

Na wszystko byłeś przygotowany, tylko miłości Cię nikt nie nauczył.

Zakładasz  że między nami jest coś takiego  co pozwoli nam zawsze do siebie wracać. Zakładasz  że cokolwiek zrobisz   zawsze będę czekać. Nie będę. Coraz częściej myślę  że już nic między nami nie zostało.

kochaaamm dodano: 15 października 2014

Zakładasz, że między nami jest coś takiego, co pozwoli nam zawsze do siebie wracać. Zakładasz, że cokolwiek zrobisz - zawsze będę czekać. Nie będę. Coraz częściej myślę, że już nic między nami nie zostało.

najgorsze są nieosiągalne marzenia. żyją jedynie w Tobie i nie możesz się ich pozbyć  nawet jeśli bardzo byś tego chciała.   tonatyle

tonatyle dodano: 14 października 2014

najgorsze są nieosiągalne marzenia. żyją jedynie w Tobie i nie możesz się ich pozbyć, nawet jeśli bardzo byś tego chciała. / tonatyle

było we mnie zapatrzonych wielu chłopaków i mężczyzn. ale naprawdę niewielu wybierało moje serce.   tonatyle

tonatyle dodano: 13 października 2014

było we mnie zapatrzonych wielu chłopaków i mężczyzn. ale naprawdę niewielu wybierało moje serce. / tonatyle

ŻYCIE TO WIELKI ŚMIERDZĄCY BAJZEL. I w tym jest piękno.   Zostań  jeśli kochasz

ciamciaramciaa dodano: 13 października 2014

ŻYCIE TO WIELKI ŚMIERDZĄCY BAJZEL. I w tym jest piękno. [ Zostań, jeśli kochasz ]

jest wielu ludzi  którzy mnie zawiedli. na szczęście istnieją też tacy  którzy potrafią mile zaskoczyć.   tonatyle

tonatyle dodano: 12 października 2014

jest wielu ludzi, którzy mnie zawiedli. na szczęście istnieją też tacy, którzy potrafią mile zaskoczyć. / tonatyle

Dziękuję kochanie  że byłeś dzisiaj ze mną :  To wiele dla mnie znaczy ♥

tonatyle dodano: 12 października 2014

Dziękuję kochanie, że byłeś dzisiaj ze mną :* To wiele dla mnie znaczy ♥

lubię  gdy coś się dzieje. nie znoszę zastoju.   tonatyle

tonatyle dodano: 12 października 2014

lubię, gdy coś się dzieje. nie znoszę zastoju. / tonatyle

życie często maluje Ci to  czego wcale nie chcesz. może czas najwyższy chwycić za pędzel?   tonatyle

tonatyle dodano: 11 października 2014

życie często maluje Ci to, czego wcale nie chcesz. może czas najwyższy chwycić za pędzel? / tonatyle

zgubiłam się między codziennością a snem. i choć nie raz chciałabym pozostać przy jakimś pięknym momencie  wtedy zazwyczaj się budzę.   tonatyle

tonatyle dodano: 11 października 2014

zgubiłam się między codziennością a snem. i choć nie raz chciałabym pozostać przy jakimś pięknym momencie, wtedy zazwyczaj się budzę. / tonatyle

dbaj o zdrowie  walcz o nie. jeśli ciało daje Ci ostrzegawcze sygnały  nie lekceważ ich.   tonatyle

tonatyle dodano: 11 października 2014

dbaj o zdrowie, walcz o nie. jeśli ciało daje Ci ostrzegawcze sygnały, nie lekceważ ich. / tonatyle

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć