głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika daguch

Poległam w walce z emocjami .

anudus dodano: 15 maja 2011

Poległam w walce z emocjami .

Zagotowałam wodę wrzucając torebkę herbaty do ulubionego kubka.Tak dawno jej nie piłam  że zapomniałam jak smakuje ...Przysiadłam na narożniku wspominając nocny sen Tak  On w nim był.Przed wczoraj miałam proroczy sen  co śniło mi się to przydażyło mi się z rana  a jak będzie dziś? Nie będzie nic prócz rozczarowania.Uśmiechałam się  jednak nie pamiętałam co śniło mi się konkretnie  ale wiem  ze on był tam ze mną i byłam mega szczęśliwa !..Gwizdek od czajnika gwizdał tak że upadł na kuchenkę przywołując mnie do teraźniejszości.Ostatnim  razem obiecał mi zrobić herbatę.. Nie dotrzymał słowa.. Odszedł..Wyjęłam herbatę z kubka nasypałam czubatą łyżeczkę kawy i zalałam wrzątkiem..Nie ma co się łudzić..Herbata bez Niego wcale mi nie smakuje..

pozorna dodano: 15 maja 2011

Zagotowałam wodę wrzucając torebkę herbaty do ulubionego kubka.Tak dawno jej nie piłam, że zapomniałam jak smakuje,...Przysiadłam na narożniku wspominając nocny sen,Tak, On w nim był.Przed wczoraj miałam proroczy sen, co śniło mi się to przydażyło mi się z rana, a jak będzie dziś? Nie będzie nic prócz rozczarowania.Uśmiechałam się, jednak nie pamiętałam co śniło mi się konkretnie, ale wiem, ze on był tam ze mną i byłam mega szczęśliwa !..Gwizdek od czajnika gwizdał tak,że upadł na kuchenkę przywołując mnie do teraźniejszości.Ostatnim, razem obiecał mi zrobić herbatę.. Nie dotrzymał słowa.. Odszedł..Wyjęłam herbatę z kubka,nasypałam czubatą łyżeczkę kawy i zalałam wrzątkiem..Nie ma co się łudzić..Herbata bez Niego wcale mi nie smakuje..

pewnie  :  cieszę się  ze Ci się podoba    teksty pozorna dodał komentarz: pewnie :) cieszę się, ze Ci się podoba ;* do wpisu 15 maja 2011
Rutyna. Znasz to słowo? wiesz.. w moim słowniku to po prostu synonim życia..

masochistka dodano: 15 maja 2011

Rutyna. Znasz to słowo? wiesz.. w moim słowniku to po prostu synonim życia..

Pomysł z pokochaniem Ciebie był naprawdę beznadziejny.

masochistka dodano: 15 maja 2011

Pomysł z pokochaniem Ciebie był naprawdę beznadziejny.

optymistka z przerażającym poziomem naiwności.

masochistka dodano: 15 maja 2011

optymistka z przerażającym poziomem naiwności.

Czas ułożyć sobie życie od nowa  znowu.

masochistka dodano: 15 maja 2011

Czas ułożyć sobie życie od nowa, znowu.

Myślisz  że nie cierpię  bo się nie skarżę  że nie mam uczuć. Bo ich nie okazuję  że nie pamiętam  bo przestałam wspominać. Czy to  że jestem silna i potrafię dobrze kłamać oznacza  że nie jestem człowiekiem?

masochistka dodano: 15 maja 2011

Myślisz, że nie cierpię, bo się nie skarżę, że nie mam uczuć. Bo ich nie okazuję, że nie pamiętam, bo przestałam wspominać. Czy to, że jestem silna i potrafię dobrze kłamać oznacza, że nie jestem człowiekiem?

Oddam zły humor. całkiem za darmo..

masochistka dodano: 15 maja 2011

Oddam zły humor. całkiem za darmo..

Zdecydowanie nie funkcjonuje. Siedzę głęboko pośród myśli i egzystuje jak zdechła roślina  która dawno nie dostała wody.

masochistka dodano: 15 maja 2011

Zdecydowanie nie funkcjonuje. Siedzę głęboko pośród myśli i egzystuje jak zdechła roślina, która dawno nie dostała wody.

mam nadzieję  że jesteś tak samo szczęśliwy  jak udajesz.

masochistka dodano: 15 maja 2011

mam nadzieję, że jesteś tak samo szczęśliwy, jak udajesz.

Jebać wszystkich  którzy spierdolili z naszego życia bez wyjaśnienia

masochistka dodano: 15 maja 2011

Jebać wszystkich, którzy spierdolili z naszego życia bez wyjaśnienia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć