 |
|
Wyciągnęła do niego rękę jak mała dziewczynka do swojej mamusi i spytała -przeprowadzisz mnie przez życie? Schował jej dłoń w swoją. Pocałował w czoło i rzekł. -jak zechcesz to nawet przeniosę Cię na rękach
|
|
 |
|
A Tobie ile komedii romantycznych potrzeba, by poczuć potrzebę miłości?
|
|
 |
|
nie powinniśmy tęsknić za ludźmi,
którzy mają nas w dupie
|
|
 |
|
lubie ten stan, kiedy śmieje sie do komputera i
wiem, że jest zajebiscie
|
|
 |
|
ja na Twoim punkcie będę zawsze pierdolnięta .
|
|
 |
|
I tak siedzisz, w głowie kompletny mętlik, i zastanawiasz się co jeszcze się spierdoli, ale gdy oni pytają co się dzieje to odpowiadasz to kretyńskie wszystko jest ok"
|
|
 |
|
Podobno kiedy człowiek się z czymś już całkowicie pogodzi i niczego od losu już się nie spodziewa, to wtedy to, o czym marzył dostaje.
|
|
 |
|
przepełniona fałszywym uśmiechem. wylewana do szklanek z alkoholem. nikczemna prawda. kłamstwo pod pseudonimem.
|
|
 |
|
Zakaz pamiętania, lecz jednocześnie strach przed zapomnieniem.
|
|
 |
|
Jesteś moim słodkim pieseczkiem, uroczym koteczkiem, pluszowym misiaczkiem. Wiedz tylko, że mam alergię na zwierzęta
|
|
 |
|
cześć przystojniaku, kocham cię. Jak masz na imię?
|
|
 |
|
na pewno chcesz być z dziewczyną, która potrafi siedzieć na mrozie -10 stopni, o pierwszej w nocy i jeść sałatkę owocową? chcesz taką, która będzie przekrzywiać na dyskotekach Shakirę, wpieprzać w środku zimy lody bakaliowe i zabierać Ci szlugi? tak myślałam. no w końcu - pan ryzykant.
|
|
|
|