głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czytowaznex33

już to czytałam.. czekam na następne.    teksty mautaa.x3 dodał komentarz: już to czytałam.. czekam na następne. ;) do wpisu 26 października 2011
  napisał wiadomość  że jest już w naszym miejscu. szybko próbowałam się ogarnąć  niedokładnie wyprostowałam włosy  pociągnęłam rzęsy i wrzuciłam jakieś ubrania. nie zdążyłam dopić herbaty  gdy napisał   no ile można ?   . zaśmiałam się cicho wysuwając klawiaturę telefonu i odpisując   jak kochasz to poczekasz   . wzięłam łyk gorącej cytrynowej herbaty i owijając się szalikiem szłam w Jego kierunku. uśmiechnięta  z dokładnością słuchałam piosenek   które obijały mi się o uszy. dotarłam nad jezioro  które dotychczas było częścią naszych spotkań. usiadłam na zielonej trawie rozglądając się za Jego osobą. czekałam tak godzinę  po czym drżącymi rękoma odczytałam wiadomość   jakbym kochał  to bym poczekał

mautaa.x3 dodano: 26 października 2011

` napisał wiadomość, że jest już w naszym miejscu. szybko próbowałam się ogarnąć, niedokładnie wyprostowałam włosy, pociągnęłam rzęsy i wrzuciłam jakieś ubrania. nie zdążyłam dopić herbaty, gdy napisał " no ile można ? " . zaśmiałam się cicho wysuwając klawiaturę telefonu i odpisując " jak kochasz to poczekasz " . wzięłam łyk gorącej cytrynowej herbaty i owijając się szalikiem szłam w Jego kierunku. uśmiechnięta, z dokładnością słuchałam piosenek , które obijały mi się o uszy. dotarłam nad jezioro, które dotychczas było częścią naszych spotkań. usiadłam na zielonej trawie rozglądając się za Jego osobą. czekałam tak godzinę, po czym drżącymi rękoma odczytałam wiadomość " jakbym kochał, to bym poczekał "

  to wszystko jakby mnie przerosło   wymknęło się i stało zupełnie nieuchwytne   nie do ogarnięcia . to tak jakby się coś nagle niezwykłego rozsypało   coś o czym wiemy   że jest bezcenne i niepowtarzalne.

mautaa.x3 dodano: 26 października 2011

` to wszystko jakby mnie przerosło , wymknęło się i stało zupełnie nieuchwytne , nie do ogarnięcia . to tak jakby się coś nagle niezwykłego rozsypało - coś o czym wiemy , że jest bezcenne i niepowtarzalne.

  spotkaliśmy się miesiąc po Naszym rozstaniu. siedziałam na ławce w parku  chudsza o dziesięć kilo  z delikatnym makijażem  w rurkach  o których zawsze marzyłam  ale moje sylwetka mi wszystko uniemożliwiała i luźnej koszulce. żułam moją ulubioną gumę  napawając się letnim powietrzem i ciepłem na ramionach. przechodziłeś ze swoimi kumplami. wyrwało Ci się ciche 'wow'. od razu rozpoznałam Twój głos  więc podniosłam wzrok.   zaraz Was dogonię  chłopaki.   powiedziałeś  patrząc centralnie w moje oczy. usiadłeś obok.   zmieniłaś się.   oznajmiłeś. wtedy zobaczyłam  że zaraz dojdzie tu mój obecny chłopak. wstałam.   nie mam czasu  wybacz.   ruszyłam w stronę mojej miłości.   hejj.   zamruczałam  kiedy mnie objął.   tęskniłam  kotku.   pocałował mnie. czułam na plecach  Twój wzrok...

mautaa.x3 dodano: 26 października 2011

` spotkaliśmy się miesiąc po Naszym rozstaniu. siedziałam na ławce w parku, chudsza o dziesięć kilo, z delikatnym makijażem, w rurkach, o których zawsze marzyłam, ale moje sylwetka mi wszystko uniemożliwiała i luźnej koszulce. żułam moją ulubioną gumę, napawając się letnim powietrzem i ciepłem na ramionach. przechodziłeś ze swoimi kumplami. wyrwało Ci się ciche 'wow'. od razu rozpoznałam Twój głos, więc podniosłam wzrok. - zaraz Was dogonię, chłopaki. - powiedziałeś, patrząc centralnie w moje oczy. usiadłeś obok. - zmieniłaś się. - oznajmiłeś. wtedy zobaczyłam, że zaraz dojdzie tu mój obecny chłopak. wstałam. - nie mam czasu, wybacz. - ruszyłam w stronę mojej miłości. - hejj. - zamruczałam, kiedy mnie objął. - tęskniłam, kotku. - pocałował mnie. czułam na plecach, Twój wzrok...

Skoro już musiałeś od nas odejść to chociaż obiecaj  daj jakiś znak  że obiecujesz  że zawsze będziesz przy nas. Że tam z góry będziesz nas obserwował  obiecaj  że zawsze będziesz przy nas swoim duchem. Przy nas a przede wszystkim przy twojej mamie  która na dzień dzisiejszy ledwo daje sobie bez Ciebie rade. Po prostu daj jakiś znak  że obiecujesz...  peaaceandlove

peaaceandlove dodano: 25 października 2011

Skoro już musiałeś od nas odejść to chociaż obiecaj, daj jakiś znak, że obiecujesz, że zawsze będziesz przy nas. Że tam z góry będziesz nas obserwował, obiecaj, że zawsze będziesz przy nas swoim duchem. Przy nas a przede wszystkim przy twojej mamie, która na dzień dzisiejszy ledwo daje sobie bez Ciebie rade. Po prostu daj jakiś znak, że obiecujesz... /peaaceandlove

Za młodo... Z trumną Ci nie do twrzy  pih  :

peaaceandlove dodano: 25 października 2011

Za młodo... Z trumną Ci nie do twrzy /pih/ :(((((((((((((((((((

I może to tak miało być. Może miałeś odejść od nas by w końcu ujżeć ojca po tych dlugich 9 latach. I najwyraźniej chciano być odszedł do ojca z tego samego miejsca  w którym on odszedł. Może.. Tylko nie potrafie i nie chce zrozumieć dlaczego miało być tak  że miałeś zostawić swoją matkę   samą  bez nikogo. I nas.. Nas też musiałeś zostawić  peaaceandlove

peaaceandlove dodano: 25 października 2011

I może to tak miało być. Może miałeś odejść od nas by w końcu ujżeć ojca po tych dlugich 9 latach. I najwyraźniej chciano być odszedł do ojca z tego samego miejsca, w którym on odszedł. Może.. Tylko nie potrafie i nie chce zrozumieć dlaczego miało być tak, że miałeś zostawić swoją matkę - samą, bez nikogo. I nas.. Nas też musiałeś zostawić /peaaceandlove

  mimo   że mam sto   coraz dziwniejszych pomysłów na minutę   skaczę po kałużach brudząc ci nowe buty   piszczę jak dzieciak na widok małego szczeniaczka   nałogowo jem lizaki i żelki   często się obrażam i jestem wredna   mimo wszystko potrafisz do mnie powiedzieć ' skarbie '.

mautaa.x3 dodano: 25 października 2011

` mimo , że mam sto , coraz dziwniejszych pomysłów na minutę , skaczę po kałużach brudząc ci nowe buty , piszczę jak dzieciak na widok małego szczeniaczka , nałogowo jem lizaki i żelki , często się obrażam i jestem wredna - mimo wszystko potrafisz do mnie powiedzieć ' skarbie '.

  i może powiedziałam kilka słów za dużo   lecz gdybym milczała   nigdy nie zrozumiałbyś jak wiele dla mnie znaczysz .

mautaa.x3 dodano: 25 października 2011

` i może powiedziałam kilka słów za dużo , lecz gdybym milczała , nigdy nie zrozumiałbyś jak wiele dla mnie znaczysz .

  w życiu każdej dziewczyny przychodzi moment kiedy zaczynamy potrzebować miłości . pragniemy miłości od chłopaka   pragniemy być kochane . chcemy przeżyć przygodę swojego życia   swoją pierwszą miłość   którą zapamiętamy już do końca życia.

mautaa.x3 dodano: 25 października 2011

` w życiu każdej dziewczyny przychodzi moment kiedy zaczynamy potrzebować miłości . pragniemy miłości od chłopaka , pragniemy być kochane . chcemy przeżyć przygodę swojego życia , swoją pierwszą miłość , którą zapamiętamy już do końca życia.

    Uśmiecham się na wiadomość od Ciebie  w której jest uśmiech . Jak masz kłopoty przeżywam to bardziej od Ciebie  od razu mi gorąco i nie wiem  co ze sobą zrobić. Jak tylko widze Cię gdzieś na mieście skręcam w drugą stronę. Zadedykowałam Tobie trochę wierszy   Chcę ci pokazać  że jestem wartościowa. Ale . Czy . To . Znaczy . Że . Jestem . W . Tobie . Zakochana.?

mautaa.x3 dodano: 24 października 2011

` ` Uśmiecham się na wiadomość od Ciebie, w której jest uśmiech . Jak masz kłopoty przeżywam to bardziej od Ciebie, od razu mi gorąco i nie wiem, co ze sobą zrobić. Jak tylko widze Cię gdzieś na mieście skręcam w drugą stronę. Zadedykowałam Tobie trochę wierszy , Chcę ci pokazać, że jestem wartościowa. Ale . Czy . To . Znaczy . Że . Jestem . W . Tobie . Zakochana.?

  Bądź tu proszę ze mną. Choć na chwilę. Na zawsze.  Tu ze mną   przy mnie  obok. Przytul. Powiedz że jesteś. Oddychaj głęboko. Razem. Tak bardzo pragnę ciebie.Twojej obecności. Siądź ze mną   postój  spaceruj. Łam bariery  burz mury. Bądź tak blisko jak się tylko da. Jeszcze bliżej. Proszę zostań. Będzie fajnie.

mautaa.x3 dodano: 24 października 2011

` Bądź tu proszę ze mną. Choć na chwilę. Na zawsze. Tu ze mną , przy mnie, obok. Przytul. Powiedz że jesteś. Oddychaj głęboko. Razem. Tak bardzo pragnę ciebie.Twojej obecności. Siądź ze mną , postój, spaceruj. Łam bariery, burz mury. Bądź tak blisko jak się tylko da. Jeszcze bliżej. Proszę zostań. Będzie fajnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć