 |
jeżeli się kocha, to się nie rezygnuje. nie trzaska drzwiami tylko boso biegnie po schodach w nadziei, że wyprzedzi się windę w której jedzie rozwścieczony jak nigdy. przytula, kiedy ma się ochotę zabić. i powtarza jak mantrę, że kocha, kiedy do oczu napływają łzy, układające się w słowa o tym jak bardzo na daną chwilę się nienawidzi. jeżeli się kocha to obdziera się z wszelkich przekonań, honorów i godności. staje się nagim ze świadomością, że to miłość jest najcieplejszym ubraniem.
|
|
 |
a teraz stań przed lustrem i z półuśmiechem spróbuj powiedzieć do samej siebie, że Twój sens życia właśnie kazał Ci spierdalać.
|
|
 |
gdyby skurwysyństwo bolało to łykałbyś apapy jak cukierki.
|
|
 |
to nie jest tak, że boję się zapytać co się stało z Twoim uczuciem względem mnie. boję się odpowiedzi. boję się, że z każdą chwilą po przyznaniu prawdy nie będzie Cię coraz bardziej, a ja zrozpaczona zacznę się zachowywać jak dziewczynka po nieudanych zakupach w sklepie z zabawkami.
|
|
 |
No i zaczynamy walkę ,kto wytrzyma dłużej bez siebie.|kissmebabyx3
|
|
 |
Uwielbiam jak grzejesz moje ręce gdy jest zimno ,uwielbiam jak narzekasz ,że znowu się za cienko ubrałam,uwielbiam nasze głupie rozmowy,uwielbiam spacery z Tobą ,uwielbiam gdy patrzysz mi się w oczy,uwielbiam Cię całego.|kissmebabyx3
|
|
 |
Lubi niebieski kolor, nałogowo pije kawę .Nienawidzi , gdy deszcz pokręci jej włosy, a przecież rano je prostowała. Nie lubi swoich kanapek,ale gdy ktoś inny jej da ,zje wszystkie.Lubi zielone frugo i kocha Rap..Je za dwóch a i tak ma figurę jak modelka. Często jej za bardzo na czymś zależy.Potrafi mocno kochać i chce być szczęśliwa, choć czasem się w tym wszystkim gubi .Czyta w moich myślach i umie mi we wszystkim pomóc.Obie skoczyłybyśmy za sobą w ogień .Kocham Cie , mała !
|
|
 |
O rany rany jestem niepokonany, przejebany. // Magik
|
|
 |
być pijanym to taki przyjemny stan, nie wiesz co się dzieje, znika wrażenie, że jesteś sam. // nectarine
|
|
 |
kiedyś nic do Ciebie nie miałam, a nawet Cie broniłam, teraz wiem, że jesteś zwykłą szmatą a ja bardzo się myliłam. // nectarine
|
|
|
|