głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czarnula555

kupię zeszyt . czyste dziewięćdziesiąt sześc kartek za głupie złoty pięćdziesiąt w najbliższym kiosku . Przykleję na okładce naklejkę z napisem   nie ruszać   . wezmę w rękę długopis i z głębokim wdechem i powolnym wydechem napisze pierwsze zdania . kilka zasad których trzymam się w życiu . kilka słów które odzwierciedlą moją osobę . gdy skończę przekręcę na następną stronę i opiszę dzień . dzisiejszy spokojny i pełen melancholii . z tych dziewięćdziesięciu sześciu kartek stworzę własny świat . małą książkę pełną sekretów i zdań które nigdy nie ujrzą światła dziennego. napiszę tam o wszystkim o ludziach których kocham  tez o tych którzy mnie zranili. nie wspomnę ani słowem o tobie. Ten zeszyt będzie symbolem nowego początku  czegoś prawdziwego bez wspomnień czy głupich mniemań  co by było gdyby . zacznę od nowa . tak po prostu   bez ciebie .   choohe .

choohe dodano: 17 luty 2012

kupię zeszyt . czyste dziewięćdziesiąt sześc kartek za głupie złoty pięćdziesiąt w najbliższym kiosku . Przykleję na okładce naklejkę z napisem " nie ruszać " . wezmę w rękę długopis i z głębokim wdechem i powolnym wydechem napisze pierwsze zdania . kilka zasad których trzymam się w życiu . kilka słów które odzwierciedlą moją osobę . gdy skończę przekręcę na następną stronę i opiszę dzień . dzisiejszy spokojny i pełen melancholii . z tych dziewięćdziesięciu sześciu kartek stworzę własny świat . małą książkę pełną sekretów i zdań które nigdy nie ujrzą światła dziennego. napiszę tam o wszystkim o ludziach których kocham, tez o tych którzy mnie zranili. nie wspomnę ani słowem o tobie. Ten zeszyt będzie symbolem nowego początku, czegoś prawdziwego bez wspomnień czy głupich mniemań "co by było gdyby". zacznę od nowa . tak po prostu , bez ciebie . | choohe .

ostatnio wszyscy jakoś zwracają na mnie uwagę . mama martwi się czemu już prawie nic do niej nie mówię   nie opowiadam o tym jak minął mi dzień i czy nadal jestem szczęśliwa . tata   czepia się że zbyt późno chodzę spać chociaż to raczej najmniejszy problem . babcia robi mi wyrzuty gdy nie zjem śniadania . Późne powroty do domu doprowadzają dziadka do palpitacji serca . nie potrafię wytłumaczyć im mojego zachowania . przecież nie powiem   że tak właśnie wygląda tęsknota za kimś kogo tak naprawdę nigdy się nie miało chociaż tak wiele znaczył .   choohe

choohe dodano: 17 luty 2012

ostatnio wszyscy jakoś zwracają na mnie uwagę . mama martwi się czemu już prawie nic do niej nie mówię , nie opowiadam o tym jak minął mi dzień i czy nadal jestem szczęśliwa . tata , czepia się że zbyt późno chodzę spać chociaż to raczej najmniejszy problem . babcia robi mi wyrzuty gdy nie zjem śniadania . Późne powroty do domu doprowadzają dziadka do palpitacji serca . nie potrafię wytłumaczyć im mojego zachowania . przecież nie powiem , że tak właśnie wygląda tęsknota za kimś kogo tak naprawdę nigdy się nie miało chociaż tak wiele znaczył . | choohe

pozory mylą   kochanie .   choohe .

choohe dodano: 17 luty 2012

pozory mylą , kochanie . | choohe .

wszystko kręci się w okół miłości . na Facebooku codziennie ktoś zmienia swoje statusy . na wszystkich stronach internetowych widnieją reklamy portali randkowych i ogłoszenia zdesperowanych samotnością ludzi . horoskopy przepełnione są wymyślonymi wróżbami miłosnymi i szczęśliwymi dla związków dniami . codziennie na gadu gadu ktoś ustawia serduszko lub pierwszą literę imienia swojej miłości z głupim dwukropkiem i gwiazdką . zakochane pary spacerują trzymając się za ręce mimo mrozu panującego na zewnątrz . tylko mnie ta cała sielanka omija szerokim łukiem . ale jest mi dobrze tak jak jest   i nawet zaczynam powoli w to wieżyc   powtarzając po raz setny w myślach   nie potrzebuję miłości   .   choohe .

choohe dodano: 17 luty 2012

wszystko kręci się w okół miłości . na Facebooku codziennie ktoś zmienia swoje statusy . na wszystkich stronach internetowych widnieją reklamy portali randkowych i ogłoszenia zdesperowanych samotnością ludzi . horoskopy przepełnione są wymyślonymi wróżbami miłosnymi i szczęśliwymi dla związków dniami . codziennie na gadu-gadu ktoś ustawia serduszko lub pierwszą literę imienia swojej miłości z głupim dwukropkiem i gwiazdką . zakochane pary spacerują trzymając się za ręce mimo mrozu panującego na zewnątrz . tylko mnie ta cała sielanka omija szerokim łukiem . ale jest mi dobrze tak jak jest , i nawet zaczynam powoli w to wieżyc , powtarzając po raz setny w myślach " nie potrzebuję miłości " . | choohe .

czy nie możesz po prostu być obok ?

brzydkaprawda dodano: 16 luty 2012

czy nie możesz po prostu być obok ?

człowiek potrafi rozpierdolić wszystko co ma jednego dnia .

brzydkaprawda dodano: 16 luty 2012

człowiek potrafi rozpierdolić wszystko co ma jednego dnia .

Niewiele się zmieniło odkąd ostatnio gadaliśmy. Tylko trochę mniej spałam  trochę więcej wypiłam.

brzydkaprawda dodano: 16 luty 2012

Niewiele się zmieniło odkąd ostatnio gadaliśmy. Tylko trochę mniej spałam, trochę więcej wypiłam.

Na mój powrót do domu cieszy się jedynie zamek w drzwiach  bo po raz kolejny zostanie wydymany przez klucz.

brzydkaprawda dodano: 16 luty 2012

Na mój powrót do domu cieszy się jedynie zamek w drzwiach, bo po raz kolejny zostanie wydymany przez klucz.

kocham Cię najmocniej  zaraz wracam.   Onar

brzydkaprawda dodano: 16 luty 2012

kocham Cię najmocniej, zaraz wracam. / Onar

Obiecał    Ja Cię nie skrzywdzę    odparła  To tylko kwestia czasu   ...

misia1041 dodano: 16 luty 2012

Obiecał - "Ja Cię nie skrzywdzę" - odparła "To tylko kwestia czasu " ...

Tak naprawdę nie wiem co czuje. Codziennie bije się z myślami i zaprzeczam samej sobie   że jest dobrze chociaż wszystko się pieprzy . Nie potrafię nawet określić oco dokładnie chodzi  zbyt łatwo się wkurzam o zupełne błachostki lub nawet bez powodu. To jest prawdziwy burdel który ciężko będzie ogarnąć.   choohe.

choohe dodano: 16 luty 2012

Tak naprawdę nie wiem co czuje. Codziennie bije się z myślami i zaprzeczam samej sobie , że jest dobrze chociaż wszystko się pieprzy . Nie potrafię nawet określić oco dokładnie chodzi, zbyt łatwo się wkurzam o zupełne błachostki lub nawet bez powodu. To jest prawdziwy burdel który ciężko będzie ogarnąć. | choohe.

Tylko z tobą chciałam tak po prostu dogonić marzenia.   Ewa Farna .

choohe dodano: 15 luty 2012

Tylko z tobą chciałam tak po prostu dogonić marzenia. | Ewa Farna .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć